Перейти до змісту

ЖЖ(жовті жилєткі)


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Запущу темку.  Бо схоже однією Францією не обійдеться.
Вже засвітились ЖЖ в Польщі ,вроді і  в Німеччині.
Я так розумію ця двіжуха має піти по усій Європі.

Ділимось думками та інфою стосовно цього тренду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я так розумію ця двіжуха має піти по усій Європі.

Ділимось думками та інфою стосовно цього тренду.

реклама працює - аффриканці а Європу пачками топають

їх треба годувати, годувати за рахунок платників податків, платники податків НЕ задоволені

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я бачив фотку польських ЖЖ тіпа аграрії-фермери,то якось більше на тітушню схожі. хоча може в них так фермери вигляд такий мають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Франції групувалися через соцмережі (читайте ФБ). Треба шукати в яких країнах активізовуються ФБ боти фабрики тролів, і там скоро будуть жовті жилети. 100%. Путін не може не використати цю ситуацію. Чим більше внутрішніх проблем у Європі, тим менше вони звертатимуть увагу на те, що Путін робить в Україні і взагалі. Те саме Путін робив з біженцями в Європу, хтось проводив розслідування, що через різні організації Росія фінансує потік біженців у Європу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декому в Європі всі ці жілєти дуже вигідні,аби держати уряди країн за яйця.

Корупції в них же нема.

Значить треба організовувати невдоволених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Nokian said:

Декому в Європі всі ці жілєти дуже вигідні,аби держати уряди країн за яйця.

Корупції в них же нема.

Значить треба організовувати невдоволених.

А чого про Ротшильдів потер? Боїшся, що знайдуть тебе в юванті і помстяться?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, просто я не знаю точно, кому ці жілєти більш вигідні, Ротшильдам, чи Рокфелерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Ні, просто я не знаю точно, кому ці жілєти більш вигідні, Ротшильдам, чи Рокфелерам.

Та ясно, що Ротшильдам. 

До речі, @zaHARE, ти колись постив темку з розшифровкою передбачень на обкладинці журналу Economist (належить ротшильдам :) ). Так от, на обкладинці "світ у 2018" якраз таки є емоджі в жилетках))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

Ну я бачив фотку польських ЖЖ тіпа аграрії-фермери,то якось більше на тітушню схожі. хоча може в них так фермери вигляд такий мають

це в них такі фермери, повір)) поляки , як на мене, довго бастувати не будуть і не вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

Кляті рєптілоїди воду мутять))

Лягушки-земноводные, а не рептилии.

Ужгородские ЖЖ:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2269767499753143&id=216663682405061

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, halcogen сказал:

Саме час виходити Марії Ле Пен. Дайош майдан )))

А вона нікуди й не ховалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
3 hours ago, Nokian said:

Просто інсайдерська інфа! А джерело яке, пямо з перших уст 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто тепер з них "антимайдан"?

 

Цитата

Червоні хустки” проти “жовтих жилетів”: у Парижі влаштували новий протест
У неділю, 27 січня, у Парижі декілька сотень активістів влаштували акцію проти насильницьких методів “жовтих жилетів”.

Демонстрація “червоних хусток” відбулася на тлі розбіжностей щодо феномену “жовтих жилетів”, чиї акції зазвичай закінчувалися насильством.

Засновником нового руху є інженер з Тулузи Лоран Сульє, який незадоволений насильством з боку екстремально налаштованих “жовтих жилетів”.

“Ми не поділяємо всіх вимог руху “жовтих жилетів”, наприклад, вимог повалення уряду” – сказав представник партії президента Еммануеля Макрона Лоран Сегніс.

Утім чимало учасників акції зазначають, що вони не проти “жовтих жилетів”, а просто втомлені масовими заворушеннями, які тривають у країні.

Інші учасники скаржилися на радикалізацію протестів, які починалися у середині листопада з вимог скасувати податок на пальне.

Разом з тим, рух “жовтих жилетів” критикує “червоні хустки”, називаючи їх маріонетками Макрона. Водночас, партія Макрона офіційно не бере участі у акції “червоних хусток”.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макрон дуже добре грає.

Закінчиться тим , що втомлені парижани вийдуть та дадуть люлєей цим жілєтам , що палять їх авто, магазини та заважають відпочивати по вихідним.

Хай но весна почнеться.

Ну і таким чином антиурядові виступи будуть скомпроментовані надовго.

Це і є мистецтво політики, грати на випередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, пять повноцінних революцій пережили, тисячам голови повідрубували, включно з королями,і не розкололась Франція, а тут через купку якихось джілєтів розколеться.

Стане тепліше, іяк тільки ці укурки стануть заважати звичайним людям відпочивати на вулицях- всі ці ,,протести,,  закінчаться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На днях ЖЖ громили магазини і офіси на Єлісейських Полях. Будівлю з офісом газпрома оминули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...