Перейти до змісту

Смерть юристки Ноздровської - причини та наслідки.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Тема для суспільства доволі важлива, замовчувати її не варто. Про існування попередньої теми знаю, читав.

Що відомо:

Цитувати

Ірина Ноздровська - професійний юрист та правозахисниця.

30 вересня 2015 року після наїзду авто у селі Демидів Вишгородського району загинула її сестра Світлана Сапатинська.

Ірина Ноздровська як юрист представляла інтереси своєї сім'ї на суді. Вона заявляла про те, що слідчі та судді гальмували розслідування і судовий розгляд та пов'язувала це з тим, що родичем Дмитра Россошанського є один з суддів Вишгородського райсуду Сергій Купрієнко.
За даними Ірини Ноздровської, підозрюваний є його двоюрідним племінником.

У травні 2017 року Дмитра Россошанського засудили до семи років в'язниці (сам він уже перебував у СІЗО з липня 2016 року).

Вже після вироку його захист виступив за те, щоб їхнього підзахисного звільнили з в'язниці за законом про амністію.
27 грудня 2017 апеляційний суд адвокатам Дмитра Россошанського у цьому відмовив й відправив справу на новий розгляд.

"Суд апеляційної інстанції врахував всі істотні порушення кримінально-процесуального закону, які були здійснені під час розгляду справи в суді першої інстанції і направив матеріали справи на новий розгляд", - написала Ірина Ноздровська у своєму останньому пості на Facebook 28 грудня.

На наступний день Ірина Ноздровська зникла по дорозі з роботи додому.

Раніше вона неодноразово заявляла про те, що їй надходили погрози від родичів та друзів Дмитра Россошанського, а також його самого.
Друзі та близькі разом з правоохоронцями організували пошуки жінки й зрештою 1 січня її тіло виявили у річці.

Тим часом її смерть набуває дедалі більшого резонансу. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що цей злочин є "викликом для держави", а у посольстві США закликали покарати причетних до вбивства.

Що відомо про смерть юристки Ноздровської?

 

Дана справа оголила правду про діяльність наших правоохоронних органів. Якщо раніше це на загал не виносилось, то тепер справа отримала розголос. Та й вже назбиралась критична маса людей, що раніше стикались із повним беззаконням в міліції/поліції, прокуратурі та судах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модери, от і який сенс було закривати стару тему? Порушує хтось - тріть його пости, його наказуйте РО чи баном, це і є робота модера, але тему закривати - це вже якась цензура чи "темники"... Потріть срач та відкрийте ту тему назад і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

Модери, от і який сенс було закривати стару тему? Порушує хтось - тріть його пости, його наказуйте РО чи баном, це і є робота модера, але тему закривати - це вже якась цензура чи "темники"... Потріть срач та відкрийте ту тему назад і все

Теж варіант. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може ця буде більш конструктивною.

 

По темі, є шанс, що це стане другою Врадіївкою.

Ще б тільки згадали дядька Лінча. Того, що не режисер.

Може тоді настав би хоч трохи  порядок?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, sergkots said:

Дана справа оголила правду про діяльність наших правоохоронних органів. Якщо раніше це на загал не виносилось, то тепер справа отримала розголос. Та й вже назбиралась критична маса людей, що раніше стикались із повним беззаконням в міліції/поліції, прокуратурі та судах.

 

Тиць-пи*диць... а до цього всі були впевнені що наші "право"охоронні органи чесні та професійні.

Раз по всіх джерелах медіа то діло так форсують – значиться владі то вигідно. Вигоду або видно вже або вона проявиться незабаром.

P.S.: Хоча подія абсолютно нікака проти купи справді резонансних вбивств і прикривань. Але піпл файно хаває... пропаганда працює як треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Тиць-пи*диць... а до цього всі були впевнені що наші "право"охоронні органи чесні та професійні.

Раз по всіх джерелах медіа то діло так форсують – значиться владі то вигідно. Вигоду або видно вже або вона проявиться незабаром.

P.S.: Хоча подія абсолютно нікака проти купи справді резонансних вбивств і прикривань. Але піпл файно хаває... пропаганда працює як треба.

