Перейти до змісту

Порадьте бойлер


Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, dimon18 сказано:

Сухий тен однозначно краще, довше прослужить,

довше за що? За мокрий тен? - так. Але як я писав - прогниє ж не ТЕН, а колба фланця під ТЕН. В моєму за два роки потік - прогнила дірочка в трубці. А ТЕНи да, лишились цілими.

По грошах - фланець від 400грн, а ТЕН від 120грн, тобто два ТЕНа 240грн. Що дешевше? А два ТЕНи одночасно не дохнуть.

 

Не знаю, як там по трудоємкості заміни мокрого ТЕНа (не цікавився просто), а от фланця міняти - це зливати всю воду, а всю через труби все-одно не зіллєш, знач буде литись коли будеш фланця відкручувати, а це калюжі, все мокре... Короче, ще та робота. Тому не виключено, що міняти мокрого ТЕНа буде не тільки дешевше, а ще й простіше... Нехай спеціаліст підкаже, бо мені ліньки гуглити процедуру заміни мокрого ТЕНа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, jack74 сказал:

довше за що? За мокрий тен? - так. Але як я писав - прогниє ж не ТЕН, а колба фланця під ТЕН. В моєму за два роки потік - пронила дірочка в трубці. А ТЕНи да, лишились цілими.

По грошах - фланець від 400грн, а ТЕН від 120грн, тобто два ТЕНа 240грн. Що дешевше? А два ТЕНи одночасно не дохнуть.

 

Не знаю, як там по трудоємкості заміни мокрого ТЕНа (не цікавився просто), а от фланця міняти - це зливати всю воду, а всю через труби все-одно не зіллєш, знач буде литись коли будеш фланця відкручувати, а це калюжі, все мокре... Короче, ще та робота. Тому не виключено, що міняти мокрого ТЕНа буде не тільки дешевше, а ще й простіше... Нехай спеціаліст підкаже, бо мені ліньки гуглити процедуру заміни мокрого ТЕНа

наскільки я знаю, заміна тена і мокрого і сухого це дуже схожі процеси і в бойлері всерівно прийдеться зливати воду. Флянець так само є і в мокрих і сухих тенах, тому від цього не застрахований ніхто. Саме головне бойлер правильно обслуговувати і вчасно чистити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dimon18 сказано:

Саме головне бойлер правильно обслуговувати і вчасно чистити

Яке обслуговування потрібне крім чистки  і,  при потребі,  заміни анода? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dimon18 сказано:

Флянець так само є і в мокрих і сухих тенах, тому від цього не застрахований ніхто. 

так, але прогниває не сам фланець, а трубочка, в яку вставляється сухий ТЕН. Вона виготовлена одним елементом з фланцем, тому коли вона пргнила, замінювати мусиш всього фланця

image.thumb.png.ed4eeb6579dfa012cac51444a2da217b.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.12.2019 at 13:18, Saddy сказано:

відстань від кранів до стелі - 73 см.

а ще є бойлери, котрі передбачають як класичне вертикальне встановлення, так і горизонтальне (напр., то й же Гороньє) - можливо такий варіант тобі підійде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також важливим є питання ціни. Горизонтальні, квадратні бойлери зазвичай значно дорожчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.01.2020 в 16:53, jack74 сказал:

так, але прогниває не сам фланець, а трубочка, в яку вставляється сухий ТЕН. Вона виготовлена одним елементом з фланцем, тому коли вона пргнила, замінювати мусиш всього фланця

image.thumb.png.ed4eeb6579dfa012cac51444a2da217b.png

мокрий тен з міді, і на нього налипати накип буде скоріше за стальну емаліровану трубку на сухому тені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dimon18 скажіть, ось такими торгуєте ? - Atlantic Ego Steatite 80 VM 080 D400-1-BC 1200W   і

Eldom Eureka 80 2x1.0 kW WV08046D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, sss381 сказал:

@dimon18 скажіть, ось такими торгуєте ? - Atlantic Ego Steatite 80 VM 080 D400-1-BC 1200W   і

Eldom Eureka 80 2x1.0 kW WV08046D

Ні такого немає. Є Горєньє, Арістон, Chaffoteaux

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sss381 сказал:

А є серед них з нержавіючими внутрішніми баками?

