Перейти до змісту

Скарга на "прогріваста" Sashapetrash


KAY

Рекомендовані повідомлення

Думаю не тільки я в черговий раз бачу як Sashapetrash купує на борді несправну відеокарту, прогріває, і відправляє на ОЛХ як 100% робочу. Можна прогріти, і поставити в свій домашній комп, тому що за 2 тижні знов "відвалиться" чіп, і знову прогріти і самому користуватися... А продавати на ОЛХ не вказуючи що вона прогріта я вважаю шахрайством. І хотів би донести це до бордівчан, з надією що не будете наступного разу йому продавати несправні відеокарти і тим самим підтримувати цей "бізнес".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, KAY сказал:

Думаю не тільки я в черговий раз бачу як Sashapetrash купує на борді несправну відеокарту, прогріває, і відправляє на ОЛХ як 100% робочу.

Ще приклади, крім цього, є помічені щоб можна було стверджувати що то черговий раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось купив, а оголошення на ОЛХ вже давнє і я не можу витягнути

максимум ескіз знайшов

Спойлер

image.png.ca1bcff93b8ff972127c062b391af4e6.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Fedor4uk сказал:

І чому зразу прогрівання?

Можливо там якийсь смд збитий? Чи біос перешити?

в цій темі він чітко написав що карта прогрівалась. потім виставив на олх, на ескізі можна на задньому платі побачити кусок радіатора опалення і лопати(?) в кутку, що є й на інших оголошеннях автора на ОЛХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, KAY сказано:

в цій темі він чітко написав що карта прогрівалась. потім виставив на олх, на ескізі можна на задньому платі побачити кусок радіатора опалення і лопати(?) в кутку, що є й на інших оголошеннях автора на ОЛХ.

Ну значить нас він не обманює. Жалійтеся  на нього на OLX :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, LSD сказано:

Ну значить нас він не обманює. Жалійтеся  на нього на OLX :) 

так його скоро і будуть шукати на олх - знайдуть  цю темку і далі діло техніки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і друга карта, gtx460  з теми  "приїхала з за кордону"...

Спойлер

продублював, якщо видалить оголошення

460.thumb.PNG.7748b104308a2a5f3b1f87ad143e662b.PNG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для багатьох лучан Ківерці - то далекий "закордон".

 

А Sashapetrash про цю тему або не знає, або не вважає потрібним щось писати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мутний і не приємний тіпок. Колись як він ще в приставках не розбирався, носив  мені на ремонт чи прошивку, говорив що для  себе купив, я по знайомству оплати з нього і не брав. А потім вияснилось він же ці приставки перепродавав. Я рахую якщо ти плануєш консолі перепродавати, так скажи про це, і заплати за послуги ремонту, а не кажи що для себе береш. Діло було давно, але мені хватило аби з ним більше не звязуватись ). А взагалі він часто скупляє все по найнижчих цінах, а продає в три дорого ) Ось свіжий приклад Xbox360 slim/Freeboot/500gb/ - 4100 грн.

Притому що таку консоль можна купити за за  Xbox360 slim/Freeboot/250Gb - 3000 грн + 2ва геймпада. 

Screenshot_1.thumb.png.f0c845280975d86c808a8e15156d2c6a.png

Щоб ви розуміли різниця між 250 Gb та 500Gb не 1100 грн, а максимум 350 грн. Крім клієнти які  внього купляти приставки, приносили в ремонт по причині що консоль завісає, і як вияснялось HDD що він вставляв в консолі були з бедами або доходяги вже. Приставка не опридиліяє їх, і тому такіми консолями можна барижити з HDD 500GB вбитими, на ліво і на право. Чи зараз так робить не знаю. Нащо я це все написав ? Я думаю в нього знатно пригорить, і він відпише )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ooops сказал:

Я думаю в нього знатно пригорить, і він відпише )

Щоб в нього знатно пригоріло треба хочаб написати як його звать-велічать в реальному світі і описати як виглядає.

