Перейти до змісту

Хто цього сезону їхатиме в Буковель?


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Цікавить хто де розташовується, які умови, на скільки днів і т.д. теж цікавить спррядження прокатне, де краще брати або ж придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від того, чим їхати

Якщо власним транспортом, то відносно недороге проживання в с. Микуличин (ціна близько 150 грн була минулого року)

жили минуло року і в Лазещині за 120 грн (по відстані ближче), але добираться треба через перевал (не кожен автомобіль зможе виїхати на зледенілий підйом)

 

якщо автомобілем,  то прокат можна по дорозі брати або в Луцьку (трохи дешевше)

а можна і на самому Буковелі (є три категорії - ціни різні)

 

як на мене, то 2-3 дні цілком достатньо (то з тим розрахунком щоб кататись практично цілий день, а не просиджувати у кафешках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо цін на спорядження: маска - від 600 грн, шолом від 1200 грн

черевики та лижі десь від 150 $ (за б/в комплект)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі взяв нові борд, крепи, ч еревики, шолом за 9700, маска 2500, перед цим була маска за 600, то то не "альо")

Жили в "гостинному дворі", зараз на самому буговелі знімаємо, так дешевше, парковка вартує 100грн на день + норм харчування + решта переваг життя біля підйомника. Ціна 350 за добу з носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, woodwork сказано:

 цікавить спррядження прокатне, де краще брати або ж придбати.

 

59 хвилин тому, woodwork сказано:

Собі взяв нові борд, крепи, ч еревики, шолом

 

:blink: не розумію мети запитання

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Slavco сказано:

Певно, людина не сама їхатиме, а одних лиж на всіх малувато :)

судячи з 

1 година тому, woodwork сказано:

Жили в "гостинному дворі", зараз на самому буговелі знімаємо

людина не новачок і вже довелось і на прокат брати спорядження, і навіть придбати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Slavco said:

Певно, людина не сама їхатиме, а одних лиж на всіх малувато :)

Ага, точно. І житиме ТС 

1 hour ago, woodwork said:

на самому буговелі

а решта розселиться де дешевше)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Yava сказано:

350 з харчуванням ? Сніданок та вечеря ?

Звичайно що ні, це ж під підйомником в самому центрі комплексу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lilechka сказано:

 

 

:blink: не розумію мети запитання

 

 

Їдемо великою компанією, всім треба прокати і все таке, я цим вже не переймаюсь, їм тепер варіанти підбираю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Ага, точно. І житиме ТС 

а решта розселиться де дешевше)) 

Ні, житимемо разом, цікавлять варіанти на весну і на наступний сезон, може що хто порадить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гостинний двір, що за 10-15хв їзди від комплексу ми платили минулого року по 230грн з людини без харчування, платними були окремо навіть дрова в камін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки кому стає повністю відпочинок на 3 дні катання?

Я от щось ніяк не можу в бюджет 10к на двох влізти, ну ніяк... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, woodwork сказал:

А скільки кому стає повністю відпочинок на 3 дні катання?

Я от щось ніяк не можу в бюджет 10к на двох влізти, ну ніяк... 

Так це ж добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, nickel сказано:

Так це ж добре :)

Я сказав що в 10кк не можу, але ж не сказав у скільки влажу, там капєц:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна якась тема :huh:, спочатку враження що автор новачок і дійсно цікавиться умовами проживання, прокату, а потім враження що хтось хоче похвастатись новим спорядженням :D

В 09.11.2017 в 16:15, woodwork сказал:

...Жили в "гостинному дворі", зараз на самому буговелі знімаємо, так дешевше, парковка вартує 100грн на день + норм харчування + решта переваг життя біля підйомника. Ціна 350 за добу з носа.

Як це розуміти? "Зараз" це коли, в який період?

В 09.11.2017 в 19:35, woodwork сказал:

А скільки кому стає повністю відпочинок на 3 дні катання?

