Перейти до змісту

В Польщу з України на чужому авто


derofin

Рекомендовані повідомлення

Хочу поїхати в Польщу на машині батьків без власника. Авто на укр. реєстрації. Є страховка на авто для виїзду в Польшу. Питання полягає в тому, чи достатньо для цього звичайного доручення? Чи потрібно робити генеральне? І які ціни на доручення станом на сьогодні в Луцьку? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше виїжджав не раз, достатньо було техпаспорта. Ніяких доручень.

Не думаю, що за останні мару років щось змінилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

генералку з правом виїзду за кордон і зелену карту. і готуйтеся до ями поляки останнім часом туго пускають. і хавчиком запасіться бо довго стояти. і не забудьте викинути вже перед таможнею бо ще можуть штрафанути за бутерброди і все таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо сильно будуть чіплятися, одноразове доручення в формі 50-и гривневої купюри підійде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.06.2018 в 12:48, uno55 сказал:

генералку з правом виїзду за кордон і зелену карту. і готуйтеся до ями поляки останнім часом туго пускають. і хавчиком запасіться бо довго стояти. і не забудьте викинути вже перед таможнею бо ще можуть штрафанути за бутерброди і все таке)

Ну не знаю за яку яму Ви говорите, часто катаю в Польшу і ніколи не заганяли, і туговатості ніякої нема 2-3 години в черзі.

Може Ви на "бляхах", того Вас і заганяють?!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.06.2018 at 12:48, uno55 сказано:

генералку з правом виїзду за кордон і зелену карту. і готуйтеся до ями поляки останнім часом туго пускають. і хавчиком запасіться бо довго стояти. і не забудьте викинути вже перед таможнею бо ще можуть штрафанути за бутерброди і все таке)

Яка генералка?! Нашо? На якій підставі? В країні власника (тобто в нас) не потрібно ніяких доручень, то на підставі чого Польща має щось вимагати??? І ніколи ні в кого не чув, щоб Поляки запитували про якісь там доручення.

А якщо то ти маєш на увазі наших, ну то взагалі смішно :) не фантазуй.

Не треба ніяких доручень.

 

І про яму і "туго пускають", "довго стояти" - це якого року/століття дані? Люди їздять без всяких проблем. Ну, бувають іноді затримки декілька годин, але це швидше виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Яка генералка?! Нашо? На якій підставі? В країні власника (тобто в нас) не потрібно ніяких доручень, то на підставі чого Польща має щось вимагати??? І ніколи ні в кого не чув, щоб Поляки запитували про якісь там доручення.

А якщо то ти маєш на увазі наших, ну то взагалі смішно :) не фантазуй.

Не треба ніяких доручень.

 

дані кожного тижня. не буду спорити. хай їде чоловік собі сам все побачить. а за черги то чесно насмішили або вам везло сильно,,,, на ягодині і по 13 годин стояв.. на устилузі як повезе на угринові тож те саме... але то я мо так їзджу мо кому везе більше і то на укр машині не на поляку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

Яка генералка?! Нашо? На якій підставі? В країні власника (тобто в нас) не потрібно ніяких доручень, то на підставі чого Польща має щось вимагати??? І ніколи ні в кого не чув, щоб Поляки запитували про якісь там доручення.

А якщо то ти маєш на увазі наших, ну то взагалі смішно :) не фантазуй.

Не треба ніяких доручень.

Не нада розписуватись за всiх! А чого для виïзду дiтей закордон треба дозволи? (В нас же ж не треба, якщо не садити на потяг).

Э певнi правила при перетинi кордону, i саме вони передбачають наявнiсть певних документiв. Чому ми цивiлку купуэмо i чого маэм пред'явити ïï митнику, чому авто маэ бути без пошкоджень, чому курити не можна на митницi, чому заïзджати на квадрат перекреслений не можна, чому поки митник не махне не можна заïзджати на наступний етап перевiрки i т.д.? Не нада давати дурних порад. 

А по темi, в мене коли авто перетинало кордон вперше, саме украïнськi митники хотiли бачити мене як власницю особисто бiля ïx будки з документами (а пiдходив до них водiй з документами,  але без довiреностей, бо я була в авто). Всi наступнi рази, коли авто вже було в них в базi,  нiхто i нiчого не питав.

В Вашому випадку,  це як на якого митника попадете... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

Яка генералка?! Нашо? На якій підставі? В країні власника (тобто в нас) не потрібно ніяких доручень, то на підставі чого Польща має щось вимагати??? І ніколи ні в кого не чув, щоб Поляки запитували про якісь там доручення.

А якщо то ти маєш на увазі наших, ну то взагалі смішно :) не фантазуй.

Не треба ніяких доручень.

Не нада розписуватись за всiх! А чого для виïзду дiтей закордон треба дозволи? (В нас же ж не треба, якщо не садити на потяг).

Э певнi правила при перетинi кордону, i саме вони передбачають наявнiсть певних документiв. Чому ми цивiлку купуэмо i чого маэм пред'явити ïï митнику, чому авто маэ бути без пошкоджень, чому курити не можна на митницi, чому заïзджати на квадрат перекреслений не можна, чому поки митник не махне не можна заïзджати на наступний етап перевiрки i т.д.? Не нада давати дурних порад. 