А ще краще додати фотку чи ссиль на соц-мережі щоб шановне панство могло знать в ліцо своїх хероїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Ooops сказано:

Мутний і не приємний тіпок. Колись як він ще в приставках не розбирався, носив  мені на ремонт чи прошивку, говорив що для  себе купив, я по знайомству оплати з нього і не брав. А потім вияснилось він же ці приставки перепродавав

То він одну носив на прошивку чи кілька?

От він ще на консольному форумі тут сидить:

http://www.hackfaq.net/community/index.php?search/33669937/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, teimur22 сказано:

olx не Луцький форум.продавати може.і продасть.з Луцька % 15 купуе.обично пересилкою купують.як автор теми написав купуе тут продае на олх развода на форумі немае.на форумі не виставляе ж він неробочий товар.а олх.там можна і купити стіралку.запчастини.....неробочі.такий сайт.те шо тут написано воно йому не помішае продавати на олх

це ти спецом тут зарегався шоб стати адвокатом  Sashapetrash

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, westboiuu сказано:

це ти спецом тут зарегався шоб стати адвокатом  Sashapetrash

враховуючи кількість орфографічних помилок, та стиль написання, дуже схоже, що це клон https://board.lutsk.ua/profile/34959-solovei/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

враховуючи кількість орфографічних помилок, та стиль написання, дуже схоже, що це клон https://board.lutsk.ua/profile/34959-solovei/

вже забанений.

ІР один і той самий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись потрібно було підпаяти роз"єм мп3. Даний персонаж запропонув свої послуги в перепайці, я відмовився, трохі доклав і купив такий самий робочий мп3. По зверхній манері спілкування людина не викликає довіри. Тому не здивувався коли побачив цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вступлюсь за @Sashapetrash.

1. Всі ми любимо халяву. Скупляє дешево, ніхто не заставляє віддавати відбиті речі йому за копійки
2. Людина має рівні руки ( паяє відмінно), неодноразово носив йому комплектуху на ремонт.
3. Логічно, якщо Ви несете йому зламок, то відремонтований зламок йому ж треба кудись дівати.
4. Хто купляє б\у, має прекрасно розуміти, що бере кота в мішку, може це річ 10 раз перепаяна. Хочете надійно, беріть нове з магазину, але ж дивимось пункт 1.

 

Стосовно скарги, те що він дійсно не написав що карта після ремонту, з цим погоджусь. 
Особисто коли купую б\у речі то перепитую рази 3 чи не були в ремонті та їхню історію. 
 

 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 26.07.2018 at 20:37, pasha1207 сказано:

Вступлюсь за @Sashapetrash.

1. Всі ми любимо халяву. Скупляє дешево, ніхто не заставляє віддавати відбиті речі йому за копійки
2. Людина має рівні руки ( паяє відмінно), неодноразово носив йому комплектуху на ремонт.
3. Логічно, якщо Ви несете йому зламок, то відремонтований зламок йому ж треба кудись дівати.
4. Хто купляє б\у, має прекрасно розуміти, що бере кота в мішку, може це річ 10 раз перепаяна. Хочете надійно, беріть нове з магазину, але ж дивимось пункт 1.

 

Стосовно скарги, те що він дійсно не написав що карта після ремонту, з цим погоджусь. 
Особисто коли купую б\у речі то перепитую рази 3 чи не були в ремонті та їхню історію. 
 

 


 

Так само куплю радио запчастини.потим зробив радіо плату хто знае скильки прослужить чим людина вмие займатися качествено хай займаеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, solovei сказал:

Так само куплю радио запчастини.потим зробив радіо плату хто знае скильки прослужить чим людина вмие займатися качествено хай займаеться

вам би в саппорті працювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я якістю робіт та рівнем цін на його послуги, в свій час - задоволений. Щодо недобросовісних продажів - тут поганенько, але ж є і покупець який сам обирає товар і сам має задавати відповідні питання щодо нього. Чи часто нам на базарі/в магазині розповідають що не беріть бо ця машини топлена/луплена, а ковбаса зі свині яка тільки-тільки здохла і ще не охолола... От якщо - обман, тут вже інші міри, а недобросовісність - нехай на буде його совісті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...