Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

да місце поки без змін.

Підіїзжай заодно обговоримо щодо гонок ситуацію.

п.с. поки доберемось на місце..поки дрова заготовим..поки вогонь..поки зготовимо то буде 7 не раніше..

п.с. не забуваємо термоси з чаєм..зара чай на природі по такій погоді іде на ура...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сорі народ але кулінарки не вийде сьогодні.

немає казанка.

а жарити сосики немає бажання..

куплю на тижневі казанок з триногою тоді буде все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько уже котлов на балансе!)))

А кулинарка срывается.

Мы как-то взяли только одну сковородку и такого блюда наделали - закачаешься!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може купити готового шашлика? знаю хороше місце (Непотравимось) здається 55 грн за кілограм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде сьогодні кулінарка, чи ні? Справа не у їжі, просто хочеться зібратися, поспілкуватися, і т.д. Можу взяти чай і казанок(правда, не можу знайти кришку, і він у мене всього навсього 2-ох літровий) з триногою. Народ, відпишіться, буде хтось? :_09: :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте я AVL'овский котёл передам кому-то поинициативнее что-ли? а то завален сегодня делами, вот только дома проявился и читаю, что "казанка нема, кулинарка срывается" :dont:

KO3AKCIPKO, если хочешь быть "хранителем котла", то я не против :smile3: заедь ночером, забери его к себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то есть просто приехать на луг, костерок пожечь и поболтать - уже не комильфо? ssadsus.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да...Для того, щоб висловити усе, що думається з цього приводу, тільки африканської птічькі і не вистачає...

http://board.lutsk.ua/topic/79839-akstazi-kofein-29er-proekt-silver/

18 березня 2011 - 10:43

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже не пойму почему не собрались , можно было просто посидеть пообщатся !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто пожарти щось чесно не мав бажання..та і настрою..якщо когось підвів прошу вибачення...

я не проти поспілкуватися...але коли плануєш одне воно не вигорає то на інше не завжди хочеться.

Шкодер. Думаю моно взяти....правда вже рішив купити собі казан на літрів 5-6 з триногою і не паритися наступного разу в кого його взяти.. 200 грн якось не шкода..не на 1 рік вистачить...

да і на Боякру згодиться))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KO3AKCIPKO, если ты считаешь, что "свой" все ж ближе "общественного" и есть лишние 200 гривен, то без проблем :smile3: я же считаю, что отдать тебе наш казан было бы грамотно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(голосом птічькі): З ТЕБЕ НЕ ВИЙДЕ СПРАВЖНЬОГО МОРСЬКОГО КОКА, ЯКЩО ТИ ЩЕ ХОЧ РАЗ ПРОПУСТИШ КУЛІНАРКУ, КОЗАЧЕ СІРКО!! :0157: :0157:

post-10119-0-96202900-1322102283_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я очень постараюсь быть где-то к восьми часам. и поддерживаю высказанную недавно идею Тани насчет кулинарки со сковородками :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А идея со сковородкой такая: привозим сковороду и бутылочку масла. И все желающие привозят с собой по паре яиц, колбасных изделий ))) и прочего, чего сами желают на пательне поджарить. Блюдо готовится быстро. Можно жарить даже отдельно каждому, или группе, по мере того, как народ подтягиваться будет.

И я б лучше в ПЛ посидела, почему-то на Стырю мне неуютно нынче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую ПЛ..

отже кожен бере сам собі те що буде їсти чи жарити...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея осіннього шашлика ( можна взяти мускатне вино або совіньйон, а червоні напівсолодкі вина мммм....) - що може бути приємніш велогурману?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...