Перейти до змісту

Роздільне сортування сміття


foxx77

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, volks сказал:

Звозити би їх разок на Брище. То, можливо, би думка трохи змінилася.

Не сортував і не буду. Поясню логіку: раніше сміття ніби-то сортували на полігоні і це було закладено в тариф. А тепер хочуть, щоб сортував я, тобто оплачувати роботу сортувальників, їм вже не треба. Отже тариф мав би знизитися. Якраз на зекономлені кошти я б мав купити додаткове відро і сміттєві пакети. Так як тарифи не знизили, то тратити свої кошти (на відро і додаткові пакети) і свій час на сортування я не збираюся.  Дехто скаже що додаткових пакетів не треба, бо раніше, наприклад, якщо одне відро виходило за тиждень, то тепер буде два окремих відра і наповнюватися будуть за два тижні, але якщо я в себе вдома буду тримати вологі відходи два тижні, то в мене вдома буде смердіти як в Брищах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
34 хвилин тому, nickel сказано:

Не сортував і не буду. Поясню логіку: раніше сміття ніби-то сортували на полігоні і це було закладено в тариф. А тепер хочуть, щоб сортував я, тобто оплачувати роботу сортувальників, їм вже не треба. Отже тариф мав би знизитися. Якраз на зекономлені кошти я б мав купити додаткове відро і сміттєві пакети. Так як тарифи не знизили, то тратити свої кошти (на відро і додаткові пакети) і свій час на сортування я не збираюся.  Дехто скаже що додаткових пакетів не треба, бо раніше, наприклад, якщо одне відро виходило за тиждень, то тепер буде два окремих відра і наповнюватися будуть за два тижні, але якщо я в себе вдома буду тримати вологі відходи два тижні, то в мене вдома буде смердіти як в Брищах.

А якщо тариф виросте, що будеш робити?) просто цікаво стало)) Смішне обгрунтування відсутності сортування.
В мене просто великий пакет сільпо стоїть на сухе) без відра. без покупки пакетів. Пакет з пакетами - безкоштовний)))

В наших реаліях, найбільша проблема, як визначити в багатоповерхівках тих хто не хоче сортувати і штрафонути їх так щоб другий раз розуміли що сортувати дешевше.або ж відмовити в продовженні договору на вивіз сміття.
Або з іншої сторони як преміювати тих хто сортує.

От приватний сектор. перестали муніципали бігати і сварити за відсутність бачків- бачків поменшало, люди знову виносять в мішках.
Мало того, є хітрожопі уроди, які кидають свої винесені мішки в чужий бачок!)) Або після того як все це сміття вивезли, скидають в ВЖЕ ПУСТІ бачки залишки від того сміття шо розтягнули собаки. ПРиходиш забирати бачок, а в ньому пів бачка чужого сміття)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Dima4s сказал:

В наших реаліях, найбільша проблема, як визначити в багатоповерхівках тих хто не хоче сортувати і штрафонути їх так щоб другий раз розуміли що сортувати дешевше.або ж відмовити в продовженні договору на вивіз сміття.

Не треба робити проблеми на пустому місці ;)

До цього ж якось жили.

Чому всі люди мають сповідувати ваш погляд на життя? :mellow:

Той метод, що ви пропонуєте, не вирішить проблем, а створить нові, нам поки що невідомі. Перед тим як втручатися в життя інших людей за допомогою гегемонічних методів рекомендував би ознайомитись  з "Шляхом до Кріпацтва" нобелевського лауреата Фрідріха фон Хайека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Dima4s сказал:

А якщо тариф виросте, що будеш робити?) просто цікаво стало)) Смішне обгрунтування відсутності сортування.

Тобі смішне, мені ні. Фломастери вони такі.

Цитата

В наших реаліях, найбільша проблема, як визначити в багатоповерхівках тих хто не хоче сортувати і штрафонути їх так щоб другий раз розуміли що сортувати дешевше.або ж відмовити в продовженні договору на вивіз сміття.

