Перейти до змісту

Чоловіки , а який подарунок ви хотіли б ?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, CosmoPilot сказал:

Без образ, але це мабуть останнє, що я б порадив купити на подарунок. Запах "мені сподобався" може бути діаметрально протилежним до того, що людина любить.

таке можна сказати про будь-який подарунок

мені подобається інший колір троянд ,інший колір вина, постіль не з хлопку-а з жакарду, рушник не махровий,а з бамбуку ,внша модель телефону, і що це за талон на 95 бензин-я заправляю виключно пульс!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Зажралися :D

 

 Даруйте те шо перевірене часом:D

  Показати прихований контент

 

точно.

і завжди в пригоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

точно.

і завжди в пригоді

https://www.next.ua/ru/g672432s6#554991

 

отакі класні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, paksivatova сказано:

https://www.next.ua/ru/g672432s6#554991

 

отакі класні

 Ну, головне що машинкі різнокольорові, по хаті легше пари шукати, ну думаю чоловікі панімають про що я )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yura-patriot сказано:

Зажралися :D

 

 Даруйте те шо перевірене часом:D

  Показати прихований контент

image.thumb.png.778717d21effd64db9910b9ff5509034.png

 

Тож не день захисника  вітчизни)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Ну, головне що машинкі різнокольорові, по хаті легше пари шукати, ну думаю чоловікі панімають про що я )))

 

Нє, а про що ти? B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по темці, то мені дуже подобається така штука як подарункові сертифікати на якусь там суму. Якщо ти хоча б приблизно знаєш, що твій друг/брат/кум полюбляє, фсьо проблем нема пішов купив там і все, а людина в своє задоволення вибере там що захоче. От мені таке подобається, всім говорю(натякаю)що хочу водонепроникний костюм для рибалкі, а нехай там родичі і друзі собі задумуються:D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, yura-patriot сказал:

Якщо по темці, то мені дуже подобається така штука як подарункові сертифікати на якусь там суму. 

В Епіцентр. Я б там  річгу зарплату спустив і все-одно було б мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Нє, а про що ти? B)

 Ти ніколи не шукав у квартирі серед пару шкарпеток ті самі єдині з одинаковими емблемами?))).

 

   Ну значить:

Bradley Cooper Wow

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yura-patriot сказал:

Ти ніколи не шукав у квартирі серед пару шкарпеток ті самі єдині з одинаковими емблемами?))).

Емблема то надто просто. От деясок пар чорних шкарпет. І всі різного відтінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Ти ніколи не шукав у квартирі серед пару шкарпеток ті самі єдині з одинаковими емблемами?))).

 

 

Юрчику, я не маю проблем з пошуком шкарпеток, так як вони в мене ніколи по квартирі не валяються, а лежать або в кошику для прання (якщо ношені), або сохнуть на балконі (якщо попрані), або в комоді у шухляді (якщо чисті), покладені попарно :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yura-patriot сказано:

Ти ніколи не шукав у квартирі серед пару шкарпеток ті самі єдині з одинаковими емблемами?))).

 

11 годин тому, Юріч сказано:

 

Юрчику, я не маю проблем з пошуком шкарпеток, так як вони в мене ніколи по квартирі не валяються, а лежать або в кошику для прання (якщо ношені), або сохнуть на балконі (якщо попрані), або в комоді у шухляді (якщо чисті), покладені попарно :).

Юріч інопланетянин)

моя організованість бажає кращого... тмоу я просто купую по 5-10 пар білих, чорних, сірих)) важко сплутати. а якщо візьму не зтої пари- так без проблем бо всі однакові))
То жінкам на замітку) дарувати ОДНАКОВІ треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

 

Юріч інопланетянин)

моя організованість бажає кращого... тмоу я просто купую по 5-10 пар білих, чорних, сірих)) важко сплутати. а якщо візьму не зтої пари- так без проблем бо всі однакові))
То жінкам на замітку) дарувати ОДНАКОВІ треба)

 

Ну, по-перше, я не інопланетянин, а акуратний, не розкидаю нічого по хаті, потрібно цінити працю дружини, їй дітей вистачає... По-друге, я також купую шкарпетки пачками по 5-10 шт (100% бавовна) трьох кольрів без всяких малюнків (чорні, темно-сині, білі), так що не переплутаєш. Ну і по-третє, дружина також за мене піклується, після прання і сушіння, складає попарно всі шкарпетки в шухляду комода. Це ж просто)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
21 минуту назад, Zalarl сказал:

Я коллекционирую качественный алкоголь. У меня в погребе есть любое вино, какое только хочешь, ещё очень много разновидностей виски, рома и коньяка. Все друзья знают, чем меня порадовать по праздникам:) вот тут https://alcomag.com.ua/krepkie-napitki/konyak/ чаще всего заказываю, нравится их ассортимент и соотношение качество=цена. 

а я вже було подумала ,що ви такий класний

 

а все так банально виявилося....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

а я вже було подумала ,що ви такий класний

 

а все так банально виявилося....

Видали лінк з цитати, а @Zevs_Isver забанить спамера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

а @Zevs_Isver забанить спамера.

доне,

підарас_із_маскви вже не з нами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...