Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Пора продовжувати воєнний стан.Зеленський свинтуса підкинув, а тепер "Народний трибунал":D

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/10398705-narodniy-tribunal-ta-vbivstva-politikiv-sbu-rozsliduye-sprobu-zahoplennya-vladi-v-ukrajini.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Після цих виборів Коломойський остаточно втратить свій вплив в Україні .

1+1 йому більше буде не потрібен ,як і футбольний клуб Дніпро 

В звичках Бєні не продавати свої активи,а навісити на них боргів побільше та оголосити банкрутство.

В любому випадку 1+1 перейде комусь іншому.

Швидше за все Пороху.

І що тоді цей Ткаченко казатиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Nokian сказал:

В звичках Бєні не продавати свої активи,а навісити на них боргів побільше та оголосити банкрутство.

І хто ж ще входить в той довгий список компаній-банкротів Коломойського, крім Аеросвіту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

І що тоді цей Ткаченко казатиме?

а от що ти будеш казати, коли тимошенчиха переможе ? ))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

ФК Дніпро, ПриватБанк не банкроти?

Ні. Ще щось зможеш назвати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, MANJAK11 сказал:

а от що ти будеш казати, коли тимошенчиха переможе ? ))))))))))

 

Враховуючи бюджети йулі, боти шерстять мережу і соцки на рахунок критики. Я не знаю чи в стек запитів попала фраза "бют здохни", але якщо так, то після виборів чк найде нокіана))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Ні. Ще щось зможеш назвати? 

приватбанк не банкрот з дірою в 2,5-3 млрд $ ?? :)  ФК Арсенал банкрот, 1 чи 2 баскетбольні клуби, здається ще 1 хокейний. Хоча це все було потрібне для відмивання грошей.

І половина з вас хоче голосувати за Зеленського ? та він або зніметься, або почне агітувати за тимошенко.

Вам Палиці мало, людини Коломойського ?

як там пишуть зеленський+юля=коломойський

розрахунок на те, що зеленськийй і юля вийдуть в 2 тур, там юля і переможе. при юля і порошенко також юля переможе. юля - гриценко, тут  шанси можуть бути у гриценка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, charlie сказал:

приватбанк не банкрот з дірою в 2,5-3 млрд $ ?? :)  ФК Арсенал банкрот, 1 чи 2 баскетбольні клуби, здається ще 1 хокейний. Хоча це все було потрібне для відмивання грошей.

І половина з вас хоче голосувати за Зеленського ? та він або зніметься, або почне агітувати за тимошенко.

Вам Палиці мало, людини Коломойського ?

як там пишуть зеленський+юля=коломойський

розрахунок на те, що зеленськийй і юля вийдуть в 2 тур, там юля і переможе. при юля і порошенко також юля переможе. юля - гриценко, тут  шанси можуть бути у гриценка. 

на заборі теж пише

 

а нинішній теж казав, скільки там ато має тривати і ще багато іншого

і що з того,що він казав?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

Ні. Ще щось зможеш назвати? 

Дніпроавіа,Донбасаеро,Аеросвіт, майже всі компанії-прокладки,які використовували для АЗС "АВІАС ,Укрнафта,Сентоза,Мавекс та АНП (різні "оптіми","петролеуми","петролі","ойли" і т.д з кіпріотським корінням,які були в групі "приват" всього в  районі 150-200 компаній).
фк Волинь( згодьтесь,що Палиця тут зіц-голова).
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, paksivatova сказал:

на заборі теж пише

 

а нинішній теж казав, скільки там ато має тривати і ще багато іншого

і що з того,що він казав?

 

і що з того,що він зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, charlie сказал:

приватбанк не банкрот з дірою в 2,5-3 млрд $ ??

Ти хоч значення слова "банкрут" розумієш? Приватбанк ні разу не об'являли банкрутом

46 минут назад, charlie сказал:

:)  ФК Арсенал банкрот

Як і Арсенал

46 минут назад, charlie сказал:

1 чи 2 баскетбольні клуби, здається ще 1 хокейний. 

Імена, конкретні імена.

Буде хоч щось, що реально збанкрутив Коломойський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

Дніпроавіа,Донбасаеро,Аеросвіт, майже всі компанії-прокладки,які використовували для АЗС "АВІАС ,Укрнафта,Сентоза,Мавекс та АНП (різні "оптіми","петролеуми","петролі","ойли" і т.д з кіпріотським корінням,які були в групі "приват" всього в  районі 150-200 компаній).
фк Волинь( згодьтесь,що Палиця тут зіц-голова).

