Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

1607053_10201301762491167_790053556_n.jpg

Deemon, та там просто завжди місця мало, от і лізуть як можуть влізти. самому приходилось один раз по рагульськи зупинятись, так як вся вулиця аж до хлібзаводу була заставлена машинами.

Отут доречі кльово видно різницю із європейськими містами. Хто мені зможе аргументовано відповісти, чому не можна замість заборчика і 5-6 метрового тротуару (там що, паради ходять? там взагалі людський потік мінімальний) зробити смугу для парковки - перенести заборчик, а ще краще - стовпчики, на 2-3 метри вправо. і все. і буде щастя всім!

а чому ніхто не постить фото того, як "мудаки" паркуються біля базару і Слона ?

post-4893-0-82181700-1391620350_thumb.jp post-4893-0-78954200-1391620366_thumb.jp post-4893-0-16345000-1391620379_thumb.jp

я так розумію всі вважають це нормальним.

ну не знаю. я особисто вважаю, що такі комбіновані пішоходки - зло. понароблювали 2-3 доріжки пішоходні, по факту ніхто там не ходить, не дивно, що люди використовують для паркування. от можемо поговорити про перше фото - білий бус припаркований добре на мою думку. щоб не заважати ні пішоходам ні машинам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1607053_10201301762491167_790053556_n.jpg

Deemon, та там просто завжди місця мало, от і лізуть як можуть влізти. самому приходилось один раз по рагульськи зупинятись, так як вся вулиця аж до хлібзаводу була заставлена машинами.

Отут доречі кльово видно різницю із європейськими містами. Хто мені зможе аргументовано відповісти, чому не можна замість заборчика і 5-6 метрового тротуару (там що, паради ходять? там взагалі людський потік мінімальний) зробити смугу для парковки - перенести заборчик, а ще краще - стовпчики, на 2-3 метри вправо. і все. і буде щастя всім!

а чому ніхто не постить фото того, як "мудаки" паркуються біля базару і Слона ?

post-4893-0-82181700-1391620350_thumb.jp post-4893-0-78954200-1391620366_thumb.jp post-4893-0-16345000-1391620379_thumb.jp

я так розумію всі вважають це нормальним.

ну не знаю. я особисто вважаю, що такі комбіновані пішоходки - зло. понароблювали 2-3 доріжки пішоходні, по факту ніхто там не ходить, не дивно, що люди використовують для паркування. от можемо поговорити про перше фото - білий бус припаркований добре на мою думку. щоб не заважати ні пішоходам ні машинам.

якщо по пішохідній доріжці ходить мало людей - це не означає що там можна/потрібно паркувати авто, тим більше що саме на тій доріжці місця для пішоходів той бус зовсім не залишив. От мені захочеться пройтись саме по тій доріжці - а там бус, а на інший (вище біля океана, мобілочки ) буде вантажне авто яке привезло вантаж (меблі, будматеріали і т.д.) - кудою мені йти? Чи може я не маю права ходити по пішохідній доріжці?

Не можна так паркуватись - це неповага до оточуючих. Я сам водій, але так авто ніколи не паркую.

Якщо ми вже хочемо стати цивілізованою європейською державою - то потрібно почати з себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у центрі міста біля перлини стояло авто ДАІ і хлопець який клеїв наклейки СТОП ХАМ. Наклейки круглі, розмір як у звичайних наклейок на авто.

Ще цікавий момент, чоловік отримав наклейку на своє Шевроле, що стояло далі від перлини. Прикол у тому коли він прийшов та побачив наклейку і ДАІ, швидко стрибнув у авто, заїхав у двір, здер наклейку і виїхав уже на дорогу ніби нічого не було. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у центрі міста біля перлини стояло авто ДАІ і хлопець який клеїв наклейки СТОП ХАМ. Наклейки круглі, розмір як у звичайних наклейок на авто.

«Stop хам», - «Автомайдан» у Луцьку вчить водіїв паркуватися.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо той хлопець це прочитає, то прошу:

Прийди до молитовного дому що на балці, достали вже. Прямо серед дороги кидають авто, навіть мами з колясками не можуть пройти. Мінімум штук 15 повісити можна, бажано з суперклеєм, щоб запам*ятали.

