Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

та то вже не "я не умею парковаться", а "я не роздупляюсь в якому напямку їхати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я, водило жіночої статі (мудило) не маю місця для парковки свого довжелезного лімузина. Отож стаю на в'їзді-виїзді - ХАЙ ВЕСЬ СВІТ ЗАЧЕКАЄ. Буду через годину або пізніше...

P.S. Виїзджаючи з парковки поворотні ліхтарі включати НЕ БУДУ. Здогадайтесь самі!"

Вибачайте за якість - фото телефоном

post-4767-0-79597900-1297343630_thumb.jp

post-4767-0-75144700-1297343652_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Полицейский Инспектор Дорожного Регулирования (ПИДР), Государственная Единая Инспекция (ГЕИ)... А ведь все начиналось с обычных голубых номеров...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В авто нікого не було. Біля лівої обочини метрів з 15 обочини вільної від машин.

post-3641-0-50620200-1298655697_thumb.jp

UPD. Тільки зараз звернув увагу на друге авто! Два "залєпка" в одному кадрі! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2135-0-66863300-1296033663_thumb.jp

панянка так класно припаркувалася, хоча перед мерсом ще на 2 машини місця було, і подибала в аптеку...

шкода що там немає пігулок, які мізків добавляють

Знаю цю панянку-вчительку дуже давно.....дуже цікаво вона виїжджає з двору...кунсткамера відпочиває :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

то voldf, жигулєвод, звичайно, мудак, але ж правил не порушив

нєнє! Як раз і порушив! Я мінімум один пункт:

15.9. Зупинка забороняється:

и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

15.10. Стоянка забороняється:

а) у місцях, де заборонена зупинка;

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От до болі цікаво як він ту Шкоду туда загнав? Чеж треба так вміти ))

Ато! :D

Змінено користувачем REVERS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую Dream, саме це мало на меті показати моє фото, просто в цій вітці звичніше просто класти фото (хто рзнає правила той зрозуміє хто в чому не прав). :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто в цій вітці звичніше просто класти фото (хто рзнає правила той зрозуміє хто в чому не прав)

Нє, нє, і ще раз нє! Як показує практика тут, то найкраще всього - фото обговорювати. Врешті решт - "павтарєніє - мать учєнія". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ліворуч повністю пусто на місці парковки, як і навпроти єдина машина, але на тротуарі, певно, цікавіше.

Мені з коляскою прийшлось по бордюрах обминати того пана.

post-2742-0-66130400-1301667924_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене пару разів так "підставляли": втиснувся де зміг, а через пару хвилин з'являється куча вільного місця і я потім з нетерпінням чекаю "свого" фото тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, але не в цьому місці. Бо в даному випадку там і в двір заїхати можна, і на самій дорозі припаркуватися ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Описание ситуации.

Джип стоит аккурат посередине тоннеля: до входа и до выхода из него равное расстояние метра в 4. От носа до стены - 15 см. От жопы до стены - 10. Вокруг консилиум водителей и сочувствующих.

d9a7927eca9c.jpg57607edc8a87.jpg

Змінено користувачем yura2281
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б пробував зняти запаску з чохлом, а далі справа техніки. Але як так він (вона) умудрився(-лась), то це звісно загадака?! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як так він (вона) умудрився(-лась), то це звісно загадака?! :blink:

Я впевнена, що там добрі люди допомогли умудритись за якісь попередні "заслуги" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...