Перейти до змісту

Підкажіть заклад для шашлику


pashka05

Рекомендовані повідомлення

Шукаю місце в Луцьку,  де можна замовити бенкет і щоб був мангал,  де можна посмажити свій шашлик.  Хто що порадить крім Адреналіна? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На теремнівський ставок тоді 

В парку 900річчя можна

Можна в лагуні біля Епіка

Можна в дачне в лісову якщо знаєш файні місця варіантів куча

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю точно, але десь на МКС (Володимирська) якийсь заклад -бар, бесідка, мангал, ставок.

ось контакти: 

О5О8848952

Дзвоніть, запитуйте.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Срібних Лелеках альтанок багато, а на рахунок мангалу не пам'ятаю, не звертав увагу... Думаю, що повинен бути.

В Рестпарку теж, але то трохи не Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

а на рахунок мангалу не пам'ятаю, не звертав увагу.

є, якщо купувати "їхнє" - смажать безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ще й свою яєшню на їхній сковорідці посмажити? Чесно кажучи, таке формулювання дуже звужує пошуки.

Якщо смажити своє, то банкет (зі сторони закладу) буде швидше за все так собі.  Якщо хороший банкет, то навряд поважаючий себе заклад дасть вам можливість користуватись їхнім мангалом  і аксесуарами.

І взагалі, банкет і руки в м'ясі, "банкетний" одяг із запахом димку якось речі не сумісні.

Крім того, є нюанси типу, в поважному закладі якщо щось і подають, то страви з меню, за які відповідає заклад. Ви недосмажите шашлик, чи дасте не зовсім свіже м'ясо (умовно, варіантів безліч), люди потруяться чи в лайт-варіанті переночують в туалеті, а відповідати закладу. Бо вони подали страву за яку не можуть нести відповідальність.

Тобто, або ваш шашлик, до якого вам подадуть картоплю фрі, салат і ще якусь фігню, або повноцінний банкет, де з принесеного прийнятними будуть хіба напої.

Або я чогось не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...