Питання на яке немає відповіді... Це з серії, а скільки Ви в місяць витрачаєте на авто? або яка у Вас сума витрат в місяць? - і без жодної конкретики.

Все залежить від бажань і можливостей... Можна ці 3 дні  в Буковелі в Radisson Blu Resort жити (по 8тис.грн. за добу), а можна  і в Микуличині чи Яремче за 100 грн. за ніч... Так я і харчуватись: в Буковелі на парковці в авто своїми бутіками (безкоштовно), або втамувати голод снікерсом за 100 грн. :) , а можна і поласувати стейком в Lucky Bull. Так як і відпочивати після катання: можна дивитись тєлек і спати вночі безкоштовно, а можна плавати в теплому басейні Voda Club, приймати SPA процедури а потім розважатись на вечірках в Буці чи в тому ж Voda Club.

Все дуже індивідуально. Почніть з себе, розкажіть детальніше що  і в скільки обходиться Вам, тоді може й ми поділимся чи порівняємо :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, natalka) сказано:

Дивна якась тема :huh:, спочатку враження що автор новачок і дійсно цікавиться умовами проживання, прокату, а потім враження що хтось хоче похвастатись новим спорядженням :D

Як це розуміти? "Зараз" це коли, в який період?

Питання на яке немає відповіді... :)

 

Ну яке спорядження у мене я не казав (марка, тип, тощо), де я його взяв теж))) якби хвастався то мабуть фотки загрузив би, ні?

дружина без лиж, їй взяв ВЖЕ прокатні абонементи разом зі скіпасами, встиг ще по акції всім придбати (майже на всю компанію); тепер це діло лише з фото і іменне. Тож одне з питань відпало, хоча спочатку мав намір придбати їй лижі, але вже немає сенсу. Брат облизувався теж на борд, крепи та боти volkl, шлем, маска маркер, але зараз ціна за 12500по супер акції, якщо брати щось краще + 100-200$ тож теж відпало, теж прокати.

 Решта компанії за своїми бордами та лижами.

Вже - це грудень місяць, середина. Хоча було б добре ще в березні гоцнути, але то вже як кеш дозволить і чи вдасться знову забронювати "ТЕ" помешкання.

Доречі де у Луцьку куртку лижну придбати можна? Порт, ювант, ринок і гумки прошарив, нема того що подобається... ще маг.на Молоді і Волі був, соусоу... анамандрія пусто... в миклуху маклай ще не заходив, хто підкаже ще варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2017 в 12:40, woodwork сказал:

...встиг ще по акції всім придбати (майже на всю компанію); тепер це діло лише з фото і іменне....

там акція до 30.11.2017 так що можна і ще встигнути ). Доречі отримали вже їх фізично? Там десь фотку друкують, чи виглядають так само як і раніше?

Я також рахую що спорядження "любітелям" (це я про себе, еслі шо :) ) брати краще безпосередньо в буковелі. Категорія Б за 150 грн. вроді нормальна ціна і лижі досить пристойні (в інших прокатах в Луцьку або по дорозі - набагато гірші).. Бачила одного разу як взяли в прокат лижі в Микуличині і або там погано настроїли або щось збилось під час транспортування і жіночка по приїзду в буковель ніяк не могла їх вдіти... А до працівників прокату в Буковелі вона не могла добратись (якраз по "ранковій" акції, була черга і вони не хотли їй допомагати, так як спорядження не їхнє). Короче довго вона там мучилась ... А якщо брати безпосередньо на місці, то можна раз проїхавшись і зрозумівши що тобі щось не підходить, прийти і поміняти або перенастроїти. Ну і транспортування і сушіння відпадає... Ну але звичайно, краще мати своє )

В 11.11.2017 в 12:40, woodwork сказал:

..Вже - це грудень місяць, середина.

Ну то вже й з нами поділіться де це в серидині грудня проживання коштує 350 грн. в безпосередній близькості від підйомника? Я менше 1000-1500 не бачу....