Фото обіцяю зробити.

post-23702-0-91277400-1395255401_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте краще тему відкриємо окрему: "Стоп Хам" і там будимо порадами ділитися і спорити де більше правопорушень...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких "чудес" в кожному дворі десяток

Одне з них і представлене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне чудо всесвіту!

post-118-0-00024200-1395320227_thumb.jpg post-118-0-28043500-1395320208_thumb.jpg

якщо на машині спустить переднє колесо, то лопне бампер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один.

gRwZP.th.jpg

взагалі то, як я розумію, у машині хтось таки є, тож з твого боку було б, на мою думку, зробити зауваження даному водію, а не фотографувати...

ось фото з вул.Гулака Артемовського де автомобілі собі на пішоходній зоні почуваються як "вдома", на останній фотографії фото багатьох автівок котрі "срали" на ПДР і учасників дорожнього руху, котрим і так важко іноді розминутись на вузьких вуличках біля роддому.

П.С. Вдивіться, там навіть знак висить зупинка заборонена, і пофіг...

post-9398-0-77348300-1395427388_thumb.jp

post-9398-0-36579200-1395427413_thumb.jp

post-9398-0-54196300-1395427438_thumb.jp

post-9398-0-32430200-1395427476_thumb.jp

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото з вул.Гулака Артемовського де автомобілі собі на пішоходній зоні почуваються як "вдома"

учи матчасть.

з Правил дорожнього руху:

п.15.10

Стоянка забороняється:

a) у місцях, де заборонена зупинка;

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

для прикладу, неправильна стоянка на тротуарі показана в цьому пості

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то, як я розумію, у машині хтось таки є, тож з твого боку було б, на мою думку, зробити зауваження даному водію, а не фотографувати...

Якраз таки в машині пусто. Поряд магазинчик з продуктами і парковка на якій було місце. Так що зауваження робити було нікому,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з тамарой паркуємось парой...фак

post-16719-0-84893000-1395436926_thumb.j

Змінено користувачем BeON
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BeON,

О, нові "лиця"! Сьогодні там проїзджав, і точнісінько так само стояли дві-три автівки, тільки інші. До речі, вільного місця було достатньо. Здається, Deemon писав, що на тому перехресті (Винниченка-Франка) пороблено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, вільного місця було достатньо.

Тож водії авто(не про всіх,але переважна більшість) це "уважаємие люді", а такі персони щоб припаркувалися за 10 метрів далі від потрібного місця???таким особам не солідно нести свою опу на ногах бо корона розіб'ється зі звуком 100 децибел і всі ж почують.

Вибачте якщо не по темі:

Взагалі склалося таке враження,що в нашій країні на авто моляться, забуваючи про те , що це всього навсього засіб для пересування. Та це прям свята річ(не пройти ближче,глянеш не так).А скільки всього означає в нас вигляд,виробник\бренд,номера авто:статусность,положенія в обществе і т.д. Але коли бачиш як "воно" обвішане соціальними реґаліями їде по дорозі по своїм правилам, а не по ПДР то окрім відсутності мозгів нічого не помічаєш.

Як сказав один знайомий: "корупція це погано, але коли самому треба порешати то це хорошо" отак і живемо.

Змінено користувачем BeON
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото з вул.Гулака Артемовського де автомобілі собі на пішоходній зоні почуваються як "вдома"

учи матчасть.

з Правил дорожнього руху:

п.15.10

Стоянка забороняється:

a) у місцях, де заборонена зупинка;

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

для прикладу, неправильна стоянка на тротуарі показана в цьому пості

Saddy, як ти сам сказав, учи матчасть і дивись фото:

на останньому фото добре видно знак зупинка заборонена, це по перше, по друге де ти бачив 2 метра на перших двох фото? вони зайняли майже всю смугу над дорогою на пішохідній зоні (а рено мастер так взагалі 100%, щоб обійти його пішоходи на дорогу виходять, оскільки поки погода суха то ще по землі можна, а як дощ та грязюка, ти б пішов по "жижі" чи по асфальті пішов би? відповідь очевидна) , а те що за 2-3 метра звідти є ще одна пішохідна доріжка відділена грунтом та насадженнями то ширина її не перевищує 1,5-1,7 метра, але це окрема смуга для руху пішоходів відділена насадженнями і т.д. Пішоходам на грунтовці ходити поки поци на тротуарі стоять??? де ж для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м; ? а?

