Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

складається враження, що vetalforever такою демагогією на енну кількість сторінок просто набиває собі кількість постів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, якою нафіг демагогією? Сфоткав машини? Тоді йду подалі від цього топіка.

Умні всі як непонятно шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот що буває, коли в автомобільну тему влізе велосипедист ... 3 сторінки можна перегортати ... один флуд. ФУ,

Хех, так власне велосипедист і є автор цієї теми :smile3:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Піпец", бо ти сам не розумієш що мелеш питаєш. Речі людині або треба або вона їх хоче. От для нормальної життєдіяльності мені треба білки, жири, вуглеводи , вітаміни + вода, для цього мені достатньо з'їсти миски картоплі, з салатом і шматком м'яса і запити то все джерельною водичкою. Но я пілять ХОЧУ оселедця під шубою, запити то все апельсиновим соком і на десерт морозиво.

Буває коли грошей малувато, то кажу жінці щоб включила режим економії :), тобто купляла тільки те що треба, а не те що хочеться. Вміння відрізнити перше від другого - мистецтво і допомагає економити доволі великі суми.

Те саме з авто, комусь воно треба, а комусь його просто хочеться. І нічого поганого в тому немає, якщо людина купує те що хочеться і може собі це дозволити.

Ну блін вже замолов завернув тему! Ми говоримо не про можливості чи бажання, а про те як правильно підмітив difodo, щоб наші "хочу" мінімум створювали незручностей і не заважали оточуючим.

Зокрема водії що ставлять свої авто не тротуар теж керуються своїми ж "бажаннями". Вось спробуй лишити на проїздні частині своє авто, чомусь боїшся створи перешкоду рух іших ТЗ?

людина купуючи авто планує залишати його в сусідському дворі і проїхавши на ньому на роботу 1,5км, буде теж кидати авто біля брами, чим теж лише створить незручності службовим транспортним засобам фірми, де працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як щодо таких "хотєній"?

Як йух з пальцем.

Ну тоді паркуйтесь на дитячих майданчиках. А ми тут будем вас обговорювати. Вам пойуху - а нам тема для розмов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді паркуйтесь на дитячих майданчиках. А ми тут будем вас обговорювати. Вам пойуху - а нам тема для розмов :)

Не перекручуй. Немає нічого крамольного, протизаконного, антиморального і т.д. і т.п в самій покупці авто, навіть якщо я купую його не для роботи, а як сраковозку. Покупка це подія нейтральна. Також немає зв'язку між тим для чого куплене авто і як його паркують. Є у нас бізнес-буси в пісочницях і сраковозки на платних парковках. Чи будемо сперечатися?

п.с. А, ну і обговорюйте на здоров'я, на то він і форум.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якою нафіг демагогією?

vetalforever, починаючи з посту №1367 у Вас 17 повідомлень, які розтягнулися на 4 сторінки форуму. переважна більшість з них підпадає під визначення оффтопу та оверквотингу (наприклад - ось це, також це та інші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина купуючи авто планує залишати його в сусідському дворі і проїхавши на ньому на роботу 1,5км, буде теж кидати авто біля брами, чим теж лише створить незручності службовим транспортним засобам фірми, де працює.

Він ще авто не купив, а ти вже дав йому оцінку за те як він паркується... ну-ну.. продовжуй...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина купуючи авто планує залишати його в сусідському дворі і проїхавши на ньому на роботу 1,5км, буде теж кидати авто біля брами, чим теж лише створить незручності службовим транспортним засобам фірми, де працює.

Він ще авто не купив, а ти вже дав йому оцінку за те як він паркується... ну-ну.. продовжуй...

Виявляється вже 6 днів як купив! Корито ще те... поки ще на СТО :) А стояти 100% знаю де буде стояти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавчег............... А отой другий, шо не помістився в кадр, то взагалі навпроти виїзду став.

Y96Ad.jpg

Змінено користувачем xforester
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавчег...............

спорім отой, що паралельно бровці, приїхав і став там першим? А оранжевий останній? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачу в цій фотці ну аж нічого. Відразу видно, що біла ренушка стала паралельно тротуару ще тоді, коли нікого більше не було. Хіба якщо там є табличка 7.6.4 7.6.4.png, тоді да, він баран.

А правий, що типу виїзд загородив... Ну, по-перше, погано видно, наскільки він навпроти виїзду, чи перекриває його (та й тротуар там широченний, звідки хочеш заїхати можна, а тим виїздом, думаю, не так вже й часто користуються), по-друге не видно, чи правіше нього є вільне місце (може якраз там заїзд на тротуарі зроблений).

Короче, єрунда. Лісапєдіст ;)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавчег............... А отой другий, шо не помістився в кадр, то взагалі навпроти виїзду став.

відповідь "написана" на колесах і на асфальті )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавчег............... А отой другий, шо не помістився в кадр, то взагалі навпроти виїзду став.

Y96Ad.jpg

гадаю, що так все і було:

post-4767-0-34853100-1384181310_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще один став по "пацанські" . Біля парковки стоїть 2 знаки про те як потрібно ставити авто.

post-7779-0-76721200-1384365344_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля парковки стоїть 2 знаки про те як потрібно ставити авто.

для повної картини фото знаків в студію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра зроблю.

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаки дійсно є.

але нічого аж такого страшного на тій фото немає. Сьогодні надивився набагато "кращі" моменти на парковці біля ЦУМу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні просто на 20 хв раніше приїхав на роботу. :) Майже кожного дня коли їду на роботу біля 9 то там не можна всунутись на стоянку.

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...