ні, з нержавіющими баками немає, я це питання піднімав, виробники пояснили що з нержавійки роблять тільки китайці, бо в них нержавійка дешева відносно європейського виробника. Але як пояснив арістон нержавійка не має властивості розширятися, і якщо в ній зробити шов, а він повинен бути, то при розширенні води в баку нагрузка буде йти на цей шов, і практика показала що якраз в цьому місці бачок буде протікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Saddy сказал:

@dimon18 де ви знаходитесь? магазин?

м. луцьк, вул. Ковельська 22, в нас магазину немає, в нас оптова база, ми ці бойлера по магазинам іншим розвозим на Волині і в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, dimon18 сказано:

м. луцьк, вул. Ковельська 22, в нас магазину немає, в нас оптова база, ми ці бойлера по магазинам іншим розвозим на Волині і в Луцьку

А можна так би мовити "агласіть весь спісок" ? Тобто цікавить перелік всього що у вас є на даний час в наявності і ціни. Питання не для поговорити, реально збираюсь купляти і можливо навіть на цьому тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, SergLutsk сказал:

А можна так би мовити "агласіть весь спісок" ? Тобто цікавить перелік всього що у вас є на даний час в наявності і ціни. Питання не для поговорити, реально збираюсь купляти і можливо навіть на цьому тижні.

Ви хочте щоб я зробив не можливе) 

1) тел 0955042878 дзвоніть, по перечислених виробниках скажу ціну, наявність, х-ки

2) приїзджайте за вказаною адресою, зорієнтую по бойлерам, щей покажу візуально

3) подивіться самі в інтернеті по цих бойлерам (ми майже все тримаєм в наявності) назвіть мені модель, і я вам скажу коли і за скільки грошей буде.

Але в першу чергу зверніть увагу на розміри які Вам підходять, а то часто підбереш, а потім кажуть що не влазить.

Звертайтесь будь-ласка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, я забув уточнити, мені потрібно 80л, по виробнику - напевне горенья, арістон, бо та третя фірма трохи лякає. По ціні - щось подешевше. Ну я гадав що в таких складах зазвичай же має бути якийсь елек. облік, прайс, чи щось типу того.

Сам не маю часу заскочити, але може пошлю до вас "гонца" на ознайомлення.

P.S. може ще й порадуєте його доставкою додому ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SergLutsk сказано:

По ціні - щось подешевше

Зверни увагу на "Round",   це бюджетна лінійка атлантика.  В мене майже 4 роки такий,  місяців 6-8 тому востаннє чистив,  то бак зсередини ідеальний,  тен теж,  магнієвий анод кілька дрібних раковин має. Я коли вибирав,  то спілкувався на варшавці з продавцем/ремонтником,  той сказав,  що баки там однакові з іншими атлантиками і досить високої якості.  

 

15791193974635677669370973565090.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.01.2020 в 17:57, SergLutsk сказал:

Ок, я забув уточнити, мені потрібно 80л, по виробнику - напевне горенья, арістон, бо та третя фірма трохи лякає. По ціні - щось подешевше. Ну я гадав що в таких складах зазвичай же має бути якийсь елек. облік, прайс, чи щось типу того.

Сам не маю часу заскочити, але може пошлю до вас "гонца" на ознайомлення.

P.S. може ще й порадуєте його доставкою додому ?

рекомендую Гореньє, оскільки тільки цей виробник заявляє 9 бар робочий тиск, інші до 8 бар. Бак в Горєньє йде австрійський, в остальних закупка йде в основному з Росії. Відповідно товщина австрійської сталі 2.2 мм, в Російському аналозі 1.7мм. ось тому й більший тиск витримує. Можу такий бойлер Вам запропонувати за 2500 грн, модель ws-u.По Арістону може бути італійська зборка 3000 грн. Арістон російська зборка 2600 грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...