Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Центральний вхід до парку ім. Лесі Українки

06,04,2014( на фото невірно)

До речі минулої неділі було значно більше автохамів на тому ж місці.

post-1130-0-16752100-1396945114_thumb.jp

post-1130-0-02151900-1396945131_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mudakparking.net - товари для автомудаків.

цікаво, бачив відео де хлопці у Луцьку клеять такі наклейки, вони десь мають щось назразок штабу? де збираються, хтів би долучитись до такого дійства, готовий навіть пару десяток наклейок за власний кошт придбати, друзі автомобілісти не зареєстровані на борді теж цікавляться... можливо є організатор такого руху, якщо так то буду вдячний за контакт до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто, ніколи і ніде не клеїть наклейку зі сторони водія.

О_о, один *продвинутий* розумник уже заявив про себе :_07: :_07: :_07:

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аєм сорі! це Луцьк? #1660.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше фото зроблено ще зимою але все таки....

авто залишене на дуууже тривалий термін в обідню пору біля "Слон"а в базарний день !

красавчік

post-5395-0-79980300-1397323075_thumb.jp

дуже часте спостерігання такого паркування від ДАІвців

дууже гарний приклад для водіїв

молодці

post-5395-0-83837100-1397323081_thumb.jp

стоянка біля "Барвінок " хаотичне розташування всіх учасників ( не інтервалів між т.з. ні бачення умовного паркування, проїзд перекритий )

post-5395-0-19243500-1397323090_thumb.jp

далі буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1458687_616436551771492_238187066546416618_n.jpg

Ще раз хочю запитати це Луцьк? бо я можу багато таких фото викласти.(якщо наш рідненький Луцьк питань не має) здається що це не наше.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1458687_616436551771492_238187066546416618_n.jpg

Ще раз хочю запитати це Луцьк? бо я можу багато таких фото викласти.(якщо наш рідненький Луцьк питань не має) здається що це не наше.

звичайно що це НЕ в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоянка біля "Барвінок " хаотичне розташування всіх учасників ( не інтервалів між т.з. ні бачення умовного паркування, проїзд перекритий )

а тампарковка дебільна - ні розмітки , заїзд поганий , для розвороту і виїзду місця нема. І вроді, просто в 1 ряд то забагато місця а по інакшому виникає хаос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже часте спостерігання такого паркування від ДАІвців дууже гарний приклад для водіїв молодц

Там немає знака Зупинка.

Вони нічого не порушили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1458687_616436551771492_238187066546416618_n.jpg

Ще раз хочю запитати це Луцьк? бо я можу багато таких фото викласти.(якщо наш рідненький Луцьк питань не має) здається що це не наше.

звичайно що це НЕ в Луцьку.

Я так і зрозумів,без образ до автора,тоді для мене це хірня! :0156:Давайте рідненьке))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно. Я теж такого папірця вожу в машині...різні ситуації бувають...

Правда, мені для цього свого розуму вистачило :) мені не потрібно було "виховних робіт" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ось приклад паркування наших місцевих жителів:

стоянка вільна (1-2 автівки стояли протягом дня), такою була цілий день, не, треба на пішохідній зоні втелющитись.

post-9398-0-32843100-1398536117_thumb.jp

post-9398-0-27288500-1398536118_thumb.jp

post-9398-0-20286100-1398536119_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київ обирає нові методи боротьби з неправильною парковкою. ;)

10292135_672329056137560_1958439806845080161_n.jpg

https://www.facebook...&type=1
Змінено користувачем emelka
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автомайданівці, перевірте-мо свого хлопця? другий день стоїть вже на тротуарі під "євро-українським" прапором :dont:чи що трапилось?

J6clo.jpg

Te4az.jpg

доречі, цей тротуар – єдине сполучення між центральною вулицею та двома медичними закладами, один з них дитячий. тротуаром цим часом на дитячих колясках їздять, а буває – на інвалідних. мають вниз під машини сходити, як отака "вантажівка" стане.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в продовження попереднього поста. тротуар той на Бандери як медом намазаний. ось цей "учень" сьогодні на весь день перекрив прохід:

l2q3.jpg

zKBv.jpg

а це майже постійний клієнт. був неодноразово попереджений – вперто ігнорує :dont:

5hfsl.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другий день стоїть вже на тротуарі під "євро-українським" прапором :dont:

І ще воно в Європу хоче.... а в Європі так паркуватися - зась. Прийде страшний дядько полісмен, і оштрафує на половину європейської мінімальної зряплати! А машину відбуксують на штрафмайданчик. Де забрати він її зможе, заплативши другу половину тієї ж європейської мінімалки!

Або воно вирішило, що його під таким прапором не оштрафують. Воно ж також за євроінтеграцію! Воно ж "свій".

Ех... ото зловити, зняти штани - і привселюдно в центрі міста гумовою дубинкою по сраці!

Змінено користувачем Zheny@
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля обласної лікарні був "припаркований" бус ... заїхав в цей поворот що нікуди не веде (колись ворота були) і став так що всі мами з колясками та дитячими велосипедами мусили на дорогу виходити аби те чудо обминути. я не втримався, копнув по колесу, щоб попищала а власник понервував.

згадалось як навпроти ЦУМу треба було поставити машину на 2 хв, а місця було на пів машини. втулились бочком трохи виїхавши на тротуар (там звісно нікому не заважали). а через 2 хв така картина: всі поїхали і стоїть наша машина, косо-криво а поряд місця вагон. просто кумедна ситуація...

ось приклад паркування наших місцевих жителів:

стоянка вільна (1-2 автівки стояли протягом дня), такою була цілий день, не, треба на пішохідній зоні втелющитись.

2 то ми сусіди ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосуэться району прокуратури, можна кожен день писати - хамло, в Европу преться, мля, місцева влада не може знайти 10 квадратів бруківки і розширити тротуар в тому місці? Ну реально коженому водію коли не коли і прийдеться десь там припарковуватись, бо так таке місце - або дитину в поліклініку або ще що. В Європі кілометри тротуарів промальовано білою лінією за 1.5 метри від дороги, що вказує на те - поркуйтесь на тротуарі але до білої лінії. НУ не будем жеж як в Простоквашено, автомобілі додому носити )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... ото зловити, зняти штани - і привселюдно в центрі міста гумовою дубинкою по сраці!

Краще різочками, лозовими, мокренькими :_07: . А потім кропивки у штанці :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...