Перейти до змісту

Нова холодна війна


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

- Индекс RTS на Московской бирже - минус 11,3 %.
Все голубые фишки в двухзначных минусах.
Курс рубля на Московской бирже впервые за полтора года упал ниже 74 руб. за 1 евро.
- 50 богатейших россиян потеряли за день почти $12 млрд.
- Вексельберг выводит капитал из Швейцарии на фоне санкций.
- Акции Rusal на Гонконгской фондовой бирже упали на 50%.
- РУСАЛу заблокировали долларовые счета. 
- Акции «Мечела» упали на Лондонской бирже на 30%, торги переведены в режим дискретного аукциона.
- Бумаги Evraz, "Норникеля" и Сбербанка упали в Лондоне более чем на 15%, En+ - почти на 31%.
- Роман Абрамович срочно прилетел в Нью-Йорк со своими юристами.
Абрамович волнуется за возможность сохранить "Челси", Усманов - лондонский "Арсенал".


Олег Пономарь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз походу гривня також обвалиться, у нас купа російського бізнесу працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

Зараз походу гривня також обвалиться, у нас купа російського бізнесу працює.

Так було. Колись - так. Але після якогось періоду часу, я вже не пам'ятаю з якого року, але гривня відвязались від рубля, і їхні курси рухаються незалежно. Гривня не впаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

але гривня відвязались від рубля, і їхні курси рухаються незалежно. Гривня не впаде.

Так, відв'язалась, бо падала ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, case_l сказал:

Так, відв'язалась, бо падала ще більше.

Так,гривня впала в 3 рази,а рубль в 2,Так шо є зазор)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додаємо до мінус 12 лярдів ще мінус 3.
   "А час минає,а час минає,а час минає-ААААА!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряд США застеріг своїх громадян стосовно відвідування ЧС з футболу на росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, snouden сказал:

Так було. Колись - так. Але після якогось періоду часу, я вже не пам'ятаю з якого року, але гривня відвязались від рубля, і їхні курси рухаються незалежно. Гривня не впаде.

 Ну і сподіваюсь,план Маршала теж на підході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, sanbOK сказал:

245131.jpg

новина не сумна, але й разом з тим далеко не весела. Я розумію, що під час Крибської кризи, вас ще й в планах не було, але разом з тим, про ймовірність схожого розвитку подій треба знати й памьятати https://uk.wikipedia.org/wiki/Карибська_криза. Та й невідомо, наскільки глибока неадекватність путлєра 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

новина не сумна, але й разом з тим далеко не весела. Я розумію, що під час Крибської кризи, вас ще й в планах не було, але разом з тим, про ймовірність схожого розвитку подій треба знати й памьятати https://uk.wikipedia.org/wiki/Карибська_криза. Та й невідомо, наскільки глибока неадекватність путлєра 

  Ризик дійсно є. І є схожі моменти,а є відмінні.Мій батько пережив,служив на флоті,дуже сцикотно було.Щодоби "трєвога" і думали почалось.Лишній рік служив.

Тоді СРСР мав купу зброї і купу грошей,а раша зараз на подсосі і зброя в них картонна,переважно,якщо не враховувати ядерну.  Тоді рішення,ніби-то приймало політбюро і сцикунів там вистачало,а зараз неадекват-самодєржец. Тоді в СРСР були "союзники" і величезний плацдарм,враховуючи Кубу,головний козир під носом Америки.Зараз раша сама-саменька.
Дуже сподіваюсь,що до нас не полізе. От срані вибори,невчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, zaHARE сказал:

Дуже сподіваюсь,що до нас не полізе. От срані вибори,невчасно.

та при чому тут полізе не полізе до нас ? Причому тут картонна не картонна зброя ? При чому тут наявність відсутність союзників ? Я ж недарма вказав на Карибську кризу. Невже не зрозумілі такі очевидні речі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Ризик дійсно є. І є схожі моменти,а є відмінні.Мій батько пережив,служив на флоті,дуже сцикотно було.Щодоби "трєвога" і думали почалось.Лишній рік служив.

Тоді СРСР мав купу зброї і купу грошей,а раша зараз на подсосі і зброя в них картонна,переважно,якщо не враховувати ядерну.  Тоді рішення,ніби-то приймало політбюро і сцикунів там вистачало,а зараз неадекват-самодєржец. Тоді в СРСР були "союзники" і величезний плацдарм,враховуючи Кубу,головний козир під носом Америки.Зараз раша сама-саменька.
Дуже сподіваюсь,що до нас не полізе. От срані вибори,невчасно.

