Перейти до змісту

Куплю Android TV Box


JXL

Рекомендовані повідомлення

Куплю недорого Android TV Box нову або б.у технічно-справну та без ремонтів.

Апарат потрібен для перегляду IPTV, фільмів онлайн, YouTube. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для таких задач раджу - miniPC Orange PI + SD + Libreelec або Openelec. В результаті отримаєте дешево прекрасний, невибагливий мультимедіа плеєр, який вміє практично все ( крутити IPTV, програвати відео в якості (онлайн та офлайн), торент-клієнт). А при підключенні накопичувача, організувати медіатеку в локальній мережі.

Користуюся вже майже рік, до OPI користувався андроїдом - спродав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xiaomi Mi TV Box 3 1Gb (MDZ-16-AA) -42 дол.

Xiaomi Mi TV Box 3s 2Gb (MDZ-19-AA) -61 дол.

Xiaomi Mi TV Box Mini 1Gb (MDZ-15-AA) -34 дол.

Smart TV Box MXQ-4K -33 дол.

Smart TV Box AT-758Q-39 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, butaha сказал:

Для таких задач раджу - miniPC Orange PI + SD + Libreelec або Openelec. В результаті отримаєте дешево прекрасний, невибагливий мультимедіа плеєр, який вміє практично все ( крутити IPTV, програвати відео в якості (онлайн та офлайн), торент-клієнт). А при підключенні накопичувача, організувати медіатеку в локальній мережі.

Користуюся вже майже рік, до OPI користувався андроїдом - спродав.

Це треба знатися на Лінуксі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, butaha сказано:

 

 Яка ціна, цікавить як медіатека, без віфі та ін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може міні пк і хороша штука, але на даний час в пріоритеті апарат на андроїді і бюджетний варіант. Хочу позбутися кабельного тв)))) шукаю альтернативні варіанти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.10.2017 в 20:12, butaha сказал:

Для таких задач раджу - miniPC Orange PI + SD + Libreelec або Openelec. В результаті отримаєте дешево прекрасний, невибагливий мультимедіа плеєр, який вміє практично все ( крутити IPTV, програвати відео в якості (онлайн та офлайн), торент-клієнт). А при підключенні накопичувача, організувати медіатеку в локальній мережі.

Користуюся вже майже рік, до OPI користувався андроїдом - спродав.

Ві-Фі в ньому є? Скільки юсб-портів? Андроід на нього стає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, rl72 сказал:

HTB14YgCRXXXXXXJXVXXq6xXFXXX8.jpg?size=3

AV вихід також є, правіше мікрофона? Бо я до кінескопного тєліка ці шняги підключаю через RCA чи SCART.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

AV вихід також є, правіше мікрофона? Бо я до кінескопного тєліка ці шняги підключаю через RCA чи SCART.

та я хз. не користуюсь ними. там близько 10 варіантів моделі

в описі нічого, а судячи по фотці так - AV вихід

 

HTB1HP.vRFXXXXcvXpXXq6xXFXXXx.jpg?size=2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Ві-Фі в ньому є? Скільки юсб-портів? Андроід на нього стає?

Все залежить від моделі. Андроїд стає, але, як на мене, він "сиренький".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі раз така гулянка.

мене давила жаба давати 20 уе за стіка, то я собі експериментально зібрав ПК в корпусі старого відіка (такого хламу дома є валом безплатно), і заховав за телевізор.

спочатку була ХР, а зараз сімка. юзаю простий IP-TV Player https://toloka.to/t73118

з задачами справляється майже повністю, хоча є певні незручності.

є до нього сервер і АРК на андроїд для віддаленого керування. пульт на смартфоні. все елементарно строїться на статичному ІР.

 

хто що порадить з софту і ОС для х86/х64 ПК максимально просте і зручне для перегляду ІРТВ ?

ставив KODI під вінду, але щось він надто складний і неповороткий.

які є варіанти для Linux ?

крім ІРТВ практично нічого не юзаю і додаткові плюшки не цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж по офтоплю.

10 Мбіт вистачить для комфортного перегляду iptv? Звичайно що не hd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, laser сказано:

доречі раз така гулянка.

мене давила жаба давати 20 уе за стіка, то я собі експериментально зібрав ПК в корпусі старого відіка (такого хламу дома є валом безплатно), і заховав за телевізор.

спочатку була ХР, а зараз сімка. юзаю простий IP-TV Player https://toloka.to/t73118

з задачами справляється майже повністю, хоча є певні незручності.

є до нього сервер і АРК на андроїд для віддаленого керування. пульт на смартфоні. все елементарно строїться на статичному ІР.

 

хто що порадить з софту і ОС для х86/х64 ПК максимально просте і зручне для перегляду ІРТВ ?

ставив KODI під вінду, але щось він надто складний і неповороткий.

які є варіанти для Linux ?

крім ІРТВ практично нічого не юзаю і додаткові плюшки не цікавлять

Треба дивитися по конфігурації(якщо Intel). Можливо стане Android x86 з апаратним прискоренням. Тоді питання в програмах для IPTV я думаю не стоятиме. Там вибір програм  - вагон(Lazy IPTv, Lol tv ітд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, laser сказано:

ставив KODI під вінду, але щось він надто складний і неповороткий.

які є варіанти для Linux ?

крім ІРТВ практично нічого не юзаю і додаткові плюшки не цікавлять

той же самий коді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, VojinSvitla сказано:

Теж по офтоплю.

10 Мбіт вистачить для комфортного перегляду iptv? Звичайно що не hd

у мого провайдера і в УТК більшість каналів ідуть потоком від 512к-1 мбіт до 2-3, рідше 4-5 мбіт.

причому по різному: SD може йти на 3 мбіта, а HD на 2 мбіта.

 тому 10 мбіт має хватити з запасом.

але мережа має бути не завантажена іншими юзерами,  або в налаштуваннях роутера прописані пріоритети або на ІРТВ пакети, або на виділений ІР/ЛАН порт.

інакше паралельний серфінг інета і торенти будуть постійно збивати поток, і картинка буде глючити.

теж саме може бути на ві-фі. недостатній рівень сигналу і велика латентність тормозитиме відтворення.

крім того на кухні спостерігається ще один прикол, коли вмикаю МКХ пічку, ві-фі затикається і сильно просідає сигнал.

тому дуже рекомендую підключатись по RJ45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, laser сказано:

у мого провайдера і в УТК більшість каналів ідуть потоком від 512к-1 мбіт до 2-3, рідше 4-5 мбіт.

причому по різному: SD може йти на 3 мбіта, а HD на 2 мбіта.

 тому 10 мбіт має хватити з запасом.

але мережа має бути не завантажена іншими юзерами,  або в налаштуваннях роутера прописані пріоритети або на ІРТВ пакети, або на виділений ІР/ЛАН порт.

інакше паралельний серфінг інета і торенти будуть постійно збивати поток, і картинка буде глючити.

теж саме може бути на ві-фі. недостатній рівень сигналу і велика латентність тормозитиме відтворення.

крім того на кухні спостерігається ще один прикол, коли вмикаю МКХ пічку, ві-фі затикається і сильно просідає сигнал.

тому дуже рекомендую підключатись по RJ45

Дякую за розгорнуту відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...