Перейти до змісту

Переезд в Луцк


caramail

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Nokian сказал:

Дужехороше місце в .Огієнка, 8 Березня.

якщо без машини, саме гірше місце, бо в будь яку точку прийдется пиляти пішки, і в дощ і в сніг і в град

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь

Як все відносно...

Бачите, для людей 1-1,5 години це не довго, а для лучан 15-20хв це вкрай далеко. :) 

Давайте ще одну міру введемо: пішки було, авто теж. А велом?

 Якщо в неспішному темпі велом з ДПЗ: до центру 15хв, до Епіцентра 35хв,  25хв до варшавки, 40-45хв в Липини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ukrainec сказал:

40-45хв в Липини

доречі про Ліпіни, як окремий район забули :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

якщо без машини, саме гірше місце, бо в будь яку точку прийдется пиляти пішки, і в дощ і в сніг і в град

Пиляти? там в любу точку до зупинки не більше 5-7хв 

я б зрозумів якби мова йшла про Харків, там да, там маштаби. Там є райони де з дому до зупинки, це як в нас всю Волі пройти. А їхати вже мовчу

 

12 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

доречі про Ліпіни, як окремий район забули :) 

І визначні місця району: райлікарня, психушка і комісаріат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Пиляти? там в любу точку не більше 5-7хв 

да ради Бога, деяким мабуть то по кайфу, зокрема мому куму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нинішнязабудова міста якась еклектична і непродумана.

Там щось увіткнули,  там землі вхопили

Нема ніякого плану будівництва цілого мікрорайончику з власною інфраструктурою, щоб при тому гармонійно вписувався в навколишнє місто.

Ніхто не мислить масштабно.

БіднийЛуцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. Луцьк найкращий з усіх обласних центрів по компактності. (Можливо ще Чернівці, але ду-у-уже давно там не був). Кажу це, як людина, для якої "районування" не останнє місце в нинішній роботі, а також що доводилось довгий час жити в містах (і в Києві зокрема),  де , образно, "до мєтро" 15 хвилин! У нас за цей час пішки пів-дороги пройти можна, або тупо доїхати з 40-го або ДПЗ до Центру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Нинішнязабудова міста якась еклектична і непродумана.

Там щось увіткнули,  там землі вхопили

Нема ніякого плану будівництва цілого мікрорайончику з власною інфраструктурою, щоб при тому гармонійно вписувався в навколишнє місто.

Ніхто не мислить масштабно.

БіднийЛуцьк.

Завжди наголошував: так званий, "центр Волинської столиці - "Яровиця", стане ВЕЛИЧЕЗНИМ чиряком  на тілі Луцька: там не продумано ВСЕ! (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, MANJAK11 сказал:

якщо без машини, саме гірше місце, бо в будь яку точку прийдется пиляти пішки, і в дощ і в сніг і в град

Ви, часом, не переплутали щось?:) З 8-го Березня і Огієнка іти до маршрутки, максимум 5хв. Не думаю, що з нетрів 33/40-го можна вибратись швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в Луцьку був толковий головнийархітектор і ще й не лягав під крутеликів- ми мали прекрасне місто.

А так , що дітям залишимо?

Хоч якого німця запршуй.

Можна було б оголосити всеєвропейський, чи навіть всесвітній конкурс на план розвитку Луцька.

Хай би найкращі світила попрацювали..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Хай би найкращі світила попрацювали..

звичайно задарма ? :) Бо для піару наше місто нафіг нікому не всралось (99,999999999% населення планети не знає про його існування), а за гроші, справжнім світилам заплатити, не хватить не тільки твій лоток в Юванті продати, а й весь Ювант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Cherman сказал:

Ви, часом, не переплутали щось?:) З 8-го Березня і Огієнка іти до маршрутки, максимум 5хв. Не думаю, що з нетрів 33/40-го можна вибратись швидше.

та мені пофіг взагалі то, але тут як в тому анекдоті : хвилина - це багато чи мало ? Залежно з якої сторони дверей туалету, ви знаходитесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У видатних  лікарів світу є така фішка, час від часу приїзджати у різні країни світу і робити операції БЕЗКОШТОВНО.

Це для них почасти реклама, почасти мізантропство- суть , що можна це отримати на шару.

Ну але відповідно треба себе піарити.

Це в любому випадку.Це туризм, це бізнес, це інвестиції....

Хто в нас в місті та області по цьому?

Чи може вигідніше толкового німця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всьо! :D

  Продаю, або обміняю трьохкімнатну квартиру( район риббази) 40-вий квартал, на  будь-яку,хоч однушку(можу ще і доплатити)в районі ГПЗ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Це для них почасти реклама, почасти мізантропство- суть , що можна це отримати на шару.

300px-Pieter_Bruegel_d._%C3%84._035.jpg
 
Картина «Мізантроп»,
Пітер Бройґель (1568)

Мізантро́пія — (грец. μισανθρωπία, від грец. μισέω, «ненавидіти» і грец. ἄνθρωπος, «людина») — ненависть, недовіра до людей чи схильність до неї. Мізантроп — людина, яка не любить людство, іноді навіть себе, оскільки й сама є людиною. У патологічних випадках — стійке психічне захворювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Ну всьо! :D

  Продаю, або обміняю трьохкімнатну квартиру( район риббази) 40-вий квартал, на  будь-яку,хоч однушку(можу це і доплатити)в районі ГПЗ. 

