Перейти до змісту

Брехлива реклама ТАМ-ТАМу


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

По всьому місті на біг-бордах реклама - АКЦІЯ кури гриль по 68 грн. до 30 вересня.Прийшов сьогодні(16/09) ,а мені їаявляють -то якась помилка.Це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, toj_tu сказал:

По всьому місті на біг-бордах реклама - АКЦІЯ кури гриль по 68 грн. до 30 вересня.Прийшов сьогодні(16/09) ,а мені їаявляють -то якась помилка.Це нормально?

ну звісно, що не нормально. Фоткай той білборд (я особисто його не бачив) і до адміністратора з перетензією. В їх буклетах такої акції немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з претензією звернувся до продавця і вона відповіла , що то помилка в даті.Я не збираюсь клацати всі білборди в Луцбку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, toj_tu сказано:

..., що то помилка в даті...

Запланований розвод, не дивина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

ну звісно, що не нормально. Фоткай той білборд (я особисто його не бачив) і до адміністратора з перетензією. В їх буклетах такої акції немає.

по документах "білборд" не їхній

то якісь сєпари замовили

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, toj_tu сказал:

Я не збираюсь клацати всі білборди в Луцбку

 

А тобі написали всі клацати? Тільки той, який тебе ввів в оману. І якщо тобі влом це робити, то чого ти тут про це говориш? Думаєш тобі тут кури по 68 грн продадуть? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо на рекламному борді забули додати примітку (акція діє до закінчення запасів акційного товару). Можливо така примітка і є, але ТС її не помітив чи не звернув уваги. Загалом про те чи рекламний борд справжній чи підробка - це не заморочка ТС, а клопіт закладу торгівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та реклама взагалі брехлива річ). Я от дивлюсь рекламу порошків, наприклад, л'ють на білу футболку все що завгодно, поправ і вуаля, футболка біліша ніж з магазину. А в житті поставиш маленьку пляму і сук@ не можеш її нічим вивести. Так що не вірте до кінця всьому, що рекламують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, toj_tu сказал:

Я не збираюсь клацати всі білборди в Луцбку.

Можна я за тебе поклацаю? Дозволяєш?

Яка мета твого топіку? Антиреклама? Так я і так рідко ходжу в Там-Там з інших причин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо вулиця була вказана чи адреса ТАМ ТАМУ в якому проводиться акція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було вказано -ТАМ ТАМ і ТАМ ТАМ експрес.Більше таких у нас немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На борді, що знаходиться на кільці біля авангарду,  теж цю рекламу бачив. Так що, хто хоче курей, фотати  там))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.09.2018 at 08:49, petro22 сказано:

можливо вулиця була вказана чи адреса ТАМ ТАМУ в якому проводиться акція?

Е фішка продають акційне на Відродження а на Соборності немае.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...