Нащо штрафувати? Відразу рострілювати, так і відсіються добропорядні громадяни. А якщо серйозно, то якраз це і смішно, бо в мене заключений договір з комунальним підприємством. І в договорі жоден пункт не зобов'язує мене сортувати сміття. Це обов'язок КП і вони за це гроші беруть з мене.

Сортування сміття - це модний екологічний ТРЕНД, а я вже не пацан гонитися за модою. Мода пройде, а сортувальні лінії я б не розбирав. В китайців також колись тренд був - хотіли в кожній хаті сталь виплавляти. Розумна думка приходить набагато пізніше трендів. Макдональдс в угоду екологічним трендам перейшов на паперові трубочки, екологи кричали "Браво". Як виявилося пізніше трубочки, після використання, тупо спалюють. А пластикові, випускалися з переробленого пластику і знову йшли на переробку. Коли це вспливло скандал вирішили не роздувати, бо обидві сторони зрозуміли тупість ситуації, коли одні пішли на догоду іншим, а це виявилося шкідливішим для екології, ніж пластикові трубочки. Ви собі ТРЕНДіть далі, я зачекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Dima4s сказал:

@nickel що будеш робити коли піднімуть ціну  за вивіз сміття?
 

Те що й всі - платитиму. А що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сортування сміття доцільне лише у випадку, коли в нас буде завод по його переробці. І тільки в цьому випадку.Оскільки в нас все звозиться на одну велику купу, на одне сміттєзвалище, то навіщо його сортувати? 

Коли будуть в нашій країні діяти сміттєпереробні заводи, от тоді на законодавчому рівні потрібно буде приймати рішення про сортування сміття мешканцями, які його виробляють, і жорстко наказувати за ухилення від сортування, як це робиться в Фінляндії, Японії, та багатьох інших країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

тепер хочуть, щоб сортував я, тобто оплачувати роботу сортувальників, їм вже не треба.

Їм потім ще треба відсортоване тобою сортувати по видах.

42 минуты назад, xforester сказал:

Оскільки в нас все звозиться на одну велику купу, на одне сміттєзвалище, то навіщо його сортувати? 

Якщо відібрати сухе, то ця купа буде в рази менша.

1 час назад, Harvester сказал:

Не треба робити проблеми на пустому місці ;)

До цього ж якось жили.

Правильно. Після нас хоч потоп.

1 час назад, nickel сказал:

Нащо штрафувати? Відразу рострілювати

Дуже  часто хочеться.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Їм потім ще треба відсортоване тобою сортувати по видах.

От хай і сортують, я їм нащо? А то получається я за свої гроші маю сміття ще перебирати. Навіть якщо сортувальників звільнять і тариф зменшать, я його перебирати не буду. Це робота, а за роботу я звик що мені платять. Якщо серед вас є альтруїсти-екологи, то можу віддавати вам своє сміття - перебирайте скільки влізе. Коли зроблять як написав @xforester от тоді друге діло.

1 минуту назад, volks сказал:

Дуже  часто хочеться.

Можеш лупанутися головою в стіну і швидко бажання пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, твоя реакція з "головою в стіну" схожа більша на проблеми з іншою головою. Платиш 15грн, продукуєш десяток відер сміття за це, та ще й в попу усі тебе мають цілувати. 

Перестаньте придумувати відмазки, почніть з себе, перестаньте кивати на сусіда і надіятись на чудо-депутата, який зробить вам життя солодким. Не хочете жити так - не треба, але ж не вигадуйте виправдань. Та хай хоч щодня в одну купу скидають те сміття, я вже рік як живу з 2 смітниками і контейнером для пластику і жодних запахів чи інших дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Barugan сказал:

Ну ти і сноб:dont: 

В любій компанії хтось має залишатися тверезим. Тоді ризик, що компанія по п'яні набідокурить менший. В плані екології я той тверезий, який може сказати - ребята не гоніть, вам вже досить. Можеш називати снобом, в даному випадку я не ображаюся. З тими соцмережами люди трохи схибились. Сотня псевдоекологів через соцмережі може нагнути мільйони адекватних. Сотня підарасів нагинає мільйони адекватних. Нас привчають бути терпімішими до ЛГБТ, толерантнішими до чурок, свідомішими до екології. Пішли на йух. Хочете шпекатися в жопу? Можете це робити в Брищах, перебираючи моє сміття разом з чурками. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halgrath сказал:

Нікель, твоя реакція з "головою в стіну" схожа більша на проблеми з іншою головою.