Єто тобі не по кишені! :P . В деяких темах на ФБ ДПЗ вже було названо "Луцьким Беверлі Хілзом"! (і це не іронія). Мені, особисто, лівобережжя Луцька більш подобається, ніж правобережжя (по старому: Гнідава vs 33-й) ..)) , але реальність ріелторської діяльності показує, що більш затребувані райони "такнкодрому" : той же 33-й, 55-й etc.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець, тепер всі знатимуть різницюміж мізінтропом та філантропом.

Тест на уважність пройшов.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, MANJAK11 сказал:

та мені пофіг взагалі то, але тут як в тому анекдоті : хвилина - це багато чи мало ? Залежно з якої сторони дверей туалету, ви знаходитесь

Ну, так з любої відносно невеликої вулиці, треба, хоч трохи, але, все-таки, трішки пройтися до "останівки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Єто тобі не по кишені! :P

 Хех! в мене ще гараж в кооперативі «Мрія» є ( не побоюся ляпнути, він один з найкращих) і його продам, аби переїхати на ГПЗ:D

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, yura-patriot сказал:

Ну всьо! :D

  Продаю, або обміняю трьохкімнатну квартиру( район риббази) 40-вий квартал, на  будь-яку,хоч однушку(можу ще і доплатити)в районі ГПЗ. 

Жарти жартами, але батьки більше пів року виглядали двушку на дпз (з вимог було хіба що не панельний). В результаті довелось купувати 3-кімн., так як час піджимав.

 

p.s. Не найдальша точка огієнка/клима савури має далеко не 5хв до зупинки, що підтверджують особисті походеньки.

Screenshot_2018-05-17-21-16-17-592_com.google.android.apps.maps.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Луцьк по площі займає останнє місце серед обласних центрів України (тобто саме маленьке), а от по густоті населення (тис.жителів на км²) друге місце, більше жителів на км² тільки в Одесі

Ну не знаю. Може по цифрам ви й праві (треба перевіряти), але Луцьк трохи розтягнутий. І відстань між крайньої точкою КРЗ і ДПЗ чи цукровий - доволі велика. От наприклад в Тернополі такого нема - там місто кругове (радіальна структура), та і вроді Рівне таке саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, snouden сказано:

Ну не знаю. Може по цифрам ви й праві (треба перевіряти), але Луцьк трохи розтягнутий. І відстань між крайньої точкою КРЗ і ДПЗ чи цукровий - доволі велика. От наприклад в Тернополі такого нема - там місто кругове (радіальна структура), та і вроді Рівне таке саме.

Вау! То тебе певно ГЛОНАС попутав! ))

Найкоротше місто (з обласних центрів), яке можна "нанизати" за хвилин 20 то Луцьк! Атвічаю! Рівне щоб пересікти, то тра з 40 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Volyniaka сказано:

Вау! То тебе певно ГЛОНАС попутав! ))

Найкоротше місто (з обласних центрів), яке можна "нанизати" за хвилин 20 то Луцьк! Атвічаю! Рівне щоб пересікти, то тра з 40 хвилин.

Шановний, не лайтесь (я про глонас)

:) Ну може й так. Я мав на увазі саму структуру. І Рівне погано знаю, а Тернопіль невеличкий 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oggy сказано:

Жарти жартами, але батьки більше пів року виглядали двушку на дпз (з вимог було хіба що не панельний). В результаті довелось купувати 3-кімн., так як час піджимав.

 А де батьки до цього жили?

  РS: так це все жарти, ну бо вже прям всьо лутший райончік)) так він класний, в мене там бабуля жила, дядько, а зараз кум, я там часто бував і буваю, всьо добре, Нема питань. Ну але на 40-му, а саме район 21, 25,26  шкіл мені краще. Або 33-ій, а саме райони біля художньої школи вул. Ветеранів дуже кльова,  там школи 19,10 є гарні майданчики, затишно як на вашому ГПЗ, магазинів тьма, поліклінніка, лікарня, до Соборності де все ходить 2хв ногами.Ну то я так загалом, не про всьо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yura-patriot сказал:

 А де батьки до цього жили?

  РS: так це все жарти, ну бо вже прям всьо лутший райончік)) так він класний, в мене там бабуля жила, дядько, а зараз кум, я там часто бував і буваю, всьо добре, Нема питань. Ну але на 40-му, а саме район 21, 25,26  шкіл мені краще. Або 33-ій, а саме райони біля художньої школи вул. Ветеранів дуже кльова,  там школи 19,10 є гарні майданчики, затишно як на вашому ГПЗ, магазинів тьма, поліклінніка, лікарня, до Соборності де все ходить 2хв ногами.Ну то я так загалом, не про всьо:)

Чо доколупався? Хіба хтось критикував твої улюблені 33 чи 40? Я порівняв МКБ і ДПЗ де жив, порівняння вийшло на користь ДПЗ. Не більше не менше. І все імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...