Перейти до змісту

Чоловіки , а який подарунок ви хотіли б ?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Розкажіть ,які кльові дарунки ви отримували?

Шукаю ідеї для подарунку

Бюджет біля тисячі гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швейцарський ніж victorinox, собі купити завжди жмеш, а як подарунок...

Правда хороші "комплектації"від 1500грн, але є і від 500грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від, того, яке в людини хоббі. В кожному хоббі є багато речей, які б хотілося, але вони не настільки потрібні, наскільки дорого вартують. Толку з того, якщо тут почнуть радити приміром спінінг, а він не спінінгіст, ба взагалі не рибак, якусь модну резину до велосипеда, а в нього взагалі велосипеда нема й так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Розкажіть ,які кльові дарунки ви отримували?

Шукаю ідеї для подарунку

Бюджет біля тисячі гривень

Згідний з постом MANJAK11,  напишіть, чим цікавиться людина, якій Ви плануєте зробити подарунок))) Можливо, в когось з бордічан,  схоже хобі, інтереси.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, paksivatova сказано:

Розкажіть ,які кльові дарунки ви отримували?

 

1 година тому, Юріч сказано:

Повний бак соляри :D.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@bublik007, Чоловіки , а який подарунок ви хотіли б ?

2 часа назад, Юріч сказал:

Повний бак соляри :D.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сума в 1000 грн - ні туда і ні сюда. Нічого в голову не лізе на цей бюджет. Якщо меньше, то мені приємно, коли мені подарять приналежність для гоління, наприклад молочко після гоління Нівеа (не спрійміть за рекламу), ну дуже мені подобається і користуюсь ним вже понад 15 років... А якщо більше 1000 грн, то наручний годинник хотів би отримати в подарунок, комплект літньої гуми на авто або цікаву подорож на 2-3 дні. До речі, подорож в Карпати на три дні вартує десь біля півтори штуки. Мені колись дружина зробила такий подарунок і ми поїхали перший раз в своєму житті в Карпати на три дні. Чудовий подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Такер сказал:

Там бюджет 1000 грн. ))))

Баки різні бувають і ціни на солярку теж)). Можна купити по 23 грн/літр з рук. Отже 43,5 літрів чим не бак якоїсь малолітражки? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав не до авторо бо гадки не маю на якому авто їздить той кому мав би бути подарунок, якщо на бензині то це ще дорожче))

Я читаю трохи теми і помічаю, що на що множити, в цьому випадку 60× мінімум 25=1500. А це вже перерозхід вказаного бютжету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halcogen сказал:

Для початку треба визначитися кому саме дарити - чоловікові, коxанцю чи другу ))).

 

А ще може бути: батько, брат, син, колега, начальник, кум (той що не коханець :)).

 

3 минуты назад, Такер сказал:

Я писав не до авторо бо гадки не маю на якому авто їздить той кому мав би бути подарунок, якщо на бензині то це ще дорожче))

Я читаю трохи теми і помічаю, що на що множити, в цьому випадку 60× мінімум 25=1500. А це вже перерозхід вказаного бютжету.

 

Ти неуважний. Я говорив за себе, відповідаючи на запитання у назві теми. І бюджет був вказаний приблизно "біля 1000 грн", що при нагоді може варіюватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба звертати більше увагу на щось простіше і з того асатрименту вибрати краще. Як на мене то цінність недорогого подарунка можна здорожчити правильною подачею. Я от павербанк на такі гроші хотів би, а якщо його піднести з баночкою редбула чи пляшкою  завтрашнього Павлівького пива з жартівливим "для підзарядки"

 То було би взагалі шикарно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Такер сказал:

Треба звертати більше увагу на щось простіше і з того асатрименту вибрати краще. Як на мене то цінність недорогого подарунка можна здорожчити правильною подачею. Я от павербанк на такі гроші хотів би, а якщо його піднести з баночкою редбула чи пляшкою  завтрашнього Павлівького пива з жартівливим "для підзарядки"

 То було би взагалі шикарно))

 

А ти романтик, не те що я тут зі своєю солярою :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.08.2018 в 16:51, oleroy сказал:

Швейцарський ніж victorinox, собі купити завжди жмеш, а як подарунок...

Правда хороші "комплектації"від 1500грн, але є і від 500грн.

 

 

я чула,що ножі та годинники не можна дарувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.08.2018 в 17:17, bublik007 сказал:

Згідний з постом MANJAK11,  напишіть, чим цікавиться людина, якій Ви плануєте зробити подарунок))) Можливо, в когось з бордічан,  схоже хобі, інтереси.....

в даному випадку не дуже обізнана в інтересах

бо бачимося 1 чи 2 рази на рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.08.2018 в 19:39, Юріч сказал:

Повний бак соляри :D.

розглядала такий варіант

бо у нього ,як він каже,машина соляру п'є відрами )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.08.2018 в 22:47, Юріч сказал:

Сума в 1000 грн - ні туда і ні сюда. Нічого в голову не лізе на цей бюджет. Якщо меньше, то мені приємно, коли мені подарять приналежність для гоління, наприклад молочко після гоління Нівеа (не спрійміть за рекламу), ну дуже мені подобається і користуюсь ним вже понад 15 років... А якщо більше 1000 грн, то наручний годинник хотів би отримати в подарунок, комплект літньої гуми на авто або цікаву подорож на 2-3 дні. До речі, подорож в Карпати на три дні вартує десь біля півтори штуки. Мені колись дружина зробила такий подарунок і ми поїхали перший раз в своєму житті в Карпати на три дні. Чудовий подарунок.

погоджуюся,що бюджет  ні туди і ні сюди

тому збільшили бюджет і подарували туалетну воду Armani

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.08.2018 в 23:13, halcogen сказал:

Для початку треба визначитися кому саме дарити - чоловікові, коxанцю чи другу ))).

час від часу доводиться різним чоловікам робити подарунки :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

погоджуюся,що бюджет  ні туди і ні сюди

тому збільшили бюджет і подарували туалетну воду Armani

Той що аквадіджіо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Юріч сказал:

Той що аквадіджіо?

мені найбільше сподобався Code Colonia,його й купила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, paksivatova said:

мені найбільше сподобався Code Colonia,його й купила

Без образ, але це мабуть останнє, що я б порадив купити на подарунок. Запах "мені сподобався" може бути діаметрально протилежним до того, що людина любить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...