Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Якщо там лід (а на те схоже) - то по льоду зіпхнути легковик з місця і одна людина зможе, розкачуючи по черзі передок і задок машину вверх-вниз, а потім, на черговому "злеті" машини вверх - штовхнути в сторону. Тому, якщо цей джипик став, загородивши комусь дорогу - не дивно, що його так заштовхали.

Якщо зняти запаску - думаю, я б виїхав. Ну, десь бампер може б і подер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Этот товарищ(красный Opel) уже реально достал :mdr: Покопался в капоте, долил(слил) водички закрыл и ушел. Хотя легко мог бы подвинутся в любую сторону и уместилось бы как раз еще одно авто.

post-6505-0-96718700-1306770500_thumb.jp

Его коронный номер: поставить машину поперек парковки возле тротуара и оставить ее в таком положении до утра, не смотря на то, что к вечеру парковка почти пустая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

blacklion> Посылаю лучи фертильности всем водителям, паркующимся у съездов с тротуара для колясок. Чтоб у них жёны рожали по тройне каждые 2 года.

http://bash.org.ru/quote/411933

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DSC00213_800.jpg

тротуар розділений з дорогою сквером, і де там "не меньше 2-ох метрів для пішоходів"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж менти Сань...Їм все позволено

Бачив як парень грузив у нас біля Там Таму дпсніків тому що ті стали не там де положено) Відїхалиgrin.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімум хвилин 10, що я спостерігав, цей "умнік" "сприяв" проїду світлофору на Рівненській.

post-5266-0-85666100-1309355277_thumb.jp

post-5266-0-85015800-1309355331_thumb.jp

post-5266-0-86892600-1309355365_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь бачив відео на ютубі...як одного такого що клеїв наклейку загребли в машину і увезли в невідомому напрямку :D

Тому треба клеїти коли водія нема або групою не з таких 2х хлюпіків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балон фарби деколака вирішить всі проблеми з парковкою!

припаркувався як ТУПИЙ БАРАН під вікнами? вийди в час ночі, намалюй на його хонді\бмв\тойоті слово ..й деколаком і під ранок можна не лише добряче пореготати, а й побачити, що місце звільнилось)

сам таким ніколи не займався, але часто по місту бачу авто, в яких півкапоту і лобового фарбою залито. думаєте просто так хтось облив?)) думаю, заслужили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балон фарби може легко "вирішити" проблеми зі здоров"ям його власнику, в бік його погіршення.

Бо матеріальний збиток від неправильного паркування і пошкодження автівки неадекватний.

Щодо моральних збитків...

Вчора єден хлопак запаркувався впоперек в"їзду на стоянку (щоправда сам він був у машині і міг від"їхати в будь-який момент, але...). Він це робить з завидною постійністю, бо підбирає по дорозі на роботу якусь... певно співробітницю. З певними труднощами я в"їхав, але іншим це вже було б неможливо. Я підійшов і сказав йому, що окрім правил дорожнього руху існують ще й правила "хорошого тону". Так ось, сьогодні він "виправив" ситуацію. Чекав свою... попутницю не там де завжди, а на проїзджій частині (ближче 10 м від перехрестя, ближче 10 м від пішохідного переходу, ближче 30 м від зупинки громадського транспорту, дія знаку "Зупинка заборонена") і його спалили ДАЙці, що проїзджали повз... Отакоє от.

Чим все закінчилось не знаю, бачив лише стадію гри "Дзвінок другу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...