За твоєю логікою можна та потрібно паркуватись так як це роблять люди по пр.Волі (зі сторони ЦУМа до +/- шопена) на тротуарах де є таких собі 2 метри для пішоходів, в парку біля фонтанів і т д...

Я водій, я поважаю пішоходів і намагаюсь не робити такого, якщо тобі всеодно і прикриваєшся ПДР не розібравшись то рано чи пізно то тобі вернеться...

взагалі то, як я розумію, у машині хтось таки є, тож з твого боку було б, на мою думку, зробити зауваження даному водію, а не фотографувати...

Якраз таки в машині пусто. Поряд магазинчик з продуктами і парковка на якій було місце. Так що зауваження робити було нікому,

це аварійка чи гальма заді світяться, якщо аварійка - Ви праві, якщо гальма - я.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож з твого боку було б, на мою думку, зробити зауваження даному водію, а не фотографувати...

ти дочекався водіїв та зробив їм зауваження? отожбо й воно :0165:

на останньому фото добре видно знак зупинка заборонена,

такого добра на пр.Волі я тобі за день нафоткати стільки можу - на цілу тему вистачить.

вони зайняли майже всю смугу над дорогою

там залишилася асвальтована доріжка поруч із будинком, на одній із фото чоловік нормально собі йде, ніхто йому не заважає.

щоб обійти його пішоходи на дорогу виходять, оскільки поки погода суха то ще по землі можна, а як дощ та грязюка, ти б пішов по "жижі" чи по асфальті пішов би?

то чому не обходять по тій доріжці, що видно на фото біля будинку?

можна та потрібно паркуватись так як це роблять люди по пр.Волі (зі сторони ЦУМа до +/- шопена) на тротуарах де є таких собі 2 метри для пішоходів

якщо після парковки залишається 2м, то можна і потрібно.

Я водій, я поважаю пішоходів і намагаюсь не робити такого, якщо тобі всеодно і прикриваєшся ПДР не розібравшись то рано чи пізно то тобі вернеться...

я теж водій, і поважаю пішоходів, і намагаюся не порушувати ПДР. Думаю, ти теж не святий, так що вже вистачить оффтопити в цій темі непідходящими фото.

П.С. "мінус" за це:

то рано чи пізно то тобі вернеться...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож з твого боку було б, на мою думку, зробити зауваження даному водію, а не фотографувати...

ти дочекався водіїв та зробив їм зауваження? отожбо й воно :0165:

водіїв на місці не було, в моєму варіанті, а у мерса горіли вогні, тобто можна припустити що там хтось є всередині.

на останньому фото добре видно знак зупинка заборонена,

такого добра на пр.Волі я тобі за день нафоткати стільки можу - на цілу тему вистачить.

молодець, вперед!..

вони зайняли майже всю смугу над дорогою

там залишилася асвальтована доріжка поруч із будинком, на одній із фото чоловік нормально собі йде, ніхто йому не заважає.

тому що він ішов понад будинком, а не на паралельній доріжці, яка призначена для пішоходів, а не мудєлів вроді тих хто там стояв.

щоб обійти його пішоходи на дорогу виходять, оскільки поки погода суха то ще по землі можна, а як дощ та грязюка, ти б пішов по "жижі" чи по асфальті пішов би?

то чому не обходять по тій доріжці, що видно на фото біля будинку?

це теж саме, якби пішоход вийшов на проїзну частину і возмущався чого ж то його не об'їжджають, місце щ є... я правильно зрозумів? Saddy це ж брєдом попахує, нащо ти виправдовуєш цих водіїв, чи може то твій автомобіль один із тих "класно" припаркованих, тому й пінишся...

можна та потрібно паркуватись так як це роблять люди по пр.Волі (зі сторони ЦУМа до +/- шопена) на тротуарах де є таких собі 2 метри для пішоходів

якщо після парковки залишається 2м, то можна і потрібно.

після таких твоїх слів, окрім "оскорбітєльних" сказати неможу в твій адрес

Я водій, я поважаю пішоходів і намагаюсь не робити такого, якщо тобі всеодно і прикриваєшся ПДР не розібравшись то рано чи пізно то тобі вернеться...