В 11.11.2017 в 12:40, woodwork сказал:

..Доречі де у Луцьку куртку лижну придбати можна? Порт, ювант, ринок і гумки прошарив, нема того що подобається... ще маг.на Молоді і Волі був, соусоу... анамандрія пусто... в миклуху маклай ще не заходив, хто підкаже ще варіанти?

Єврошоп на Волі. Інколи є дуже цікаві екземпляри і по хорошій ціні. Правда з розмірами біда... Ну і треба заходити частіше, щоб знайти щось цікаве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, natalka) сказано:

там акція до 30.11.2017 так що можна і ще встигнути ). Доречі отримали вже їх фізично? Там десь фотку друкують, чи виглядають так само як і раніше?

Я також рахую що спорядження "любітелям" (це я про себе, еслі шо :) ) брати краще безпосередньо в буковелі. Категорія Б за 150 грн. вроді нормальна ціна і лижі досить пристойні (в інших прокатах в Луцьку або по дорозі - набагато гірші).. Бачила одного разу як взяли в прокат лижі в Микуличині і або там погано настроїли або щось збилось під час транспортування і жіночка по приїзду в буковель ніяк не могла їх вдіти... А до працівників прокату в Буковелі вона не могла добратись (якраз по "ранковій" акції, була черга і вони не хотли їй допомагати, так як спорядження не їхнє). Короче довго вона там мучилась ... А якщо брати безпосередньо на місці, то можна раз проїхавшись і зрозумівши що тобі щось не підходить, прийти і поміняти або перенастроїти. Ну і транспортування і сушіння відпадає... Ну але звичайно, краще мати своє )

Ну то вже й з нами поділіться де це в серидині грудня проживання коштує 350 грн. в безпосередній близькості від підйомника? Я менше 1000-1500 не бачу....

Єврошоп на Волі. Інколи є дуже цікаві екземпляри і по хорошій ціні. Правда з розмірами біда... Ну і треба заходити частіше, щоб знайти щось цікаве.

Був у єврошопі, з розмірами біда)))

Стосовно будинків то тут така політика, є котельний комплекс, а є приватні котеджі, з ними можна заздалегіть домовитись, дуже довго шукати треба. Вийшли через знайомого-знайомих, їдемо так перший раз, як все пройде "гладко" то відишусь.

Стосовно прокату, якщо брати на самому буковелі - не здавайте на сушку назад у прокат, просушити норм можна в номері, а от стояти знову чергу не хочеться, працівники прокату таке діло дозволяють. В кінці відпочинку приносите спорядження та віддаєте талончики на ту кількість днів що відкатали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 3 роки брав на прокат в мукуличах, зазвичай у всіх є дві категорії, так от ціна нижча, а лижі кращі, на буковелі 3 категорія, дуже вбиті, 2 підубиті також. По бордах не знаю. По налаштуванню потрібно просто тосно вкпзати вагу ну і чуть слідкувати, щоб бота приміряли до лижі, якщо є острах мати мультитул чи міні-викрутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.11.2017 в 15:14, lilechka сказал:

жили минуло року і в Лазещині за 120 грн (по відстані ближче), але добираться треба через перевал (не кожен автомобіль зможе виїхати на зледенілий підйом)

Навіть якщо ви там не живете, то радив би катнути на перевал і назад. Дорогу там посипають, а краєвиди такі, що забуваєш про все. Особливо вид на Буковель. Як альпійські поселення з картинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, natalka) сказано:

там акція до 30.11.2017 так що можна і ще встигнути ). Доречі отримали вже їх фізично? Там десь фотку друкують, чи виглядають так само як і раніше?

Купували дистанційно абонементи на витяги, по акції до 31.10. Прийшли з фотками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скіпаси старого зразка, без фото. Єдина відмінність то ПІБ на скіпасах і все.

20171115_184542.jpg

20171115_184605.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...