Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Ні, але була б собою роздруківка "Я паркуюсь как мудак" - приліпив би під дворнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на рахунок зупинки відповідно до ПДР.

А чи знаєте ви, що по ПДР не можна зупинятись в межах 30 м до і після знаків 5.41-5.44 (не вдаваючись в деталі типу "карману для паркування"), в межах 10 м від виїздів з другорядних вулиць, прилеглих територій та від пішоходних переходів в обидві сторони, також на і під мостами та шляхопроводами тощо? А раз так, то, імхо, відсотків 80-90 довжини вулиць Луцька, по яких рухається маршрутний транспорт, є такими, на яких ЗУПИНКА ЗАБОРОНЕНА відповідно до ПДР! Як вам таке, а? Де тоді, скажіть, будь ласка, дівати своє авто?

ПиСи. Як хтось сказав: "Після того, як я став водієм, я став іншим пішоходом"...

Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є зупинка по ПДР, а є по людські. І якщо людині впадло поставити машину за 30 метрів, і він ставить її, загородивши тротуар так, що мамам доводиться обходити його круту бємєве по болоту, то як таку людину можна назвати? І як можна назвати таку парковку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, таких слів правила форуму забороняють писати ;) Але як мінімум "... штопаний".

Є зупинка по ПДР, а є по людські.

Сам знаєш - нашим даішникам "по-людськи" постільки-поскільки - аби протоколів і рублів накосити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є зупинка по ПДР, а є по людські. І якщо людині впадло поставити машину за 30 метрів, і він ставить її, загородивши тротуар так, що мамам доводиться обходити його круту бємєве по болоту, то як таку людину можна назвати? І як можна назвати таку парковку...

" Мажорам" до одного місця де поставити машину... В місті є маса проблем і парковка одне із них! міліція (ДАІ) ніколи не вирішить цю проблему! "Батьки" міста мало переймаються. Замкнуте коло виходить.

P/S. цитата: " ...закони діють тоді- КОЛИ ВОНИ ВИКОНУЮТЬСЯ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулярно на парковці по вул.Клима Савури біля магазину "Мікс" знаходиться бичуган, що стає впоперек стоянки, займаючи зо три місця.

post-5266-1273050931,28_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А як вам це?! На панелі приборів лежала м"яка іграшка - думаю всім зрозуміло хто власник авто :). Нічого не маю проти жінок за кермом, але таке за ними часто помічаю :rolleyes:

post-7613-1273226417,14_thumb.jpg

Змінено користувачем izym82
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам це?! На панелі приборів лежала м"яка іграшка - думаю всім зрозуміло хто власник авто :). Нічого не маю проти жінок за кермом, але таке за ними часто помічаю :rolleyes:

Я б тоже так став, нікому не заважає, а як стати по інакшому )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А як вам це?! На панелі приборів лежала м"яка іграшка - думаю всім зрозуміло хто власник авто :). Нічого не маю проти жінок за кермом, але таке за ними часто помічаю :rolleyes:

Вашпе, дуже навіть грамотно, як на мене, запаркувалась, або запаркувався :) Andrew_Best правильно підмітив, по-іншому тут і не станеш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам це?! На панелі приборів лежала м"яка іграшка - думаю всім зрозуміло хто власник авто :). Нічого не маю проти жінок за кермом, але таке за ними часто помічаю :rolleyes:

Я б тоже так став, нікому не заважає, а як стати по інакшому )

Ну  тоді поясни як водієві легковушки потрапити за кермо?! Якщо ти теж так паркуєшся -то це вже біда!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам це?! На панелі приборів лежала м"яка іграшка - думаю всім зрозуміло хто власник авто :). Нічого не маю проти жінок за кермом, але таке за ними часто помічаю :rolleyes:

Я б тоже так став, нікому не заважає, а як стати по інакшому )

Ну тоді поясни як водієві легковушки потрапити за кермо?! Якщо ти теж так паркуєшся -то це вже біда!!!

Там ще місця - таком протиснутись можна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-6505-1273303787,55_thumb.jpg

Рядом с опелем хозяин. После фото уехал минут через 5. До этого был припаркован минут 20. Мерседес и дальше продолжает стоять на этом же месте.

P.S. парковка не далеко от магазина "Слон"

Змінено користувачем Hexus
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ну чому завжди знайдеться якийсь БАКЛАН ("Таврія"), що стане впоперек !!!!!!!

post-5266-1275474095_thumb.jpg

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно колєга прислав фотку з сопроводіловкою. Викладаю.

Один «воділа» на білій шкоді повернув з Шопена на Коперніка і зупинився за 3 метри за перехрестям. За ним з Шопена змогла вміститись тільки одна машина. Його колега на Ланосі виїхав на тротуар. Вийшли поговорити. Вулиця Коперінка вузька, і автомобіль який повернув за шкодою на Коперніка не міг обїхати ту шкоду, зважаючи на довгу чергу авто по зустрічній полосі. Ті ж в свою чергу не могли виїхати на Шопена, бо там зібралась черга бажаючих повернути на Коперніка. В результаті на Шопена і Коперінка зібралось більше 10 машин, які чекали поки наговориться водій Шкоди.

post-5266-1275551253,95_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

блог в уютной жжшкє по поводу "я паркуюсь как мудак"

можна і в луцьку отгрохать таку акцію =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з дворів-колодязів на Кравчука.

Відверто кажучи, я не знаю в якій послідовності мають виїзджати машини (на фото), можливо вони приїхали однією компанією і поїдуть всі разом, тому й номери вирізано.

Але якщо вишневій дев"ятці виїзджати першій...

post-5266-1276760310,77_thumb.jpg

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як відомо, в дворах багатоповерхівок місця для стоянки просто "нємєрянно" то думаю шо мешканці будинку знайшли вихід, не дуже зручний для себе .. але всеж таки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вот так стояла ця БЕХА хвилин 20 коли з одної сторони "зековозка" Газель хтіла проїхати, а потім з другої ще одна пробувала... потом вишла пані водій з перукарні шо рядом вся із сєбя і укатила тіпа спішить!

post-155-1277494391,26_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блог в уютной жжшкє по поводу "я паркуюсь как мудак"

можна і в луцьку отгрохать таку акцію =)

ефективніше буде роз****ювати вікна і світло - надовше запамятають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Адміністратори

Єдина доріжка в парк, по якій можна пройти з коляскою; і тут знайдеться чудо, що загородить прохід порушуючи ПДР.

post-10-1281865046,57_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина доріжка в парк, по якій можна пройти з коляскою; і тут знайдеться чудо, що загородить прохід порушуючи ПДР.

post-10-1281865046,57_thumb.jpg

тут на тому ж місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...