Перейти до змісту

Хтось працює на IPad?


nayerskeyak

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Чи є хтось, хто реально використовує IPad для роботи, а не для перегляду фото і відео?

Пробую розібратися в цьому питанні, але щось без особливих успіхів..

Допоможіть якщо хтось в курсі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://beardycast.com/2017/05/22/Andrey_B/ipad-pro-part-1/

гіганстський матеріал одного з авторів підкасту Бердикаст ... Сам він повністю перейшов на айпад з макбука ... 

 

http://beardycast.com/2017/10/04/Andrey_B/ipad-is-better-part-2/        -  друга частина матеріалу де розбирає купу софту на всі випадки життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nayerskeyak сказано:

Чи є хтось, хто реально використовує IPad для роботи, а не для перегляду фото і відео?

ПриватБанк, наприклад.

Робота вона різна може бути. Можна до держака причепити і сніг прибирати, можна використовувати, як дошку на нарізання овочів-м"яса і тд. - хіба не робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.12.2017 в 23:03, Pavelix сказал:

http://beardycast.com/2017/05/22/Andrey_B/ipad-pro-part-1/

гіганстський матеріал одного з авторів підкасту Бердикаст ... Сам він повністю перейшов на айпад з макбука ... 

 

http://beardycast.com/2017/10/04/Andrey_B/ipad-is-better-part-2/        -  друга частина матеріалу де розбирає купу софту на всі випадки життя...

Трошки висвітлив цей автор логіку процесу. Напрошується висновок, що придбавши айпад по суті маємо залізо яке потребує налаштувань. А так просто «те що є» це всього навсього трохи краще «біосу». І нічого особливо без налаштувань не поробиш. Складність у тому, що тих хто налаштовує віндовс є багато, а по іос по факту нуль. 

Логіка налаштувань «під себе» це щось на зразком формул в Excel, за допомогою певних програм-алгоритмів. 

Ну і основне, що цей весь склад програм по суті не є систематизований, тобто шукай те, не знаєш що. 

От десь приблизно так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудова працюють  і айпеди і айфони. Ніяких проблем немає. 

Скажу чесно задачі повязані з процерною активністю їх  дівайси ті що на arm64  виконують на 5. 

Хоча  на том самом галаксі таб А впринципі те саме +/-. 

 

Але постановка задачі якась дивна, зазвичай шукають рішення для конкретної проблеми ... і все залежить від програмного забезпечення яке використовується для рішення. 

З офісним пакетом особливо ніяких проблем  що на iOS що на Android непомічав + онлайн відображення в Сафарі завжди відповідають обіцяному(НЕ ІЕ) 

Тому для простої роботи вцілому зручно, з їх айклаудами якщо користуєтеся їх технікою бистро адаптуєте свої документи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, LSD сказал:

Чудова працюють  і айпеди і айфони. Ніяких проблем немає. 

Скажу чесно задачі повязані з процерною активністю їх  дівайси ті що на arm64  виконують на 5. 

Хоча  на том самом галаксі таб А впринципі те саме +/-. 

 

Але постановка задачі якась дивна, зазвичай шукають рішення для конкретної проблеми ... і все залежить від програмного забезпечення яке використовується для рішення. 

З офісним пакетом особливо ніяких проблем  що на iOS що на Android непомічав + онлайн відображення в Сафарі завжди відповідають обіцяному(НЕ ІЕ) 

Тому для простої роботи вцілому зручно, з їх айклаудами якщо користуєтеся їх технікою бистро адаптуєте свої документи. 

Звучить гарно. Але на практиці щось не те.. особливо з офісним пакетом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо насправді мета працювати з офісним пакетом і наприклад RDP  то iPAD  кращий лише надкушеним яблучком позаду,  а так софт практично ідентичний. 

RDP  клієнт  аналогічний,  WEB ресурси +\- відображаються ідентично.

В адроїда плюс в тому що у Вас доступна файлова система у звичному Вам форматі (якщо ви користувач ОС сімейства Win).

 

Мені звичайно важко точно сказати оскільки в більшості я користуюся  спеціалізованими потрібними мені додатками. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.12.2017 в 09:27, LSD сказал:

Ну якщо насправді мета працювати з офісним пакетом  ..

В мене на комп’ютері робочі файли (ворд, ексель, фото, пдф). Мова не про пару файлів а про декілька Гб текстових файлі впорядкованих по папках і підпапках. В Гуглдиску зберігається їх копія. За допомогою активсинк синхронізується. На іншому комп’ютері також копія цих файлів (робочий комп’ютер), які також синхронізцються. В результаті маю систему за якої я можу працювати а одному з комп’ютерів (навіть без нету), однак включаючи нет проходить я синхронізація і здійснюються зміни у всіх трьох копіях.

Виникла потреба одну з копій перенести на айпад.

І ось тут питання...

Встановив гуглдиск на айпад. Ок. Бачу документи якщо є нет. Якщо нема - не бачу. При цьому можу їх скачати на айпад, але це треба конкретно на кожному файлі ставити мітку  «доступний он-лайн» що само по-собі нереально через таку кількість файлів. Ок, зробимо, але питання всі програмі відкривати ті файли. І от тут проблема. За замовчуванням   Вони відкриваються в якомусь формальному вікні. Без можливості внесення змін.

Встановивши якусь програмку (документи, Іворд, ВПС офіс), відкрити файл можна через них, спочатку відкривши програмку. Однак, да, я внеску зміни, але зі змінами програма їх збереже як копію. В такому разі навіть про яку синхронізацію може бути мова?

