Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

водій не правий, клейте на скло, але не клейте на кузов. Це вже хуліганство.

Лол, что?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При виході з "Фуршету". Сьогодні. 18:20.

ob93a.jpg

В нього зверху зал для качків, йому можна! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова порція людей з обмеженими можливостями, судячи з усього - розумовими. Паркінг пустий, хоч у футбол грай :)

п.с. Водій ніссана, будучи людиною фізично здоровою, на моє зауваження перепаркуватися... втік, зробивши вигляд, що не чує. Можливо глухий!?

post-256-0-96445600-1408966704_thumb.jpgpost-256-0-20688200-1408966703_thumb.jpgpost-256-0-67444300-1408966699_thumb.jpgpost-256-0-48667100-1408966701_thumb.jpg

Я не бачу що то парковка для інвалідів. План "підвалу" повністю не пам'ятаю... Пам'ятаю що є 2 місця для інвалідів справа перед входом до травалатора. Маю вірити на слово?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу що то парковка для інвалідів. План "підвалу" повністю не пам'ятаю... Пам'ятаю що є 2 місця для інвалідів справа перед входом до травалатора. Маю вірити на слово?

Так, на слово! Два місця для інвалідів праворуч від ліфта, два місця для інвалідів ліворуч від ліфта. Зверніть увагу коли будете наступного разу.

п.с. Під машину залізти не зміг, щбо знак зафоткати, але він там є :) Його навіть трішки видно під нісаном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паркування біля Там-Таму

взяли за звичку паркувати свої т.з. прямо на проїжджій частині ( аналогічно біля Епіцентру ) при цьому всьому вільних мість хватає. невже так важко своє гузно трохі більше пронести від авта до місця призначення ?! чи лінь настільки сильніша від вас ? ставите авто без думки про інших водіїв та пішоходів яких не видно ( коли вони йдуть на визначених для них переходах )

про місця для інвалідів вже мовчу ПОСТІЙНО зайняті ! ( куди дивиться адміністрація та охорона майданчику ? )

post-5395-0-75863900-1409410311_thumb.jp

post-5395-0-37667100-1409410316_thumb.jp

post-5395-0-62958800-1409410321_thumb.jp

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З буса, що стоїть на траві вийшло якесь пуйло і на мої зауваження щоб забрав своє корито промовчало і пішло далі. Це перед входом на пластмасовий. Стріляти таких виродків потрібно

post-7779-0-40647400-1409592800_thumb.jp

post-7779-0-79683000-1409592829_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 школа - мама приїхала за сином (клас 4-5). Син став на захист мами після мого зауваження про стоянку на переході - молодець, діти зараз вміють дуже гарно розумно висловлюватись. Тільки от чи стане він в майбутньому законослухняним водієм? Надіюсь що стане.

post-2775-0-29857400-1409743831_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паркування біля Там-Таму

взяли за звичку паркувати свої т.з. прямо на проїжджій частині ( аналогічно біля Епіцентру ) при цьому всьому вільних мість хватає. невже так важко своє гузно трохі більше пронести від авта до місця призначення ?! чи лінь настільки сильніша від вас ? ставите авто без думки про інших водіїв та пішоходів яких не видно ( коли вони йдуть на визначених для них переходах )

про місця для інвалідів вже мовчу ПОСТІЙНО зайняті ! ( куди дивиться адміністрація та охорона майданчику ? )

post-5395-0-75863900-1409410311_thumb.jp

post-5395-0-37667100-1409410316_thumb.jp

post-5395-0-62958800-1409410321_thumb.jp

Я теж з десяток знімків там зробив, знову нову лінію зафіксував, але викладати вже не став, толку ''О'', люди як ставали ''...както па дебільному...''' так і стають і на зауваження хамлять або ж пику відвертають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Кілька днів тому, перехрестя Левчанівської-Глушець.

2. Сьогодні на парковці біля магазину "Мікс" (вул.Клима Савури).

post-5266-0-84158600-1409900808_thumb.jp

post-5266-0-00295800-1409901192_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще декілька представників, можливо не таких яскравих..

df8675464a45.jpgbb42448165bf.jpg

Я все думаю, звідки в деяких представників нашого народу така звичка - "роби як тобі краще, а на всіх інших наср....ти".

