Перейти до змісту

Корпорація Microsoft відновила підтримку Windows ХР


Basil

Рекомендовані повідомлення

Корпорація Microsoft відновила підтримку Windows ХР:

Цитувати

Microsoft под давлением корпоративных и рядовых домашних пользователей вынуждена пойти на беспрецедентный шаг — возобновление поддержки устаревшего программного продукта.

Об этом передают Новости Ю.

Речь идёт об операционной системе Windows ХР. Эта платформа, напомним, вышла больше пятнадцати лет назад — 25 октября 2001-го. Сразу после релиза операционная система начала стремительно набирать популярность. По данным Net Applications, Windows XP была самой распространённой операционной системой на компьютерах с доступом в Интернет вплоть до августа 2012 года.

Основная поддержка Windows ХР была остановлена ещё в апреле 2009 года. Спустя ещё пять лет — в апреле 2014-го — прекратилась расширенная поддержка ОС. С тех пор пользователи не получали обновлений безопасности.

Но Windows ХР пока не собирается уходить на покой. По статистике уже упомянутой компании Net Applications, в феврале 2017-го эта операционная система находилась на третьем месте по популярности в мире с долей 8,45 %, уступая только Windows 7 (48,41 %) и Windows 10 (25,19 %).

С Windows ХР продолжают работать не только домашние пользователи, но и корпорации. Так, именно эта ОС применяется на многих современных банкоматах. Поэтому отсутствие свежих патчей для уязвимостей в Windows ХР ставит под угрозу важные элементы IT-инфраструктуры.

В такой ситуации Microsoft вынуждена сделать исключение из собственных правил и возобновить выпуск апдейтов для устаревшей ОС. Сообщается, что вторая фаза расширенной поддержки продлится до апреля 2022 года. Таким образом, пользователи будут получать обновления ещё пять лет.

Более того, те клиенты, которые ранее перешли на Windows 10 из-за отсутствия поддержки Windows ХР, смогут вернуть заплаченные деньги и продолжить использование пятнадцатилетней платформы.

чекаємо на СервісПак4?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще хай зроблять пiдримку нових  чiпсетiв для windows 7, а то на новому компi срану 10ку ставиш або Linux....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новина річної давнини яка не підтверджена самою МС і яка стабільно "спливає" час від часу на різних сайтах .... МС не вигідно повертатись до ХП і ніхто їх не заставить .. а бізнес давно перейшов на 7-ку, яку теж скоро "закриють" .. хоч от там точно доведеться "повоювати" і переконати корпораії замінити 7-ку на 10-у або іншу ;)

 

https://www.microsoft.com/ru-ru/windowsforbusiness/end-of-xp-support

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, OlegSkull сказал:

Краще хай зроблять пiдримку нових  чiпсетiв для windows 7, а то на новому компi срану 10ку ставиш або Linux....

 

беріть мамку на 310 чіпсеті .. і до речі, це більше питання не до МС а до виробників чипів .. які пишуть драйвера ;)  (хоча там "без пів літра не розібратись хто і кому диктує умови" ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, dj_design сказано:

беріть мамку на 310 чіпсеті .. і до речі, це більше питання не до МС а до виробників чипів .. які пишуть драйвера ;)  (хоча там "без пів літра не розібратись хто і кому диктує умови" ) 

 310 варiант, але може бути хотiлка на круту плату/залiзо i проц з розгоном..)) Скорiш за все виробники з майками в зговорi))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ, а якщо я користуюсь ще цією забутою Windows ХР і виходжу в інтернет через  браузер Mozilla який теж припинив оновлюватися.

То скільки в такому режимі я ще зможу  технічно юзати в інтернеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, fotlav сказано:

Народ, а якщо я користуюсь ще цією забутою Windows ХР і виходжу в інтернет через  браузер Mozilla який теж припинив оновлюватися.

То скільки в такому режимі я ще зможу  технічно юзати в інтернеті?

а opera?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

а opera?

я просто не в курсі

що opera  оновлюється на базі операційної системи Windows ХР ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, fotlav сказано:

я просто не в курсі

що opera  оновлюється на базі операційної системи Windows ХР ?

можливо також прикрили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

можливо також прикрили

а ну ясно, гадання на кавовій гущі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.12.2018 at 21:17, fotlav сказано:

То скільки в такому режимі я ще зможу  технічно юзати в інтернеті?

ну це ж залежить від того, шо ти там і як юзаєш.

 

А Опера вже давно під ХР не "оновлюється".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ну це ж залежить від того, шо ти там і як юзаєш.

 

ну як що?

YouTube, соц мережі, серфінг по сайтах

все те що і середньостатистичний юзер

онлайн ігри і подібне не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2018 at 19:44, Basil сказано:

По статистике уже упомянутой компании Net Applications, в феврале 2017-го эта операционная система находилась на третьем месте по популярности в мире с долей 8,45 %,

Дуууууууже просте пояснення.

Сила силення різного обладнання (торгове, станки на ЧПУ, тощо), працює на ХР-подібних Windows CE або Windows Embedded.  А для них підтримка лишилася. Принаймні в 2015 році отримував онови навіть на саму XP. (Правда, корпоративна версія).  А перевести той самий станок з ХР на 7 чи іншу, це купити новий станок. Бо невідомо, як себе поведе ПЗ на нові ОС, і як себе поведе станок на тому ж ПЗ на новій ОС. :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Дуууууууже просте пояснення.

Сила силення різного обладнання (торгове, станки на ЧПУ, тощо), працює на ХР-подібних Windows CE або Windows Embedded.  А для них підтримка лишилася. Принаймні в 2015 році отримував онови навіть на саму XP. (Правда, корпоративна версія).  А перевести той самий станок з ХР на 7 чи іншу, це купити новий станок. Бо невідомо, як себе поведе ПЗ на нові ОС, і як себе поведе станок на тому ж ПЗ на новій ОС. :)

для нових ОС розробники спеціалізованого по вже давно розробили нові їх версії, але все коштує грошей. За це певно виробники верстатів і супутінійх сервісів реально дуже вдячні тій же майкрософт. І відновлення підтримки Хр виглядає надприроднім бо суперечитиме глобальній економічній моделі світу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.12.2018 at 15:11, Zheny@ сказано:

Дуууууууже просте пояснення.

 

ну тоді ще моє питання поясніть

 

On 28.12.2018 at 21:17, fotlav сказано:

Народ, а якщо я користуюсь ще цією забутою Windows ХР і виходжу в інтернет через  браузер Mozilla який теж припинив оновлюватися.

То скільки в такому режимі я ще зможу  технічно юзати в інтернеті?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fotlav сказано:

ну тоді ще моє питання поясніть

а припинив оновлюватися, то припинив працювати, чи лише отримувати оновлення?

Будеш юзати, поки не зіткнешся із тим, що не оновлена мозіла не вміє нового flash чи html5 чи ще щось і ти не зможеш її юзати.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...