Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В новый Galaxy Note 9 внедрят функцию, которую не смогли реализовать в Apple

1-144-696x392.jpg

Новый смартфон серии Galaxy Note от корейской компании Samsung может получить подэкранный сканер отпечатков пальцев уже в 2018 году.
Так сообщает издание Business Insider. Это значит, что владельцы новой модели смогут разблокировать свои устройства, приложив палец непосредственно к экрану.
 

Ранее сообщалось, что Apple тоже пыталась внедрить в свои продукты технологию подэкранного сканера, однако эти разработки не увенчались успехом.

Поэтому дизайнеры отказались от этой идем в пользу трехмерного сканирования лица. Samsung, в свою очередь, делала попытки установить визуальное лицевое сканирование, но вынуждена признать превосходство Apple в этой области.

Также сотрудники компании-производителя сообщают, что стандартный сканер отпечатков на задней части корпуса, как в предыдущий моделях, может остаться в качестве дополнения.

Ещё одной особенностью экрана нового Galaxy Note 9 разработчики называют использование OLED технологии,

которая позволяет удвоить источник света для сенсоров и увеличить строк службы батареи.

 

P.S. Вибачте що російською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, LSD сказано:

 

Samsung!

 

і та і та продукція і має явно завищену вартість. 

платим бабки за розкручений напис

а по сути, ті ж Meizu Xiomi не набагато гірші, при великій різниці в ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, flashmax сказал:

а по сути, ті ж Meizu Xiomi не набагато гірші, при великій різниці в ціні

 

чуваки в алло казали - "Самсунг краще, але далеко не в два рази")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, flashmax сказано:

 

і та і та продукція і має явно завищену вартість. 

платим бабки за розкручений напис

а по сути, ті ж Meizu Xiomi не набагато гірші, при великій різниці в ціні

 

Питання стояло чітко: самсунг чи яфон :)

 

Якби було який то телефон кращий по ціна-якість то да :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, flashmax сказал:

 

і та і та продукція і має явно завищену вартість. 

платим бабки за розкручений напис

а по сути, ті ж Meizu Xiomi не набагато гірші, при великій різниці в ціні

але все таки гірше

я користуюся старим-добрим 6s - і не міняю як тільки вийде новий айфон,а заміняю коли вже він морально буде старим для потреб сьогодення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші маркетологи гарно зомбують покупців. Якось пофіг на безрамочність, третю-четверту камеру, розпізнавання відбитка пальця, ока, обличчя і тд. Головне аби Смарт був надійний, не тупив при всіх його ядрах-оперативках, мав хороший дизайн. І виконував решту специфічних завдань. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.10.2017 at 22:55, woodwork сказано:

І що?

Рекламою самсунга займаєшся?

Маю наразі Asus zenfon Max :)

Samsung не навиджу.

Apple люблю налаштовувати і отримувати грошову винагороду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вічна битва.  і переможця тут немає і не буде.
хтось молиться на оську огризків, хтось на дизайн самсунгів.  
 тут кожному своє , хіба можна вліпити голосування. воно щось покаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Тупо реклама(

 

 

А ось я реально задумуюсь з переходу Андроїда на іос.

 

Тільки акум смущає мене в ябках.

Але глюкі андроїдів дістали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усіх андроїдів абсолютно безглючний був Sony Xperia, за 2 роки використання не завис не ребутнувся ні разу, навіть коли тупив жахливо перевантажений, і понаставлено було різних "улучшайзерів" тьма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.12.2017 в 12:41, Zalepok44 сказал:

Але глюкі андроїдів дістали

може всетаки нормальний телефон купити, а не на андроїд гнати ? До самого андроїда, за весь час користування, претензії були тільки раз, коли  на Галаксі Ноте 3 обновився на 5 андроїд, почав періодично пропадати звук мелодії, коли до мене дзвонили й ще якийсь (якщо не помиляюсь) блукаючий глюк з підсвіткою екрану, вийшло чергове оновлення й ті глюки пропали. А так, за весь час користування, що були якісь регулярні завтикі чи глюки, сказати не можу, а на андроїді я вже більше семи років. Ну може іос, то така суперпупер стабільна система, якій андроїд й в *подмьоткі* не годится, я не знаю, ібо не юзав, та й поки що, особливого бажання немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "яблуках" стабільна, хороша система, якісне залізо. Але не коштує воно тих грошей, які за нього просять (ИМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хммм.... Кожному своє, користувався Андроїдом на нексусі, до цього думав яблукофон лише бренд. Але спробував, купивши 5 років назад IPhone 5. Хай хто що мені каже, але ціна техніки apple, це не лише ціна за бренд.... якщо не пічкади джей і схожими прогрогами то все норм, працює стабільно, в мене вже 3 апарат не глючть,(якщо не брати до уваги IOS 11.1 на 5s) батарея тримає добре, де є такий телефон, що тримає більше дня в активному користуванні. ДЛя мене єдиний мінус, що немає підтримки двох сім.

Там вище писали про непотрібні навороти... я згоден, що сканери це лишне, не беру до уваги розблокування відбитком, класна і дійсно потрібна річ, але тут і розпочинається гонитва за покупцем, друзі вибирали і купили водонепронекний телефон від самсунг, і аргументували мені, що в айфоні такого не має, навіть в тазику з водою перевіряли, але на цьому використання функції закінчилось!

Також є думка про екран, такий кольоровий Амолед і тд, для чого крутий екран на телефоні? щоб жер батарею, а потім грішити, що слабка батарея....
Камера Iphone найкраща, з того що я тримав у руках!
А набираючі популярності бренди типу Мейзу, ZTE, XIaomi список можна продовжити, дійсно багато з них цікавіші по дизайну, але це кіт у мішку, скільки апаратів вмерло при користуванні, ці бренди лише збирають свої помилки, можливо через 2 роки вони і зможуть скласти конкурнцію, а зараз ні, навіть близько (суто моя думка)
Кожен вибирає свої критерії... тому стверджувати, що там бренд і за нього лише ціна не можна, за брендом ховається якісь і сервіс, просто для нас Українців айфон це вже якесь маленьке досягнення, хай і думаємо ми про це ївши мівіну чи їдучи в тролейбусі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xiaomi вже дійсно загналось...

Чого тільки не випускають, з останнього це виделки бачив і ніж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, anton1992 сказал:

просто для нас Українців айфон це вже якесь маленьке досягнення, хай і думаємо ми про це ївши мівіну чи їдучи в тролейбусі

саме більше досягнення, це дирка в бампері, напроти яблука, щоб хто бува не пропустив, що то айфон :D Навіть із за цього нема бажання айфон купувати, щоб з такими клоунами не асоціюватись  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, MANJAK11 сказал:

саме більше досягнення, це дирка в бампері, напроти яблука, щоб хто бува не пропустив, що то айфон :D Навіть із за цього нема бажання айфон купувати, щоб з такими клоунами не асоціюватись  

І незмінна мелодія, якою Володарі перстня яблука дорожать, щоб, не дай Бог, ніхто й подумати не міг, що в нього Самсунг якийсь (святсвятсвят) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vaz75 сказано:

І незмінна мелодія, 

 Господі, це тобі хто так сказав? діти які у школу ходять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Господі, це тобі хто так сказав? діти які у школу ходять)))

Єслі шо, я в магазині працюю :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, vaz75 сказано:

Єслі шо, я в магазині працюю :rolleyes:

 Вірю)).Ну пля, через айтюнс змінити мелодію/рингтон як два пальця....головне

 бажання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...