Можливо. Але з досвіду знаю, що багато не вірить в те, що такий "безпрєдєл" в органах твориться. 

Використати цю справу захочуть багато, не дивлячись чи планували вони чи ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

 

Тиць-пи*диць... а до цього всі були впевнені що наші "право"охоронні органи чесні та професійні.

Раз по всіх джерелах медіа то діло так форсують – значиться владі то вигідно. Вигоду або видно вже або вона проявиться незабаром.

P.S.: Хоча подія абсолютно нікака проти купи справді резонансних вбивств і прикривань. Але піпл файно хаває... пропаганда працює як треба.

різниця між іншими резонансними і цим в тому, що тут не треба викликати Капітана Очєвідность щоб він вказав на винного (коло вузьке), бо і так все на долоні. Вороненков, Шеремет, Бузина - резонансні, але хто і кого тут прикриває і чи прикриває - хз.

Я вважаю що такі бурлєнія говєн корисні, в надії на те що хоча б після якогось будуть зміни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

може ця буде більш конструктивною.

 

По темі, є шанс, що це стане другою Врадіївкою.

Ще б тільки згадали дядька Лінча. Того, що не режисер.

Може тоді настав би хоч трохи  порядок?

 

 

хм, а при чому Врадіївка? чи Женя вангує, що до смерті Ірини причетні правоохоронці? чи може це впевнено знає, як знали про згвалтування та спробу вбивства у Врадіївці?

 

а дядька лінча тут один уже не раз згадував. тільки чогось хоче все робити чужими руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

 

Тиць-пи*диць... а до цього всі були впевнені що наші "право"охоронні органи чесні та професійні.

Раз по всіх джерелах медіа то діло так форсують – значиться владі то вигідно. Вигоду або видно вже або вона проявиться незабаром.

P.S.: Хоча подія абсолютно нікака проти купи справді резонансних вбивств і прикривань. Але піпл файно хаває... пропаганда працює як треба.

 

про вигоду уже озвучували. правда не тут. але то таке.

вигода для влади Президента в тому, що після справи крисюка і цієї можна підімяти під себе судівську гілку влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, rl72 сказал:

а дядька лінча тут один уже не раз згадував. тільки чогось хоче все робити чужими руками

а тобі конкретно яка різниця, чиїми ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а тобі конкретно яка різниця, чиїми ?

взагалі мені без різниці чиїми руками тебе лінчуватимуть. але я проти цього (лінчування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, rl72 сказал:

взагалі мені без різниці чиїми руками тебе лінчуватимуть. але я проти цього (лінчування)

а як я проти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rl72 сказано:

хм, а при чому Врадіївка? чи Женя вангує, що до смерті Ірини причетні правоохоронці?

побуду трошечки КО.

Там з самого початку справи фігурував суддя, який  і кришував (кришує) підозрюваного.

А про суддівський бєспрєдєл он сьогодні чергова новина по ТВ. Знову сіній суддя за кермом і прикидується дурником жертвою аварії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

побуду трошечки КО.

Там з самого початку справи фігурував суддя, який  і кришував (кришує) підозрюваного.

А про суддівський бєспрєдєл он сьогодні чергова новина по ТВ. Знову сіній суддя за кермом і прикидується дурником жертвою аварії.

угу

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:

побуду трошечки КО.

Там з самого початку справи фігурував суддя, який  і кришував (кришує) підозрюваного.

А про суддівський бєспрєдєл он сьогодні чергова новина по ТВ. Знову сіній суддя за кермом і прикидується дурником жертвою аварії.

Там райсуду через прокурора і начальника відділку повністю блоканув процес.

Те що писав Соромітник. Процес умовно вигідний Петрусю і Югі, які намагатимуться тикнути ним Акакова.  Чого умовно, бо там замішаний югин прокурор і петрусиків суддя. 

Головне для влади сегментувати злочин і таким чином блокувати системний протест.

Це питання можна вирішити лише помінявши персонажів в найвищих кріслах. Далі ліквідація того шмельцу без права поновлення, оптимізація і створення ефективних правоохоронних структур.