Я набагато адекватніший за тих, хто готовий розстріляти мене за несортоване сміття. Вдумайся.

Я лише не побоявся соціального осуду і написав правду. Не помічав як в соцмережах зараз цькують всіх, хто мислить "не так". Тому люди навіть написати власну думку бояться, якщо вона розбігається з загальноприйнятою. Про яке сортування сміття, цивілізацію і Європу ми можемо говорити, якщо ви не готові почути незалежну думку? Чи я не маю права на власну думку?

5 минут назад, halgrath сказал:

Платиш 15грн, продукуєш десяток відер сміття за це, та ще й в попу усі тебе мають цілувати. 

Я плачу стільки, скільки вони хочуть. Якщо їх влаштовує 15, то це не мій головний біль.

5 минут назад, halgrath сказал:

Перестаньте придумувати відмазки, почніть з себе, перестаньте кивати на сусіда і надіятись на чудо-депутата, який зробить вам життя солодким. Не хочете жити так - не треба, але ж не вигадуйте виправдань. Та хай хоч щодня в одну купу скидають те сміття, я вже рік як живу з 2 смітниками і контейнером для пластику і жодних запахів чи інших дурниць.

Хлопче, ти мене з кимось переплутав. Я не нию і не жаліюся на життя, не киваю на сусіда, чудо-депутата і т.д. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Barugan сказал:

Ти пластикові пляшки також не кидаєш в окремий контейнер? 

Ні. В мене їх немає (ну майже немає). З роботи виношу в сміття пластикові каністри в руках, то викидаю в контейнери для пластику, вони все-рівно поруч зі звичайними контейнерами. В даному випадку мені не приходиться додатково щось робити, то чому б і ні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Barugan сказал:

Ну ти і сноб:dont: 

Ви мені тут що хочете пишіть, але коли побачите як я в свій час побачив, як вони ваше сортоване сміття зсипають в одну машину, то самі станете снобами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

Я набагато адекватніший за тих, хто готовий розстріляти мене за несортоване сміття. Вдумайся.

Я лише не побоявся соціального осуду і написав правду. Не помічав як в соцмережах зараз цькують всіх, хто мислить "не так". Тому люди навіть написати власну думку бояться, якщо вона розбігається з загальноприйнятою. Про яке сортування сміття, цивілізацію і Європу ми можемо говорити, якщо ви не готові почути незалежну думку? Чи я не маю права на власну думку?

Звісно маєш, так само, як і кожен інший у цій темі. Просто про "шпекання" і "головою в стіну" - це вже зайве.

17 minutes ago, nickel said:

Хлопче, ти мене з кимось переплутав. Я не нию і не жаліюся на життя, не киваю на сусіда, чудо-депутата і т.д. 

Я навмисно написав з нового рядка, щоб не сприймав лише на свою сторону. Це стосується великої частини адептів "виношу усе разом".

 

Аналогія з компанією, де є п'яні і тверезі  доволі влучна. Тільки п'яними скоріше є країни третього світу, Африка, які буквально потопають у смітті (і через яке вони банально не доживають до віку дописувачів на борді), але яких теж усе влаштовує або вважають когось іншого винним у своїх бідах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halgrath сказал:

Звісно маєш, так само, як і кожен інший у цій темі. Просто про "шпекання" і "головою в стіну" - це вже зайве.

Ти не вдумвся, як я просив. Коли мене (образно кажучи) розстрілювали за не сортоване, то це було толерантно, а коли я (у відповідь) запронував "лікуватися" головою об стіну, то це занадто. Да. Я нічого не наплутав?

