Перейти до змісту

Розважальний центр "Промінь"


jack74

Рекомендовані повідомлення

Хоча й була (є) на Борді тема про "Промінь" (Луч света из будущего :)), але там, по-перше, в основному велося обговорення самої реконструкції, проекту, реалізації, сподівань, тобто того, що МАЄ БУТИ, а по-друге, назвав її Діма так, що фіг зразу зрозумієш про що це, фіг згадаєш назву, і фіг знайдеш тему :), тому створю цю окрему вже суто для обговорення того, що ми ВЖЕ МАЄМ.

 

Зокрема зараз хочу запитати тих, хто вже там "зкоштував", про кінотеатри - як там? Зробили те, що обіцяли, чи як в Там-Тамі - обіцяли саме сучасне 3Д, а в результаті поставили таке ж, я в Адреналіні?

 

Сайт РЦ "Промінь" (убогонький такий...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, jack74 сказано:

про кінотеатри - як там?

 

 

 Був я вже в тих кінотеатрах два рази, в малих,хочу якось попасти у той їхній один великий(кінотеатр/концертний зал),там екран дуже великий цікаво зирнути шото.Кароч в малих залах не дуже сподобалося,в прем'єрці лічно мені кращі.Ходив не на 3D, якість картинки мені нормал,але тут як кому,звук нормальний,але ще в них там недопрацювань піпєц, перший раз був то жара була в залі неймовірна,люди жалілися щоб вмикнули кондюху,але пофіг, до кінця сеанса всі були майже мокрі.Ну думав тільки відкрилися,через тиждень другий налаштують,ага,був я тиждень назад,то тепер замерз як собака, добре що не здав курточку(гардероб не бачив) яку прийшлося вдягати,бо не досидів би 100%,це один нюансік,другий був коли заходив в зал(прийшов за п'ять хвилин) світло було повністю вимкнене,а цифри( номера рядів) не підсвічюються,кароч поки знайшов свій ряд і місце, то потривожив купу людей, це то мєлоч,але.Ну не знаю,мені в Прем'єр Сіті більше все подобається,навіть зали по своїй конструкції,в Промені якось просто як велика кімната,ну то моя така думка.Але то всьо фігня, сама більша х.йня там,то явно мала парковка, стати ввечері просто не-ре-аль-но!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Зокрема зараз хочу запитати тих, хто вже там "зкоштував", про кінотеатри - як там? Зробили те, що обіцяли, чи як в Там-Тамі - обіцяли саме сучасне 3Д, а в результаті поставили таке ж, я в Адреналіні?

Мені 3д не сподобалось, картинка в окулярах милиться, краще б вже на 2д сходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кіно не був. 

 

А моїй доці(майже 3Роки їй) , дуже подобається в том носорозі гратися.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, yura-patriot сказал:

сама більша х.йня там,то явно мала парковка, стати ввечері просто не-ре-аль-но!

Там просто паркомат ще не запустився. Купа халявників, які використовують парковку як стоянку, яка охороняється. Лишають свої автомобілі на ніч, вихідні і т.д. і не паряться. Впевнений на 95%, коли паркомат працюватиме то місця вистачатиме....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Maniko сказано:

Паркомат там працює з дня відкриття

:blink::blink::blink:, ви про що?  на стоянку там вільний в‘їзд, шлагбауми всі до гори підняті з часу відкриття, паркомати не працюють. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, yura-patriot said:

на стоянку там вільний в‘їзд, шлагбауми всі до гори підняті з часу відкриття, паркомати не працюють. 

Вчора шлагбауми і паркомати працювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, diezel сказано:

Вчора шлагбауми і паркомати працювали.

 Аааа! ну певно вже настроїли,  бо на тому тижні 100% ще не працювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2017 at 17:50, yura-patriot сказано:

:blink::blink::blink:, ви про що?  на стоянку там вільний в‘їзд, шлагбауми всі до гори підняті з часу відкриття, паркомати не працюють. 

Шлагбауми там деякий час були не підключені до системи але паркомат сам по собі працював, так як на парковці біля варшавки - підходиш пхаєш гроші він дає чека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Пардоньте, але мушу тему підняти :)
Питання до тих, хто в Промінь ходить на кіно. Одного разу був ввечері на якомусь 3D фільмі в якісь залі (4 чи 5 ніби). Відмітив що була ну дуже офігенна якість картинки та 3D, ака кинулася в очі ще починаючи з трейлерів. Така офігенна що можна було подумати що у Львів потрапив. Ніколи не бачив такої картинки в Проміні зранку чи вдень в жодній залі. Але і ввечері теж більше не попадав, ну але і ходжу вечорами рідко.

Тому власне два питання :) :
1) наскільки реально що ввечері якість зображення кручє ? вартість квитків якби сприяє :)
2) чи вкурсі ви в якій залі таке трапляється ? (точно не глюк бо був не один і всі підофігіли від картинки)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...