Та загального мало шо. в 62 році СРСР сприймався багатьма як прогресивна держава, особливо серед країн третього світу які тільки звільнились від колоніалізму, або йшли до звільнення. Там реальна попа була і в західному колоніалізмі нема нічого хорошого (але вони ці помилки усвідомили)

А зараз, думаю що навіть "союзники" так би мовити, ніхто реально не вважає що в РФ є якісь чесноти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, MANJAK11 сказал:

та при чому тут полізе не полізе до нас ? Причому тут картонна не картонна зброя ? При чому тут наявність відсутність союзників ? Я ж недарма вказав на Карибську кризу. Невже не зрозумілі такі очевидні речі ?

Шонітак?
 Про нас я писав, бо щур,загнаний в кут,нападає.Питання в тому чи кинеться щур на нас.
Картонна зброя,бо зараз НАТО значно потужніще,ніж  в ті часи.І в порівнянні з потужностями і можливостями  НАТО,то зброя раши-картонна.
Союзники в срср тоді були і США на це зважали,бо СРСР був країною,яка перемогла фашизм(+японія).Зараз раша сама.
То в чому очевидні речі? В тому,що ми знову на межі  світової війни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, zaHARE сказал:

То в чому очевидні речі? В тому,що ми знову на межі  світової війни?

В тому що ми на межі світової ЯДЕРНОЇ війни, відповідно, все те, що ти понаписував не має жодного значення. Має значення лише наявність ядерної зброї й готовність до її застосування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

В тому що ми на межі світової ЯДЕРНОЇ війни, відповідно, все те, що ти понаписував не має жодного значення. Має значення лише наявність ядерної зброї й готовність до її застосування

А хто тобі сказав що ми на межі? Путін?

Тут треба думати а чи комусь вигідно щоб цю думку тобі вклали і ти в це вірив. Ні, я не критикую, просто треба подумати а кому що вигідно як і що ти думаєш.

От путін коли з трибуни волає - йому вигідно щоб ти думав що ми на межі чи ні? Далі питання, блефує він чи ні? А чи є якісь докази що ми на межі ядерної війни крім волань путіна?

Йдем далі. Можливо ядерна війна почнеться коли почнуть вбивати росіян? Ну, турки збили літак - вроді ядерної війни не відбулось. США імханетів колошматять (хай і не регулярні війська) - вроді нічого не відбулось. Ізраїль союзників колошматить, і так далі і так далі. Навіть ми вбиваємо кацапів на Донбасі.

Коротше, поки що те що ти кажеш не согласується з фактами. Це те що на поверхні. Глибинні процеси нам недосяжні, але це те що ми можем бачите і не треба бути супер аналітиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

В тому що ми на межі світової ЯДЕРНОЇ війни, відповідно, все те, що ти понаписував не має жодного значення. Має значення лише наявність ядерної зброї й готовність до її застосування

Ядерної війни не буде, бо олігархи з оточення хуйл@ не зможуть тоді насолоджуватись принадами загниваючого заходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, MANJAK11 сказал:

В тому що ми на межі світової ЯДЕРНОЇ війни, відповідно, все те, що ти понаписував не має жодного значення. Має значення лише наявність ядерної зброї й готовність до її застосування

 Спакойна,без паніки.Так загроза є.Але перваги раша не має,навпаки.Відповідно вони чудово розуміють свої шанси,що ядерна зброя-це довбня в їхніх руках,якою вони розмахують праворуч і ліворуч,і питання лише в тому чи стукане їм в голову ту довбню на когось опустити і питанняхто попаде під цю довбню.
Як я й писав,що щура заганяють в кут.Але захід грамотно його заганяє,завжди залишаючи шанс на втечу.І постійно цей шанс озвучують- миротворці на Схід України і вивід всіх мілітарі і подібних ,Крим-Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б побачити світову реакцію, якби Україна заявила, що, так як підписанти Будапештського меморандуму не гарантували Україні сувернітет та безпеку, вважаємо угоду недійсною і повертаємо собі статус ядерної держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, snouden сказал:

Тут треба думати а чи комусь вигідно щоб цю думку тобі вклали і ти в це вірив

Яка кому хєр різниця, що я чи ти думаємо ? Від тебе чи мене залежить початок ядерної війни ?

25 минут назад, snouden сказал:

Ні, я не критикую, просто треба подумати а кому що вигідно як і що ти думаєш.

Нокіану акаунт не передавав часом ? :)  Я от думаю, як би то висратись й не напнутись, цікаво, кому ж то вигідно :) 

25 минут назад, snouden сказал:

От путін коли з трибуни волає - йому вигідно щоб ти думав що ми на межі чи ні?

він волає не для тебе й не для мене, йому глибо посрать, що я думаю. Він волає для західних лідерів й для власного стада

25 минут назад, snouden сказал:

Далі питання, блефує він чи ні?

це питання психологічного самозбереження й на реальний стан твого (мого) буття наразі ніяк не впливає

25 минут назад, snouden сказал:

А чи є якісь докази що ми на межі ядерної війни крім волань путіна?