А по темi, в мене коли авто перетинало кордон вперше, саме украïнськi митники хотiли бачити мене як власницю особисто бiля ïx будки з документами (а пiдходив до них водiй з документами,  але без довiреностей, бо я була в авто). Всi наступнi рази, коли авто вже було в них в базi,  нiхто i нiчого не питав.

В Вашому випадку,  це як на якого митника попадете... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блiн, видалiть задубльоване повiдомлення :), бо я з телефона i галiмий iнтернет не даэ це зробити....

I це тоже )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

А чого для виïзду дiтей закордон треба дозволи?

:blink: а чому щоб піти в кіно, потрібен квиток? "Нашо мені двері, якщо я ходжу пішки"... До чого тут діти?

 

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

Э певнi правила при перетинi кордону, i саме вони передбачають наявнiсть певних документiв.

Які конкретно "правила" прописують необхідність наявності доручення?

 

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

Чому ми цивiлку купуэмо

тому що це прописано в ПДР

 

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

i чого маэм пред'явити ïï митнику

митнику? Митнику не маєм. Прикордонник може запитати, польський, ну але то аби дої...ся, бо ти йому закони не почнеш тикати, він зразу вкаже "до повроту" і суперечка скінчена.

 

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

чому авто маэ бути без пошкоджень

без яких? Якщо побите скло - це прописано в ПДР. Якщо гума лиса - теж. Якщо бампер відсутній - теж. Якщо просто помяте незначно крило - ніхто нічого не скаже. Просто поліцаї вже там далі можуть при бажанні доковирюватись "покажи довідку про ДТП", що то ти не когось зара вдарив і тікаєш. Можуть, якщо захочуть, бо ти теж їм нічого не докажеж. Але на кордоні завертати не будуть.

 

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

чому курити не можна на митницi, чому заïзджати на квадрат перекреслений не можна, чому поки митник не махне не можна заïзджати на наступний етап перевiрки i т.д.?

:)

 

On 27.06.2018 at 23:36, natalka) сказано:

Не нада давати дурних порад.

саме так, не треба писати дурні :) І зауважу, я ніяких порад не давав

 

On 27.06.2018 at 23:34, natalka) сказано:

А по темi, в мене коли авто перетинало кордон вперше, саме украïнськi митники хотiли бачити мене як власницю особисто бiля ïx будки з документами (а пiдходив до них водiй з документами,  але без довiреностей, бо я була в авто). Всi наступнi рази, коли авто вже було в них в базi,  нiхто i нiчого не питав.

це коли було, отой "перший раз"? Коли в нас потрібні були доручення, то так, запитували. Коли їх відмінили - на підставі чого вони можуть вимагати?

 

On 27.06.2018 at 23:36, natalka) сказано:

В Вашому випадку,  це як на якого митника попадете... 

Тобто, в кожного митника, виходить, своя підбірка "законів"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

До ЄС на авто: які документи 

Після введення безвізу для громадян України змінилися правила перетину кордону на автомобілі.

Як повідомляє Головний сервісний центр МВС України, тепер, щоб здійснити подорож на автомобілі українським водіям потрібно мати такі документи:

1) національне посвідчення водія (посвідчення повинно відповідати міжнародним вимогам, документ повинен мати термін дії);
2) розпізнавальний знак України на транспортному засобі;
3) договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів;
4) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на особу, яка перетинає кордон;
5) державний номерний знак на транспортному засобі.

У разі відсутності права власності на автомобіль, треба оформити документи для поїздки за кордон. Для цього необхідна заява власника машини або документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження транспортним засобом. Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їхнє ім'я.

Транспортні засоби, на які, відповідно до закону, встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних в розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,

я ще один раз "розжую" те що я написала,  і більше не буду. Вам щось доказувати - це дарма витрачений час. Ви все знаєте (і навіть коли моє авто вперше кордон перетинало :) ), Ви не чуєте і не хочете чути інших.

В 29.06.2018 в 11:59, jack74 сказал:

.. До чого тут діти?

Пояснюю. Ви в попередньому повідомленні написали, що в країні власника (тобто в нас) не потрібно ніяких доручень, то на підставі чого Польща має щось вимагати???. Коли людина не розуміє чогось, їй намагаються навести приклад аналогічної ситуації але в іншій сфері (яка можливо є ближчою і більш зрозумілішою для людини) для того щоб вона провела аналогії і подумала. Так от по Україні діти  можуть їздити з бабушками, тьотями і т.д. (без дозволу батьків, виключення я зазначила), а от для виїзду закордон ВСІ знають що обов'язково потрібен дозвіл батьків для виїзду дитини закордон і ніхто не задає питання чому так? Аналогічно з авто - не власники авто по Україні їздять без доручень, а при виїзді закордон потрібен документ.

Так от, якщо ви не змогли провести аналогію - то напевно я винна що так недоступно пояснила :)

В 29.06.2018 в 11:59, jack74 сказал:

 І зауважу, я ніяких порад не давав...

