Перейти до змісту

реклама pop-under.ru


dimmon

Рекомендовані повідомлення

у мну реклама вилізла лише при перегляді першої теми після залогінення, після її "закриття" все одно повела мене в окремому вікні на рекламуємий сайт.

давайте може відразу з борди адміни зроблять збірник всеможливих реклам?

а то поступово поступово... просто ДУЖЕ напрягає! а так бац і зразу тіко реклама, нах форум?... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувачам Опери - додати *pop-under.ru* в список "Блокируемого содержимого".

Помогает, но частично. Нередко на месте рекламных блоков остаются пустые белые квадраты. Я поступил методом научного тыка, просмотрел исходники основных страниц форума, с помощью нехитрого поиска по тексту повыискивал все подозрительные "левые" адреса и скопипейстил в блокировщик рекламы. :naezd:

Сейчас точно процесс не вспомню - очень давно это дело было. :jeer: Но главное, результат меня устроил - пустых белых квадратов с тех пор нет, на экране примерно то же самое, что у Tum@n'а, я доволен. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил AdBlock Plus и забыл про всю рекламу вообще. Не было бы всплывающего дурацкого окна - не парился бы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос не о блокерах рекламы, а о том, чтобы убрать попсовые попапы с уважаемого форума.

post-2302-1212214169.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос не о блокерах рекламы, а о том, чтобы убрать попсовые попапы с уважаемого форума.

О идеально сказано. Я хотел написать чтото подобное но у меня чет только с матюками и получалось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тваюмать... в мене навіть на кпкшці вискакують...
А в мене тільки на телефоні і вискакують, на компах ні :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Треба просто клікнути на банер і добу він би не показувався :0016:

Полікував. Вже дійсно буде показуватись тільки незареєстрованим. Це глюк а може фіча форума, не відпрацьовувало там де треба і як треба.

to Shkoder:

Сорі, твоє останнє повідомленна видалилось, я не на ту кнопку нажав :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тваюмать... в мене навіть на кпкшці вискакують...
А в мене тільки на телефоні і вискакують, на компах ні ;)

Ні на компі, ні на телефоні немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...