Особливо це відчутно на дорогах.

Можливо дає взнаки віковий вплив нашого східного сусіда?

Навіть, якщо взяти Польщу, то чим далі від кордону з Україною, тим чемніший народ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не постіть фоткі на яких авто які стоять чуть-чуть не по розмітці, але в цілому нормально.

Не всі добре відчувають габарити авто (особливо блондинкі на червоних машинках). Не завжди є можливість стати по розмітці, ви ж не знаєте хто там і як стояв перед тим. І хто приїхав першим. Не завжди є можливість так вивернути кермо щоб стати в межах розмітки, ми бачимо фото тільки з одного боку, а яка там ситуація позаду зараз чи була кілька хвилин тому ні.

Змінено користувачем SysR
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не постіть фоткі на яких авто які стоять чуть-чуть не по розмітці, але в цілому нормально.

Вибачте, але не в цьому конкретному випадку, справа там хіба мотоцикл поставити можна, але його там не було, а на Dacia Logan "блондинки" переважно не їздять.

Нє, тут якраз той випадок коли, я став на інших мені плювати.

Змінено користувачем Antiphase
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але не в цьому конкретному випадку, справа там хіба мотоцикл поставити можна, але його там не було, а на Dacia Logan "блондинки" переважно не їздять.
Ви особисто бачили як дане авто паркувалось?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема Інвалідів міста продовження ....

з права на фото автомобіль " Айдарівців " ( гарний приклад ! ) і в той час мін. 30 % мість на автостоянці було вільно !

post-5395-0-66439000-1410005756_thumb.jp

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antiphase, бачу, ти братана до мого зловив :)

Dream, яка різниця, як він паркувався? Ну не вмієш, не вдалося - вийшов, глянув, бачиш, що став як рагуль - перепаркуйся! Там таке місце (біля Слона), що стоянки завжди зайняті, і кожне вільне місце, так би мовити, на вагу золота... а тут такий егоїзм... чи пофігізм ...

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antiphase, бачу, ти братана до мого зловив :)

Dream, яка різниця, як він паркувався? Ну не вмієш, не вдалося - вийшов, глянув, бачиш, що став як рагуль - перепаркуйся! Там таке місце (біля Слона), що стоянки завжди зайняті, і кожне вільне місце, так би мовити, на вагу золота... а тут такий егоїзм... чи пофігізм ...

Питання зрозуміле, але виникають ситуації коли місце є, але воно не по розмітці. Встаєш, а через деякий час всі вже поїхали і твоє авто стоїть на пустій стоянці "раком, боком і т.д.". І хто тут крайній? Я вмію паркуватись і дуже часто коли паркуюсь дзеркала закриваю авто, що стоїть щоб не зачепити, хочеться стати правильно, а ширини бракує, коли встав, все назад поправив.

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<br />Antiphase, бачу, ти братана до мого зловив

Dream, яка різниця, як він паркувався? Ну не вмієш, не вдалося - вийшов, глянув, бачиш, що став як рагуль - перепаркуйся! Там таке місце (біля Слона), що стоянки завжди зайняті, і кожне вільне місце, так би мовити, на вагу золота... а тут такий егоїзм... чи пофігізм ...<br />

100% за мене відповів :)

<br />а через деякий час всі вже поїхали і<br />

Бувають такі ситуації і зі мною таке було. Навіть гірше, раз заснули в черзі на кордоні, перехід на Устилуг, на польському боці. Посипаємось, а черги нема і ми посеред дорогі, а проїжджаючи машини нас чемненько оминають :)

Але тут такий випадок, приїхав пішов в магазин, від мене справа стояв бус, виходжу буса нема, але стоїть машинка червоненька одна на два місця.. якось так (

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це турист чи місцевий?

post-4-0-10627100-1410511592_thumb.jpg

думаю місцевий, поляку за таке на батьківщині вкатали по саме німагу - тому вони так грубо не порушують в зонах пішоходних переходів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю героя:

H3oRG.jpg

4c0Ik.jpg

Це не невмію паркуватисмь, а бидло бидлом, ппц, чк йому колеса не поспускали?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...