Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

автомайданівець з гарним прикладом паркування на місцях для інвалідів .

( вільні місця були за 10-15 метрів )

post-5395-0-54215700-1423246693_thumb.jp

біля міської ради майстри паркування в межах пішохідного переходу ( ланос макс.5 метрів від знаку + поворот а також хюндай взагалі поруч зі знаком )

а на парковці міквиконкому що за 5 метрів від " майстрів " повно вільного місця !

молодці. європа мля !

post-5395-0-63415700-1423246854_thumb.jp

і ще один ... ( водій місцевий 100 %! тільки сарай його на LT номерах )

post-5395-0-15442300-1423247055_thumb.jp

далі буде...

Змінено користувачем YUR4IKLIM
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я зрозумів, те що SysR вимушений був застосувати екстренне гальмування, щоб не зачепити дверку.

треба дивитись в дзеркало заднього виду перед тим як виходити з авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я зрозумів, те що SysR вимушений був застосувати екстренне гальмування, щоб не зачепити дверку.

треба дивитись в дзеркало заднього виду перед тим як виходити з авто.

наскільки я бачу по відео, дверка була відкрита набагато раніше (водій вже навіть вилазити почав), ще коли SysR був доволі далеко і, врешті-решт, мав вдосталь місця для об'їзду, всього-навсього трішки лівіше взяти... ну а тут виявилось, що вже наблизився зустрічний бус... ну пригальмував би трішки, зарання, для чого була та показуха з "екстренним"?

Короче, звичайна рядова дорожня ситуація, до чого тут "паркування"....

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не водій повинен об'їжджати, а перш ніж виходити і авто і відкривати дверцята треба впевнитися, що не має перешкод.

Приклад, там міг бути велосипедист, і він міг протаранити ту дверку і така

звичайна рядова дорожня ситуація

могла призвести до серйозніших наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б це було зненацька, прямо перед носом - так.

Але я ж кажу, дверка була відчинена набагато раніше, коли ще авто автора було далеко, це видно. І цілком ймовірно, що той водій дивився в дзеркало і бачив, що автор ще далеко.

До речі, SysR, а відео чому так обрізано на початку, а? Мож там і швидкість була немаленька, чому й той водій і не думав, що ти так швидко наблизишся... ? ;)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от з відео не зрозумів, що не так?
Зустрічний транспорт, порушення ПДР при виході з авто, якось так. Ну і одразу відповім на всі твої питання:

Так вийшов зненацька, у реєстратора широкий кут огляду тому здається що водій далі.

Дверка була привідкрита, але телепати у відпустці щоб знати коли "тіло" надумає виповзти.

По ПДР хто кого має пропустити? jack74, бо з твоїх слів я маю зупинитись перед тілом і надати йому перевагу при переходжені дороги.

Відео обрізане бо там нічого дивитись крім дороги в ямах.

Змінено користувачем SysR
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, та я ж не кажу, що він правий на всі 100, просто ніякої проблеми з паркування я не бачу (назву теми не потрібно копіювати?)

Скріншот звідси.

Починаєм обговорення прецеденту? :)

оце дійсно мудак, якому срати на всіх оточуючих, бо воно цабе!

хм... цікаво... "Державтоінспекія Волині" у ФБ! І навіть відписується! :)

побачив там адресу електронки ДАІ Луцька, засвічу її сюди: [email protected]

Ну що, до роботи?! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто ніякої проблеми з паркування я не бачу
Оскільки він не перебував у русі і порушив пункт ПДР 15.13 тому відео розміщене тут.
побачив там адресу електронки ДАІ Луцька, засвічу її сюди: [email protected] Ну що, до роботи?!
Це фото є у групі ФБ Змінено користувачем SysR
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це фото є у групі ФБ

я дав лінк на першоджерело. А вже його поширили туди, в групу....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов на роботу, побачив бус на острівці безпеки біля "Фелічити біля променя з водієм, вирішив підійти. Бесіда була з тупими відмовками і безрезультатна. Викликав ДАІ. Нажаль, водій встиг зустрітися, з тим кого чекав, і втік за хвилину до приїзду дайців (на хвилинку спізнилися, приїхали десь хвилин за 6), а стояв там загалом хвилин 10 тих, що я на нього витратив. Кому треба: ДАІ Луцька 03322 40205

10959672_1009501892396761_6119895952012332590_n.jpg?oh=cfa2e2a6039054e60bf84b0937ef0899&oe=5561DAA0&__gda__=1431165029_4ede8774c4071881da3e8b3c4e4e34e7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулярно спостерігаю таке паркування, при чому, місця на стоянці валом.

Зазвичай ще щільніше, перекриваючи повністю доступ до велопарковки. Мо вони не знають, що то таке?

post-2742-0-82188300-1423559705_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зупинка навпроти обласної лікарні

post-5395-0-37579300-1423589472_thumb.jp

також кожен день в першій половині дня спостерігаю незмінну картину на вул.Чорновола. Завжди купа машин на пішохідних переходах та на зупинці громадського транспорту біля дитячої поліклінніки.

фото при змозі будуть

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, читає борду водій білого доблика, чи не читає, але застерігаю, ще раз перекриєш доїзд до магазину - причеплю буксировосний трос та відсуну на відстань, котра дозволить розвантажувати авто. Номера твої не пишу, на гулака перед магазином лише один білий доблик паркується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Привокзальній площі. Між фото 1 і 2 пройшло 10 хвилин! (я встиг сходити на "Привіз" і скупитись). Тєло весь цей час знаходилось в автівці, яка перекривала в'їзд на ДВА вільних парковочних місця. Проїхати 10 метрів вперед моцку не вистачило.

post-5266-0-53341100-1423638632_thumb.jp

post-5266-0-97938700-1423638642_thumb.jp

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно була помічена звична ситуація поруч з міською радою де неподалік автостоянка (на той час були вільні місця).

post-23392-0-66233900-1424340324_thumb.j

А сьогодня проходячи повз міську раду...

post-23392-0-00536300-1424340289_thumb.j

дане авто обмежувало видимість переходу в напряму площі Злуки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...