Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

а ще йому треба кілкьа тисяч зелених, щоб обладнати автоматичну подачу каляски з багажника до місця водія.
А ще є такі автомобілі, мінівени (черевички), так от за лексус можна купити таких кілька, а на здачу переобладнати.
model-avtomobilya-dlya-invalidov.jpg

Додано: Я не маю нічого проти олімпійців на лексусах, але саме на цьому фото знаку водія з обмеженими можливостями не спостерігається.

Змінено користувачем SysR
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще йому треба кілкьа тисяч зелених, щоб обладнати автоматичну подачу каляски з багажника до місця водія.
А ще є такі автомобілі, мінівени (черевички), так от за лексус можна купити таких кілька, а на здачу переобладнати.
model-avtomobilya-dlya-invalidov.jpg

а може ти ще і автобус ПАЗ запропонуєш? навіщо лишня мова? людина сама вирішує що їй комфортно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у світі все не однозначно і ось так, сходу, дозволяти собі когось осуджувати - то не є прояв людяності і мудрості - то прояв примітивного мислення...

Про себе.

Я, коментуючи те фото, виходив з того, що:

1. Авто припарковане на місці, призначеному для інвалідів.

2. Значок "За кермом інвалід" відсутній. Що вплинуло на мою, тай декого інших, думку про водія.

після посту madkotа, тепер можна додати:

3. я дуже, дуже сильно сумніваюсь, що інвалід, маючи авто (хай то таврія, хай то лєхус), не вчіпить відповідного попереджувального значка. Доречі, на тавріях його швидше побачиш, чим на лєхусі. Імхо.

4. дивитись п.п. 1, 2.

ПС. А про мислення, хай хоч якесь, чим зовсім не мати)))) Тобі воно здається примітивним, комусь реальним. Морди бити буквами не будимо ЖЖ!!??))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина сама вирішує що їй комфортно
Комфорт поняття відносне, дехто вибере "автобус", а декому фізичний комфорт не такий важливий як моральний від керування "великим автомобілем".
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-23392-0-32814100-1403786186_thumb.jpost-23392-0-34983600-1403786123_thumb.jСьогодні близько 9-ї години на вул.Даргомижського неподалік дитячого садка, саме коли мами вели дітей в садочок. Через 40 хв. картина не змінилась!!!

І ще цікаво як виходив водій із-за керма???

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-23392-0-31772000-1403786698_thumb.jІ ще один навпроти зупинки громадського транспорту поруч з міською радою!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-23392-0-32814100-1403786186_thumb.jpost-23392-0-34983600-1403786123_thumb.jСьогодні близько 9-ї години на вул.Даргомижського неподалік дитячого садка, саме коли мами вели дітей в садочок. Через 40 хв. картина не змінилась!!!

І ще цікаво як виходив водій із-за керма???

Цікаво, той олень і в Латвії так паркується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-23392-0-32814100-1403786186_thumb.jpost-23392-0-34983600-1403786123_thumb.jСьогодні близько 9-ї години на вул.Даргомижського неподалік дитячого садка, саме коли мами вели дітей в садочок. Через 40 хв. картина не змінилась!!!

І ще цікаво як виходив водій із-за керма???

Цікаво, той олень і в Латвії так паркується?

Тільки не зрозуміло навіщо так ставати коли місця на дорозі купа і спереду стоїть нормально припаркована машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-23392-0-31772000-1403786698_thumb.jІ ще один навпроти зупинки громадського транспорту поруч з міською радою!!!

Стоп, тут ви вже перегинаєте, місця достатньо і для пішоходів і для возиків. Та й не заборонено так ставити:

15.10 Стоянка забороняється:

...

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп, тут ви вже перегинаєте, місця достатньо і для пішоходів і для возиків. Та й не заборонено так ставити:

15.10 Стоянка забороняється:

...

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запаркувався я кілька днів назад як гів...ук, на тротуарі, вийшов на 15 хв, ідучи до автомобіля матюкав себе поки не від'їхав з місця скоєння срамного діла. Поки йшов та лаяв себе за ганебний вчинок, подумав, авось мене сюди, на дошку пошани вивісять, мого коника, ппц соромно стало.

Відповідальність +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що на Карпенка-Карого біля зупинки маршруток навпроти Варшавки. На тротуарі місця не залишилось - обходити довелось через канаву. На фото пасажирка.

post-2775-0-07451600-1403870228_thumb.jp

post-2775-0-67491300-1403870229_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що на Карпенка-Карого біля зупинки маршруток навпроти Варшавки.

Тюууууу!!!! я кожен робочий день так обходжу. Припарковуються капотами аж під самі кущі, що хрєн пролізеш навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна ситуація!!!

Вхід в підїзд...

post-23392-0-96703300-1403873854_thumb.j

Тротуар навпроти...

post-23392-0-02400700-1403874002_thumb.j

Загальний план...

post-23392-0-71607200-1403873958_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в "тіньок" заїхав..

До речі, вантажному транспорту взагалі не можна по цій вулиці їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, панове, а чи ви були у Львові? (не был в керчи? сиди и молчи!) З кожним роком у нас все гірше і гірше з паркуванням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вулиця Сенаторів, (поворот з Волі до друкарні), розумію що вулиця вузенька, але біля Фокстроту величезна парковка, я йшла з дитиною в книжковий магазин і мусила вести дитину по проїжджій частині, а тут де стоять автомобілі тротуар.... це блін нормально?

post-10125-0-11257100-1403983406_thumb.j

Змінено користувачем asya
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...