Перейти до змісту

програма доступне житло


konsul1

Рекомендовані повідомлення

https://pershyj.com/p-dostupne-zhitlo-scho-potribno-znati-pro-programu-10543 - може комусь пригодиться інформація. Відновилася програма доступне житло - можливість при покупці нерухомості отримати часткову компенсацію від державного бюджету. (від 30 до 50% вартості житла). але там купа обмежень - потрібно не мати свого житла чи бути учасником АТО. також є обмеження по квадратурі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой,зараз програма є -а через рік не виділять фінансування і будеш платити за сєбя і того парня

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, kroha сказал:

Ой,зараз програма є -а через рік не виділять фінансування і будеш платити за сєбя і того парня

 

 

В смислі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, kroha сказано:

Ой,зараз програма є -а через рік не виділять фінансування і будеш платити за сєбя і того парня

 

 

 

Не гони. Все там просто. Якщо ти підпадаєш під потрібну категорію, то все там нормально. Знаходиш житло і держава сплачує за тебе 30-50%. Решту уже саменькі.

Все.  за якого парня хто має платити? Є ти і є твій борг перед продавцем житла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kroha сказал:

Ой,зараз програма є -а через рік не виділять фінансування і будеш платити за сєбя і того парня

це трохи не та програма. тут ніхто не погашає відсотки. Тут відразу платиться 30%. Це не іпотека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, konsul1 сказал:

https://pershyj.com/p-dostupne-zhitlo-scho-potribno-znati-pro-programu-10543 - може комусь пригодиться інформація. Відновилася програма доступне житло - можливість при покупці нерухомості отримати часткову компенсацію від державного бюджету. (від 30 до 50% вартості житла). але там купа обмежень - потрібно не мати свого житла чи бути учасником АТО. також є обмеження по квадратурі. 

Програма канєшно хароша, але, як завжди, не всі можуть скористатись/дочекатись...

Я дивилась брифінг (аж більше ніж 1 годину часу про цю програму) і поняла що в цьому році нікому і нічого не світить... Мужик що там виступав, сказав що якщо по цій програмі на всю Україну хтось отримає хоч 2 квартири то це вже добре,, значить вона існує не дарма...

Там на всю Волинську область на 2017 рік  виділено аж 266 тис.грн. компенсації. Не на Луцьк, а на область.

Це якщо припустити що "середня" квартира 50 кв. по 10 тис.грн. = 500 тис.грн. То 30% це 150 тис.грн.  Ну то це виходить на область(!) компенсація аж за 2 квартири...

Я все хотіла сходити в наше регіональне управління поцікавитись чи можливо свою частину ще оформити в кредит в банку., але все не як не виходить... Ну і фраза в статті: 

Цитата

- Внесок має бути сплачений повністю і без розстрочки.

насторожує. Тому що не кожен може відразу внести 70% вартості квартири.... 

Ну але документи напевно все-рівно можна занести, нехай бачить яка реальна кількість людей потребує житла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, natalka) сказано:

Тому що не кожен може відразу внести 70% вартості квартири.... 

В кого є 70% на квартиру - не буде заморочуватися і гратися із державою в фінансові  ігри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

В кого є 70% на квартиру - не буде заморочуватися і гратися із державою в фінансові  ігри

Ну 150 тис на дорозі не валяється. За таку суму можна і заморочитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

267 000 грн. на Волинську область а 30 млн. грн. на Україну це просто подачка для галочки.

 

Чотири роки назад я мав можливість скористатися, стояв на обліку, майже все було готове і була горяща квартира в новобудові на Федорова. Але на жаль послухали батьків і купили квартиру на вторинному ринку, шкодуємо з дружиною та кусаємо локті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@tarasmv а в мене знайомий такі підмутив так квартиру, як раз на Федорова. Казав, Вілкул вручав ключі, він тоді був віце-прем'єром з регіонального розвитку/інфраструктури і ЖКГ. Компенсували 30%, оплачували без кредитів-розстрочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Зраділи іпотеці під 10%? Ми також! Хотіли оформити її, але зʼясувалося, що там далеко не 10%. І є ще кілька нюансів.

 

Як відбувається оформлення кредиту?

Я звернулася до відділення ПриватБанку, щоб отримати інформацію про програму «Доступне житло під 10%». Консультант банку спочатку запитав, скільки буде коштувати квартира, яку я хочу придбати, який щомісячний дохід я отримую, як можу його підтвердити, на який термін кредиту розраховую і який перший внесок готова зробити. Після цього консультант вніс дані в систему і сказав чекати на відповідь. Таймер на його моніторі показав відлік часу чотири хвилини, але вже за дві хвилини було рішення — іпотеку попередньо погодив кредитний комітет.

Я розпитала про загальні умови програми — банк пропонує:

  • строк кредиту — від 12 до 240 місяців;
  • перший внесок від 30%;
  • обов’язково потрібно застрахувати своє життя і нерухомість, яку купуєш — це коштуватиме 12 тисяч гривень на рік;
  • потрібно сплатити за послуги оцінювача — орієнтовно 3 500 гривень;
  • потрібно сплатити 1% разової комісії за угоду;
  • процентна ставка 9,99% річних за кредитом буде тільки в перший рік іпотеки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.07.2020 at 20:04, Ha3aP сказано:

А кожен наступний рік яка буде ставка?

Шльомо написав офф-топ в цій темі. 9,99% – перший рік кредитування. UIRD 12М + 4% – наступні роки кредитування

деталі продукту "іпотека під 10%" від Приватбанку - на відповідній сторінці https://privatbank.ua/kredity/ipoteka-pod-10 в  деталях - немає відповідності державній Програмі "Доступне житло" з усіма її плюшками: https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/dostupne-zhytlo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, rrid said:

UIRD 12М + 4% – наступні роки кредитування

А якщо простими словами?

("народний" банк за посиланням теж навіть в примітках це не розшифровує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, xc90 сказано:

А якщо простими словами?

("народний" банк за посиланням теж навіть в примітках це не розшифровує)

 

Простими словами: відсоток буде "плаваючим", але не 10% це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...