я теж водій, і поважаю пішоходів, і намагаюся не порушувати ПДР. Думаю, ти теж не святий, так що вже вистачить оффтопити в цій темі непідходящими фото.

щодо мене, мої фото сюди ніхто не скидав і навряд скине, аргументи та пуста писанина неадекватні ти реально не бачиш ситуації чи просто відмазуєш засранців котрі припаркувались як їм заманеться, фото скинуті якраз в тему, можеш прочитати назву теми та провести аналогію з фотографіями котрі я прикріпив, якщо ти на це здатен...

П.С. "мінус" за це:

то рано чи пізно то тобі вернеться...

ти можеш хоч десяток мінусів поставити, розумнішим від того ти не станеш. Будучи у розряді "power user" можна було б вести в темі себе більш адекватно і ставити мінуси на ліво і направо у тебе є можливість, але доцільність їх то вже питання третє.

Змінено користувачем vovaoks
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за оффтоп

Будучи у розряді "power user" можна було б вести в темі себе більш адекватно і ставити мінуси на ліво і направо у тебе є можливість, але доцільність їх то вже питання третє.

більш адекватно - це як? закликати людей до псування чужого майна, як ти робив це декілька днів тому? ніяк не реагувати на твої пости - так це форум і ти коли викладаєш фото, маєш чекати на якусь реакцію від інших користувачів, ти хочеш, щоб тебе похвалили. Але не завжди їх (інших користувачів) думка буде співпадати з твоєю. не переймайся, мого авто на фото немає. І я не захищаю конкретно цих людей, я за комфорт та взаємоповагу між усіма учасниками дорожнього руху і стараюся не виходити за рамки ПДР. Стосовно "мінусів" - від мене було 2 - перший, де ти хотів малювати маркерами та зеленкою машини, другий я поснив вище. За попередній пост, незважаючи, що ти перейшов на особистості та перегнув палку, мінус не ставлю, адже для тебе це так важливо, не переймайся. Більш в демагогію з тобою в темі вступати не буду, якщо є якісь питання - прошу в ПП.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, вам би певну градацію ввести. ну очевидно ж, що зараз багато хто паркується як заманеться. і дайці не можуть із тим нічого зробити (майже нічого, більшістю не хочуть). І багато з того, що ми можемо побачити на цих фото насправді не є проблемними - місця і іншим авто чи людям вистачає, іноді навіть неясно нащо там знак висить..

така тема як вона зараз: що вона дає? як Saddy правильно зазначає, такого нафоткати на самій тільки Волі (а ще Винниченка) і т.д. можна "нємєряно". хоча оскільки я давно цікавлюсь темою організації дор. руху, то найбільш проблемним є зараз перехрестя Паркова - Волі - ті, хто стоїть там від світлофора (по Волі до ЦУМа) до заїзду направо до парковки ЦУМА перекривають конкретно цілу полосу і навіть заважають маршруткам, що повертають наліво з Паркової і не можуть іноді втрапити в свою крайню праву полосу.

якщо ми/ви хочемо щось змінити, то давайте думати і відточувати заходи і поступово впроваджувати чи направляти/підтримувати тих, хто це робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, вам би певну градацію ввести. ну очевидно ж, що зараз багато хто паркується як заманеться. і дайці не можуть із тим нічого зробити (майже нічого, більшістю не хочуть). І багато з того, що ми можемо побачити на цих фото насправді не є проблемними - місця і іншим авто чи людям вистачає, іноді навіть неясно нащо там знак висить..

така тема як вона зараз: що вона дає? як Saddy правильно зазначає, такого нафоткати на самій тільки Волі (а ще Винниченка) і т.д. можна "нємєряно". хоча оскільки я давно цікавлюсь темою організації дор. руху, то найбільш проблемним є зараз перехрестя Паркова - Волі - ті, хто стоїть там від світлофора (по Волі до ЦУМа) до заїзду направо до парковки ЦУМА перекривають конкретно цілу полосу і навіть заважають маршруткам, що повертають наліво з Паркової і не можуть іноді втрапити в свою крайню праву полосу.

якщо ми/ви хочемо щось змінити, то давайте думати і відточувати заходи і поступово впроваджувати чи направляти/підтримувати тих, хто це робить.

які саме заходи Ви маєте на увазі? підтримувати тих хто робить що саме?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...