А ось цю фразу:  "А якщо то ти маєш на увазі наших, ну то взагалі смішно :) не фантазуй. Не треба ніяких доручень." коли людина питає що їй робити, як трактувати? Я рахую це порадою. І знову ж таки, ОК, я не права, бо я не так зрозуміла :)

В 29.06.2018 в 11:59, jack74 сказал:

це коли було, отой "перший раз"? Коли в нас потрібні були доручення, то так, запитували. Коли їх відмінили - на підставі чого вони можуть вимагати?

Оцей перший раз в мого авто був в минулому 2017-му  році (тоді, коли вже понад 5 років відмінили кермування по дорученню в Україні). Але ж Вам видніше, коли воно перетинало кордон... 

В 29.06.2018 в 11:59, jack74 сказал:

Тобто, в кожного митника, виходить, своя підбірка "законів"? ;)

Ні. Просто один митник сурово дотримується процедури, законів, правил та інших нормативних актів, а інший - не дотримується. Все просто, як і любий працівник на любій роботі.

 

А по всьому іншому, напишу таке.

Ви крім українських ПДР і ст.121 КУПАП (бо весь Ви точно не осилили) ще щось читали? Ваші повідомлення на форумі свідчать про деяку "обмеженість" Ваших знань.  Ви вираваєте фрази з контексту і трактуєте їх так як Вам хочеться. Так не можна читати законодавство. Ви не бачите загальної картини вцілому.

Аналогічно, навіть по повідомленнях в цій темі, видно відсутність реального Вашого особистого досвіду в перетині кордону на авто (так десь щось чули і власні припущення).  

Цілком логічно і нормально якщо на митниці запитають про дозвіл на керуванням чужим авто. А що якщо воно викрадене (разом з техпаспортом, а таке часто трапляється, бо водії таки залишають техпаспорт в авто) і його незаконно вивозять за межі України? 

Раджу ще як мінімум прочитати Постанову КМУ №1388 від 07.09.1988 і Віденську Конвенцію про дорожній рух.  Взнаєте дещо нове. Обговорювати зміст даних документів я не збираюсь!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ж так нервово, Наталко? Я не знаю, коли ти була за кордоном і не стверджував цього, - я запитував. Звертай увагу на знаки пунктуації. 

І фрази я не виривав, а цитував конкретний фрагмент, щоб конкретизувати, на що відповідаю.

І до чого ця зверхність "Обмеженість знань", "точно не осилите"? Ти вже все осилила?

Я багато чого осилив за своє життя, як в теорії, так і на практиці. А тим більше переїзд кордону в якусь там Польщу. І якщо дійсно з'явилась норма закону, котра змушує мати доручення, то замість "багатобукаф якаяразумна" краще б дала цитату цієї норми з вказівкою посилання на пруф і ВСЕ. І не буде навіть підстав для подальшого флуду.

В Україні доручень не потрібно, в Польщі доручень не потрібно - кому вони тоді потрібні? Хто, чий (якої країни) закон (і конкретно яка стаття чи пункт) це примушує? Знаєш - вкажи. І все. І я перепрошу за неправильну "пораду". 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питали доручення два рази,  раз у прошлому році, раз у цьому, на різних авто.Так як доручення було не став сперечатись, перший раз показав , другій раз просто сказав що е, цього вистачило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.06.2018 at 17:25, jack74 сказано:

Яка генералка?! Нашо? На якій підставі? В країні власника (тобто в нас) не потрібно ніяких доручень, то на підставі чого Польща має щось вимагати??? І ніколи ні в кого не чув, щоб Поляки запитували про якісь там доручення.

А якщо то ти маєш на увазі наших, ну то взагалі смішно :) не фантазуй.

Не треба ніяких доручень.

 

І про яму і "туго пускають", "довго стояти" - це якого року/століття дані? Люди їздять без всяких проблем. Ну, бувають іноді затримки декілька годин, але це швидше виключення.

Мабуть я в те Століття попала пару тижнів тому.  Або 5 годин туди і майде 8 назад це швидко вважається))

Машина на українських номерах.  В нас просто в салон заглянули і все. 

За нами дві машини чуть не по гвинтиках розібрали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я за всіх і не казав :) Звісно, що є підозрілі машини, чи зі "списку", чи в яких щось знайшли - то да, ті на сторону і "на естакаду"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я так розумію йде мова про доручення з правом керування за кордоном. Тобто власник цим дорученням дає вам дозвіл виїзду його автівкою за кордон.
Не пам'ятаю,яка зі служб веде цей контроль чи митники чи прикордонники.  Раніше в мене це доручення завжди запитували коли бачили,що призвіще власника не співпадає з призвіщем водія. Минулого разу я дав документи і дав доручення. Доручення навіть не дивились,сказали,що не треба. Але в нашій державі,як писали вище раз на раз не випадає. Тому вожу з собо.,на всякий випадок.
 В Європі до лампочки чиєю автівкою ви керуєте,аби не в угоні була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...