Дніпроавіа і Донбасаеро і всі прокладки банкрутили разом з Аеросвітом, про який я згадав. Це одна справа, не варто її розкладати на окремі складові. 

То де той список банкрутів, про який мовив Нокіан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Імена, конкретні імена.

Буде хоч щось, що реально збанкрутив Коломойський?

з якої ти планети прилетів, які імена ? Всі власники з Кіпру як і у вашого Палиці. Власник Волині, ЦУМ, Промінь, Лучеськ - Кіпр. Те саме і там. Рагс ще не продають Кіпру ? там хороше місце для торгового центру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, charlie сказал:

з якої ти планети прилетів, які імена ? Всі власники з Кіпру як і у вашого Палиці. Власник Волині, ЦУМ, Промінь, Лучеськ - Кіпр. Те саме і там. Рагс ще не продають Кіпру ? там хороше місце для торгового центру

Якщо так важко доходить, то назви фірм, які банкротив Коломойський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Дніпроавіа і Донбасаеро і всі прокладки банкрутили разом з Аеросвітом, про який я згадав. Це одна справа, не варто її розкладати на окремі складові. 

То де той список банкрутів, про який мовив Нокіан?

Далі аеросвіту ти не читав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, zaHARE сказал:

і що з того,що він зробив?

а фактично нічого не зробив

 

хоча ,була обіцянка Реформувати правоохоронну систему ?

була

виконана ?

можна сказати так ,у нас з'явилася поліція

підніміть руки,хто вважає що реформування пройшло вдало

 

про ато,яке мало тривати не місяці,а години - в результаті і в 2018 не зупинено то навіть і говорити не хочеться

 

ну в плюс йому хіба безвіз,але для мене це не аргумент - бо у мене віза :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 15 сторінок переконують, що де в чому таки правий старий коняка лавров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, zaHARE сказал:

 Занавєс! 

Занавєсся!

 

Ну от наступають вихідні дні

Буду скучати за тобою та нинішнім

Веселого Різдва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, paksivatova сказал:

Занавєсся!

 

Ну от наступають вихідні дні

Буду скучати за тобою та нинішнім

Веселого Різдва

Навзаєм))))  І веселе Різдво то суто народу заслуга,він тут ні при чому)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ми маємо, Приватбанк, Аеросвіт, ФК Дніпро, ФК Кривбас, ФК Арсенал, ХК Будівельник, БК Будівельник, ФК Волинь наступна і Карпати (якщо не будуть нарешті продані) це тільки те, що лежить на поверхні і тут багато спорту, бо я ним цікавлюсь. Коломойський просто прекрасний власник, при якому все розквітає. Що вміє точно Коломойський, так це займатись рейдерством, його схемам навіть позаздрять Ахметов із Фірташем, другого в свій час він кидав на $

Точно не памятаю, але окрім всіх боргів Дніпра (кинув на $ своїх же футболістів які були у фіналі ЛЄ, кинув іноземних тренерів) ,то ще і Коломойський кинув УЕФА, не заплативши всю суму за показ єврокубків каналом 2+2 :D З точки зору бізнесу, я не розумію, як з такою людиною можна вести якийсь спільний бізнес

А починалось оце все ще з 90-х,  з активною участю Лазаренка і ну  там Юля ваша була недалеко, всі ж Дніпровські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, charlie сказал:

Що ми маємо

 

15 минут назад, charlie сказал:

ну  там Юля ваша

 

Цікаво так...ви там маєте, а Юля наша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, charlie сказал:

Що ми маємо, Приватбанк, Аеросвіт, ФК Дніпро, ФК Кривбас, ФК Арсенал, ХК Будівельник, БК Будівельник, ФК Волинь наступна і Карпати (якщо не будуть нарешті продані) це тільки те, що лежить на поверхні і тут багато спорту, бо я ним цікавлюсь. Коломойський просто прекрасний власник, при якому все розквітає. Що вміє точно Коломойський, так це займатись рейдерством, його схемам навіть позаздрять Ахметов із Фірташем, другого в свій час він кидав на $

Точно не памятаю, але окрім всіх боргів Дніпра (кинув на $ своїх же футболістів які були у фіналі ЛЄ, кинув іноземних тренерів) ,то ще і Коломойський кинув УЕФА, не заплативши всю суму за показ єврокубків каналом 2+2 :D З точки зору бізнесу, я не розумію, як з такою людиною можна вести якийсь спільний бізнес

А починалось оце все ще з 90-х,  з активною участю Лазаренка і ну  там Юля ваша була недалеко, всі ж Дніпровські

Якщо розберешся, що таке банкрутство, то, можливо, зрозумієш, що банкрутів в твоєму списку аж один Аеросвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...