Ви в курсі, коли помінялась жопа на найвищому кріслі, схеми рік не працювали. Заміна одної жопи блокануло корупцію на рік. А далі зусиллями другої жопи всі схеми відновились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не просто з цією дівчиною.Я не вірю,що її вбили наркомани.Там вже нитки до ригів тягнуться.От чи потянуть за ці нитки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://espreso.tv/news/2018/01/09/rossoshanskyy_napysav_zapysku_pered_zatrymannyam_quotvse_odno_povisyat_ubyvstvo_nozdrovskoyi_na_menequot

Цитувати

Затриманий за підозрою у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської батько Дмитра Россошанського Юрій Россошанський залишив рідним записку
Про це "Фактам" розповіла його дружина Ольга Россошанська.

За її словами, у записці йдеться, що він готовий взяти провину на себе через "цькування", яке, на його думку, було організовано стосовно його сина та сім'ї.

Текст записки Россошанського, оприлюднений його дружиною:

"Беззаконня і бездіяльність влади в нашій країні довело мене до краю. Я так жити не хочу. Прошу рідних пробачити мені. Дружина, дочка, онуки, син Діма, я вас любив усе життя і за вас готовий віддати своє життя. Все одно повісять убивство цієї бридкої підлої брехливої юристки-активістки на мене. Головне, щоб не чіпали ні дружину, ні друзів, ні наших рідних. Нехай краще звинувачують мене. Хоча я цього не робив. Злочин скоїла сама Ноздровська, оскільки забагато знала про депутатів, передвиборчі гроші депутатів іще з 2012 року. Ось вони її і замовили.

Зацькували мене, мою сім'ю, сина, всіх наших рідних і знайомих по селу. Ця Ноздровська зі своїми батьками, корумпованими суддями апеляційного та Обухівського суду, журналістами ... Всі ЗМІ, газети, ТБ зводили наклеп на мого сина. А він цього не хотів. Був тверезий. Брехня і наклеп мене дістали. Я все життя був чесним сім'янином, трудівником. І все, що йшло від Ноздровської та її оточення, вся ця фальш мене дістала".

Россошанська каже, що не вірить в те, що її чоловік міг скоїти цей злочин. 

"Чоловікові 64 роки. Він великий, але дуже повільний. Не уявляю, як він міг зробити це фізично. Та ще й тоді, коли по селу ходили люди. Адже, за версією слідства, це був вечір, а не ніч. А потім, як випливає з їхньої версії, він узяв її (Ноздровську) на плечі й поніс. Я цього не уявляю", - сказала вона.

Хм.. Варто більше інформації надати громадськості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ця історія досить схожа з суперрезонансними вбивствами - Оксани Макар (R.I.P.)  (була біла і пухнаста) та Ярослава Мазурка (R.I.P.) (жахливий і кровожерливий), а на повірку виявилося все зовсім не так. владці і масмедія понавикручували казок, а громадськість  активно співпереживала - пізніше почалося прозріння.   

Схожу лабуду несли про перестрілку між поліцейськими підрозділами у Княжичах, сумбурно і нелогічно - також пройшло в маси нормально. 

А зараз з  Ірини Ноздровської (R.I.P.) з ходу ліплять великомученицю і вже головних злочинців призначили, бо треба швидко збити накал, котрий нагнали масмедія. А ніхто детально не пише чим саме займалась  І.Ноздровська, на кого працювала, з чого жила і чиї інтереси представляла...  а там є що розповісти і розкопати. Більше схоже що з шахової дошки прибрали пішака, котрий багато чого знав, а може вже й хотів.  А на роль вбивці знайшовся цап-відбувайло, котрий привселюдно, нестимавши своїх емоцій наговорив привселюдно зопалу різного. Ті, кому вигідно склалась ситуація, свій шанс не упустили... і напевно також активно розкручують маховик народного гніву.

 

p.s. ще пригадалось самогубство Михайла Чечетова і за десять років до того подвійне самогубство Юрія Кравченко, нелогічно і непослідовно...  але ж  "Істина десь поруч...(The X-Files)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...