Інший шлях провідники. Лише один (Documents) дозволяє навіть зробити папку яка збереже файли самостійно без проставляння позначки «доступний офлайн), і навіть синхронізовує. Але і тут проблема. Через цю чудо (як для айпад) програму, а точніше через неї дивлячись на те що в гуглдиску, чомусь не видно фото. Через папку яка слинхронізується - видно, але якось через раз. І головне - ніяк не дає файл, який переглядається, редагувати...

ще можу навести приклади всього того всього неподобства.. але питання як працювати з такими вихідними даними, лишається відкритим..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власна іерархія і зручна побудова  файлових порядків? 

Вам так зручно  для розуміння?  У Вас своє бачення структури і порядку  відображення,  не класичне по датам чи темам? 

 

Аяйай, Ви просто нічого не розумієте насправді все зручно і просто робити саме так як це зроблено на айпеді! І крапка! ©Apple

 

Р.S. Це звичайно в рамках саркастичного відступу, але насправді це  лінія маркетинку яблука :)

Візьміть гарний самсунг з андроїдом або якщо це невідповідає амбіціям і потребує підкреслення статусу візьміть сюрфейс :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, LSD сказал:

 

Візьміть гарний самсунг з андроїдом або якщо це невідповідає амбіціям і потребує підкреслення статусу візьміть сюрфейс :) 

 

Ой. не можеш ти зрозуміти: ТС має вже Айпад і треба його приткнути до завдань, бо ж такі гроші викинуті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, vaz75 сказал:

Ой. не можеш ти зрозуміти: ТС має вже Айпад і треба його приткнути до завдань, бо ж такі гроші викинуті.

Кожен по собі судить. Ні vaz75 , логіка процесу не в тому. А з цими базарними коментарями, тобі на базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, LSD сказал:

Власна іерархія і зручна побудова  файлових порядків? 

Вам так зручно  для розуміння?  У Вас своє бачення структури і порядку  відображення,  не класичне по датам чи темам? 

 

Аяйай, Ви просто нічого не розумієте насправді все зручно і просто робити саме так як це зроблено на айпеді! І крапка! ©Apple

 

Р.S. Це звичайно в рамках саркастичного відступу, але насправді це  лінія маркетинку яблука :)

Візьміть гарний самсунг з андроїдом або якщо це невідповідає амбіціям і потребує підкреслення статусу візьміть сюрфейс :) 

 

Ієрархія в будь якому випадку збережеться, це мене якраз не турбує :-)

В мене питання чому не дозволяє редагувати готові файли. Тому що пару тисяч готових файлів в ручному режимі якимись чином переносити в інший формат, це ніяк не розумно. Має ж бути якась уніфікація ...

А в даному випадку, наскільки це розумію я, будь що треба створювати з ''чистого листа''. Але так теж не може бути. Ніхто б так не робив пристрій....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз, я так і незміг ноута замінити, ні іпадом ні відроїдпланшетом, ні планшетом на вінді. Як наслідок взяв ультрабука і " горя не знаю";)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм ... щось описана якась біда  з гуглдиском і офісним пакетом .... 

Я то пробував  next\own cloud  на айпеді. Дропбоксом наче.  Ввечері спробую подивимся що вийде. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, nayerskeyak сказал:

Кожен по собі судить. Ні vaz75 , логіка процесу не в тому. А з цими базарними коментарями, тобі на базар.

Ну вибач, що образив. Айпада ти не маєш і просто хочещ його купити, щоб виконувати задачі, описані в шапці. Вірно я розумію?

Єслі шо, то в мене його немає, бо, як і Електрик, мав і Андроїд планшет і пробував Айпад. Але краще ніж ноутбук з РДП, офісними прогами нічого з переліченого не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив гугл диск гугл таблиці гугл докі.  

Наче ну нормально на айпеді.  Ну це не ноутбук до якого вже звик але цілком просто правлю щось в табличках чи документах...  

Може я щось не так роблю? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, LSD сказал:

Встановив гугл диск гугл таблиці гугл докі.  

Наче ну нормально на айпеді.  Ну це не ноутбук до якого вже звик але цілком просто правлю щось в табличках чи документах...  

Може я щось не так роблю? 

Не знаю, в мене чомусь не править((

Можливо це ві самого пристрою залежить. В мене той що на 128гб з карточкою. Хоч це навряд.

Не знаю я чого йому треба(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм ну я ВПС офіс неставив він в мене  на андроїді.  Але їхніми  класичними гугл таблицями і гугл документами  наче все відкривав читав і записував.  

Єдине я це робив все в режимі онлайн ... (зверху писало що можна і офлайн, я повірив на слово).   Можливо проблема саме в цьому режимі?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВПС офіс самостійно дає можливість з себе зайти в Гугл диски, відкрити в он-лайн файл, внести зміни і зберегти на залізі. Є кнопка завантажити правлений файл в хмару, але тиснеш а пише що проблема з завантаженням, перевірте з’єднання (інтернет тобто), а зі з’єднанням все ок.

Якщо в он-лайн відкрити файл з Гугл диск,пропонує дві можливості за допомогою чого відкрити: Гугл документи і сафарі (якщо Гугл документи ще не скачані). Якщо скачані, автоматом відкриває в Гугл документах. (Навіть не знаю як тут скрін зробити, і потім вставити сюди :-D ) Але відкривши в Гугл документах відразу знизу випливає вкладка «тільки перегляд». 

Ок, справа зверху тисну на меню, перевожу перемичках «доступний в режимі офлайн» з`являється напис що зберігає на пристрої, але редагувати все одно не дає.

Ок, знову справа зверху, додатково зберігає в форматі Гугл (теж перемикач), знову пише що файл зберігається (це вже друга копія на айпад??) і в такому вигляді з`являється довгоочікувана клавіатура. І от тут фініш. Як його на хмару закинути, як потім методом тику в останніх шукати ... х/з. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...