1 минуту назад, halgrath сказал:

Аналогія з компанією, де є п'яні і тверезі  доволі влучна. Тільки п'яними скоріше є країни третього світу, Африка, які буквально потопають у смітті (і через яке вони банально не доживають до віку дописувачів на борді), але яких теж усе влаштовує або вважають когось іншого винним у своїх бідах.

Ти помиляєшся. Найбільше сміття не в Африці і в бідних країнах, а в тих хто найбільше споживає. І це якраз не бідні країни, це дуже багаті країни:  Італія, США, Південна Корея, Гонконг, Китай, Індія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

свідомішими до екології

Чкщо тобі по йуху, то подумай хоча б про своїх дітей і внуків. Їм потім це все гівно розгрібати після таких як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Чкщо тобі по йуху, то подумай хоча б про своїх дітей і внуків. Їм потім це все гівно розгрібати після таких як ти.

Мені по йуху на вузьколобих псевдоекологів, не плутати з спеціалістами своєї справи (галузі). Перші, для мене, на одному щаблі з антипривочниками і прихильниками одностатевих шлюбів.

На жаль моїй дитині прийдеться розгрібати після таких псевдоекологів, а не мене. Після таких, які навіть уявлення не мають, що їхня китайська тряпчана сумочка з поліестеру, яка розлазиться швидше за пакет БМВ, залишає більший екологічний слід за той же пакет. Після таких що думають що Тесла залишає менший екологічний слід за БМВ (не пакет). Після таких, що ніколи не були на сміттєзвалищі і не знають, що насправді сміття вже давно сортують прямо на полігоні сотні людей, що це сортоване сміття у них потім скуплять за копійки бариги. Після таких, що не розуміють, що бариги пропіхнули тєму з сортуванням лише для того, щоб не платити ті копійки сортувальникам" на полігоні. Після таких, що не розуміють, що робітникам Спецкомунтрансу піхуй на тєми, тому ваше сортоване сміття вони заберуть однією машиною. Після таких, що не навіть не здогадуються, що екологічний слід Нікеля менший за більшість псевдоеколоогів. Тому да, моїй дитині прийдеться розгрібати, але не після мене, а після вузьколобих екологів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, nickel сказал:

Після таких, що ніколи не були на сміттєзвалищі і не знають, що насправді сміття вже давно сортують прямо на полігоні сотні людей,

Я тебе розчарую, але на полігоні шастає десяток людей і збирають вони лише пластикові пляшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, volks сказал:

Я тебе розчарую, але на полігоні шастає десяток людей і збирають вони лише пластикові пляшки.

До всього іншого тексту зауважень немає? Дякую за підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сортувальна лінія на полігоні в Брищі не працює з 2 листопада 2018 року. Цікавить ваша думка: що відбувається з вашим сортованим сміттям без сортувальної лінії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Сортувальна лінія на полігоні в Брищі не працює з 2 листопада 2018 року. Цікавить ваша думка: що відбувається з вашим сортованим сміттям без сортувальної лінії?

Можливо, їде на нову сортувальну лінію на Дубенській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, volks сказал:

Можливо, їде на нову сортувальну лінію на Дубенській.

Її максимальна пропускна потужність 50 тисяч тон в рік, а Луцьк видає на гора 100 тисяч тон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Її максимальна пропускна потужність 50 тисяч тон в рік, а Луцьк видає на гора 100 тисяч тон.

Виходить лише половина йде на лінію.

В свою чергу вологе мало б їхати відразу на полігон. Відповідно вже було б не 100 тон. Але то можливо лише за 100% сортування людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, nickel сказал:

Її максимальна пропускна потужність 50 тисяч тон в рік, а Луцьк видає на гора 100 тисяч тон.

Виходить лише половина йде на лінію.

В свою чергу вологе мало б їхати відразу на полігон. Відповідно вже було б не 100 тон. Але то можливо лише за 100% сортування людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...