Перейти до змісту

жалоба на користовача коt


solovei

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, solovei сказал:

Я коту дав кличку Дурик.

Якесь дурне создание.то звоне шмар якихось шукае.то угрожае як дешова зековська шестьорка.шезофреник ходячий.пише на олх куплю вел номер дайте.пишу номер.через тиждень пише на другий лот теж саме незвонить.через мисяць пише бред и знов шукае якусь шлюху.д айте в приват йому номер шмар хто мае.може успокоеться.а то осинь настае брачний период в кота настае.ще на мене каже сцикло сам найти мене хотив трусишка балаболна.щ е котяра помойна я тоби не тьолка.и жени то в мене нема 

Screenshot_20180827-181306.png

Угомонись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...
В 27.08.2018 в 18:24, solovei сказал:

Я коту дав кличку Дурик.

Якесь дурне создание.то звоне шмар якихось шукае.то угрожае як дешова зековська шестьорка.шезофреник ходячий.пише на олх куплю вел номер дайте.пишу номер.через тиждень пише на другий лот теж саме незвонить.через мисяць пише бред и знов шукае якусь шлюху.д айте в приват йому номер шмар хто мае.може успокоеться.а то осинь настае брачний период в кота настае.ще на мене каже сцикло сам найти мене хотив трусишка балаболна.щ е котяра помойна я тоби не тьолка.и жени то в мене нема 

Screenshot_20180827-181306.png

А вчительку української мови після такого, могли б і в лікарню забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 10.09.2018 at 22:34, MANJAK11 сказано:

саме смішне, що, яке їхало, таке й здибало (с) :) 

А ти про котяру,лайк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2018 at 18:01, Такер сказано:

Вас по "акценту" в любому профілі, аккаунті  впізнати, думаю, не важко.:D

Ти не впевнений ти думаєш.це радуе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.09.2018 at 22:26, youman91 сказано:

А вчительку української мови після такого, могли б і в лікарню забрати.

Там 6 чи точно 8 школа пахне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.08.2018 at 11:31, iiron сказано:

Знання букоф цінилось в 20-му столітті.В 21-му рулять цифри, букви то таке.

Це правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.09.2018 at 22:26, youman91 сказано:

А вчительку української мови після такого, могли б і в лікарню забрати.

Як в анекдоті я знаю 3 мови.укр рус нецензурна.,2 х них не понімаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2018 at 11:25, volks сказано:

Я зрозумів, що української мови не було ні в школі, ні не на телефоні.

Чотко сказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.08.2018 at 11:53, volks сказано:

От взагалі недостатньо. Коли читаєш коментарі в групі "Автоандони Луцька", хочеться виколоти собі очі.20180528_083345.png.61291cd326b5f80f882454402bb51df3.png

А що норм пацан може і догнати і перегнати нічого страшного тут нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@solovei

Цитата

Так само куплю радио запчастини.потим зробив радіо плату хто знае скильки прослужить чим людина вмие займатися качествено хай займаеться

 ти хочеш сказати, що те, що ти написав, крепко відрізняєтся від вищенаписаного ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

@solovei

 ти хочеш сказати, що те, що ти написав, крепко відрізняєтся від вищенаписаного ? :D

Так.я правда мелочовкою не займаюся.свій товар підготовлюю до продажу.хоть і перекупом займаюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, solovei сказано:

Так.я правда мелочовкою не займаюся.свій товар підготовлюю до продажу.хоть і перекупом займаюся

Стидаюсь спитати, Ви читаєте, те, що пишете в темах?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, bublik007 сказано:

Стидаюсь спитати, Ви читаєте, те, що пишете в темах?)))

Читаю.шо тут не ясного.писати скучно.краще вживу чи по телефону говорити.а те що пишу каряво то попереписуємося з Одеськими чиВуйками з Закарпаття тоді скажете що я красиво пишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, solovei сказано:

Читаю.шо тут не ясного.писати скучно.краще вживу чи по телефону говорити.а те що пишу каряво то попереписуємося з Одеськими чиВуйками з Закарпаття тоді скажете що я красиво пишу

Так я "одеський")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, solovei сказал:

Читаю.шо тут не ясного.писати скучно.краще вживу чи по телефону говорити.а те що пишу каряво то попереписуємося з Одеськими чиВуйками з Закарпаття тоді скажете що я красиво пишу

так я ж зразу написав, яке їхало, таке здибало, а ти стрєлки давай переводити, 6,8 школи приплітати до оппонента, сам точно такий самий безграмотний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Бачу тема росте.

На рахунок мови топікстарета - якщо буде нагода поспілкуватись відразу стане зрозуміло, що це типовий дегенарат,  впринципі як і пише так і говорить. Трошки звільнюсь підловлю сцикуна, проведу урок української мови, це ще не кінець історії.

А взагалі прошу допомоги активних форумчан, все дуже просто домовитись про зустріч з цим ішаком, замість вас прийду я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, kot сказано:

Бачу тема росте.

На рахунок мови топікстарета - якщо буде нагода поспілкуватись відразу стане зрозуміло, що це типовий дегенарат,  впринципі як і пише так і говорить. Трошки звільнюсь підловлю сцикуна, проведу урок української мови, це ще не кінець історії.

А взагалі прошу допомоги активних форумчан, все дуже просто домовитись про зустріч з цим ішаком, замість вас прийду я.

Два сапогі -кєди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я принцип поняв: спробував попередити інших, що мають справу з шахряємотримав бан, попросив допомогти навчити дурня написали сам такий.

Вам люди жити в такому хворому суспільстві. я для себе вже зробив висновок "С волками жить - по-волчьи выть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.12.2018 в 23:25, kot сказал:

Трошки звільнюсь підловлю сцикуна, проведу урок української мови, це ще не кінець історії.

А взагалі прошу допомоги активних форумчан, все дуже просто домовитись про зустріч з цим ішаком, замість вас прийду я.

Так чинити - це значить опускатись до такогож рівня як і вищезнгаданий персонаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.12.2018 at 23:25, kot сказано:

Бачу тема росте.

На рахунок мови топікстарета - якщо буде нагода поспілкуватись відразу стане зрозуміло, що це типовий дегенарат,  впринципі як і пише так і говорить. Трошки звільнюсь підловлю сцикуна, проведу урок української мови, це ще не кінець історії.

А взагалі прошу допомоги активних форумчан, все дуже просто домовитись про зустріч з цим ішаком, замість вас прийду я.

залишим без коментарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Litovets сказано:

Так чинити - це значить опускатись до такогож рівня як і вищезнгаданий персонаж.

це слова,не більше.не звертайте увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, kot сказано:

Я принцип поняв: спробував попередити інших, що мають справу з шахряємотримав бан, попросив допомогти навчити дурня написали сам такий.

Вам люди жити в такому хворому суспільстві. я для себе вже зробив висновок "С волками жить - по-волчьи выть"

це нікого не стосуеться

 

19 годин тому, EleKtrik сказано:

Два сапогі -кєди...

валянки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...