А які були докази, що путін нападе на Крим та Донбас, він про це навіть не волав

25 минут назад, snouden сказал:

Йдем далі. Можливо ядерна війна почнеться коли почнуть вбивати росіян? Ну, турки збили літак - вроді ядерної війни не відбулось. США імханетів колошматять (хай і не регулярні війська) - вроді нічого не відбулось. Ізраїль союзників колошматить, і так далі і так далі. Навіть ми вбиваємо кацапів на Донбасі.

з чого ти взяв, що вбивання росіян мають хоч якийсь вплив на путіна ? путіна хвилює лише бабло

25 минут назад, snouden сказал:

Коротше, поки що те що ти кажеш не согласується з фактами

ти у власній голові напридумував причин, з яких , з твоєї думки, путін міг би почати ядерну війну й чомусь це називаєш фактами

25 минут назад, snouden сказал:

Це те що на поверхні. Глибинні процеси нам недосяжні, але це те що ми можем бачите і не треба бути супер аналітиком.

Навіщо весь цей спіч ? Щоб ти сам себе запевнив, що нашій планеті нічого не загрожує ? Та хай буде так. Я бороню чи що. Я ж не закликаю брати простиню й повзти на кладовище. Просто зазначив, що не варто так радуватись початку нової холодної війни, бо невідомо, чим то все може закінчитись, та й все. А ти тут зразу починаєш розводити конспірологічні теорії, може не може це статись і чому. Поки *червона кнопка* зосереджена в руках однієї людини, статись може все що завгодно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Цікаво було б побачити світову реакцію, якби Україна заявила, що, так як підписанти Будапештського меморандуму не гарантували Україні сувернітет та безпеку, вважаємо угоду недійсною і повертаємо собі статус ядерної держави.

Думаю, не найкраще рішення -

1. Північний сусід ще якусь пакость почне чудити.

2. США не в захваті будуть, обложать як Північну Корею.

3. Європа також насторожиться, підтримку припинить, особливо Польща, що зараз не добре.

3. Ресурсів країни не вистачить, зробити, може і зробили б, але багато коштів на утримання, персоналу і обслуговування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

 

В Конгресс США внесен новый расширенный санкционный законопроект, теперь уже за Скрыпаля.

Президент должен представить Конгрессу, согласованно с введением санкций, отчет со списком всех лиц, определенных как участников действий, повлекших санкции...

Запрет на трансакции, связанные с новым российским суверенным долгом.

Не позднее 90 дней после введения санкций президент должен –

- выпустить запрет для граждан и резидентов США, а также законно базирующихся в США организаций, на участие в трансакциях, предоставление финансирования, или любой другой вид действий, связанных с российским суверенным долгом, совершенных позже чем через 180 дней после даты введения санкций;

- использовать власть, данную президенту Актом о международных экстренных экономических полномочиях, чтобы блокировать и запретить трансакции любого имущества или участия в имуществе финансовых учреждений, указанных ниже, если это имущество находится в Соединенных Штатах или во владении, или под контролем граждан и резидентов США, а также законно базирующихся в США организаций."

Под раздачу попадают:

1. Сбербанк
2. ВТБ
3. Газпромбанк
4. Банк Москвы
5. Россельхозбанк
6. Промсвязьбанк
7. Внешэкономбанк

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А які були докази, що путін нападе на Крим та Донбас, він про це навіть не волав

Було багато всього. І грузія, і плани про крим просочувались в інтернет. І ДНР з'явилось не в 2014 році, якщо ти не знав.

Цитувати

Навіщо весь цей спіч ? Щоб ти сам себе запевнив, що нашій планеті нічого не загрожує ? Та хай буде так.

Мені ні в чому запевнювати себе не цікаво. Просто спроба невеличкого аналізу. А до того що може бути все що завгодно - так, може. Але це не привід не робити те що треба. А то можна всього боятись, але це неправильний шлях.

Цитувати

Просто зазначив, що не варто так радуватись початку нової холодної війни

Холодна війна може бути між рівними противниками. Зараз РФ це ніщо, окрім ядерної зброї, якоїсь кількості м'яса. І це великої порції "дерзості". Це сухі факти.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, snouden сказал:

Але це не привід не робити те що треба.

а де я писав, що не треба робити те що треба ? США все правильно роблять, от тільки радості це в мене не викликає, ввіду вище описаних причин. Сажем так, приведу аналогію з хіміотерапією, все робится задля виживання організму, але загальний станр всерівно, в деякій мірі погіршуєтся й взагалі може привести до смерті. Так і тут. Кацапстан - ракова пухлина й що не роби, всьому організму(планеті, цивілізованому світу) стає гірше, але з цим всерівно треба боротись, а веселого тут мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...