Перейти до змісту

Заливка фундаменту. Допоможіть будь-ласка


Igor_P@dro

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Плануємо зробити добудову до існуючого будинку розміром 7,7 на 6,3  в районі Дубнівської, двохповерха, монолітне перекриття, стіни з блоку 300, дах двускатний - металочерипиця. Фундамент плануємо стрічковий і самі заливати. Підскажіть будь-ласка яку конструкцію арматури краще застосувати, на яку глибину заглиблюватися, яку ширину зробити. Де краще замовляти в Луцьку бетон, арматуру і дошку для опалубки. Буду дуже вдячний за відповіді

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі коли заливав фундамент, то вязав арматуру  тільки 2 прута і між ними перекладини через 20-25 см. Така собі драбинка вийшла.

 

Знаю вяжуть і в формі трикутника і в формі квадрата, але мені мого вистачило. Грунт твердий. По хаті трищин немає.

 

Вам треба виходити зі своїх умов. Однозначно засверлюватись в уже існуючий фундамент і забивати туди арматуру. Копати траншею 1,2 м глибиною. 10см піску на подушку, 10 см щебеню. Ложити арматуру. Заливати бетон. Дати висохнути 1-2 тижні. Ставити опалубку і заливати в ноль. Залишити вистоятись на зиму. Восени можна зводити добудову.

 

Бетон без різниці де брати - ціна одинакова. Метал найближче до вас на Комексі. Дошки найближче на Трункіна навпроти Камаз-центру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Boomboxic сказано:

Однозначно засверлюватись в уже існуючий фундамент і забивати туди арматуру. Копати траншею 1,2 м глибиною. 10см піску на подушку, 10 см щебеню. Ложити арматуру. Заливати бетон

бити по руках треба за такі поради...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли собі доливав то давав чотири жили арматури в землі ічотири зверху,приблизно через півтори метри давав по два вертикальних прути на всю висоту фундаменту,по кутках по чотири прути і звязував це все між сюбою. В фундамент теж засверлювався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обовязково утепліть по зовнішньому периметру, Арматура звязується хомутами з 6-ки дроту. Див. схему. Відстань від зовнішнього краю фундаменту до арматури, в фундаменті - 4-5 см. Засверлювати чи ні до існуючої будівлі це питання спірне, новобудова з часом має властивість просідати відносно вже існуючої будівлі.  Ширину і глибину треба рахувати відповідно до навантаження і грунту. 

Схема-вязки-арматуры-при-помощи-хомутов.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, Dima4s said:

бити по руках треба за такі поради...

В полеміку вступати немає сенсу. Все одно кожен залишиться при своїй думці. Моя то хоч на практиці підверджена. Будуйте по книжках - будьте впевнені в міцності конструкції.

 

Гарного настрою всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Boomboxic сказано:

Заливати бетон. Дати висохнути 1-2 тижні. Ставити опалубку і заливати в ноль. Залишити вистоятись на зиму

Можна поцікавитися,  для чого залишати на зиму? Неодноразово чую пооподібну пораду,  але не розумію мети. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Unknown сказал:

Можна поцікавитися,  для чого залишати на зиму? Неодноразово чую пооподібну пораду,  але не розумію мети. 

Pru zamerzanni-rozmerzanni grynty zumojy widbywaecja rozshurennja-zwygennja, takum 4unom widbywaecja ryh grynty, fendament "sidae" pid wlasnojy wagojy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, погана послідовність дій. Грунт під фундаментом не повинен рухатися,  оскільки в різних місцях може бути різний рівень підйому/просідання через різну вологість,  і є ризик тріщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, RojkFV сказано:

Pru zamerzanni-rozmerzanni grynty zumojy widbywaecja rozshurennja-zwygennja, takum 4unom widbywaecja ryh grynty, fendament "sidae" pid wlasnojy wagojy.

Фундамент потрібно робити нижче глибини промерзання, щоб він не рухався. Якщо після зими фундамент "сяде" то я б не радив далі будуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Unknown сказал:

Як на мене, погана послідовність дій. Грунт під фундаментом не повинен рухатися,  оскільки в різних місцях може бути різний рівень підйому/просідання через різну вологість,  і є ризик тріщини.

Для цього служить каркас з арматури, щоб мінімізувати появу тріщин бетону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Фундамент потрібно робити нижче глибини промерзання, щоб він не рухався. Якщо після зими фундамент "сяде" то я б не радив далі будуватись.

Якщо вже робити все по правилам, то потрібно кликати геодезистів вони дадуть свій висновок по грунтах, тоді вже замовляти проект прибудови. Але ж автор з самого початку пояснив ситуацію: самому все зробити з мінімальними витратами. Потрібно робити нижче глибини промерзання - це істина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, RojkFV сказано:

Якщо вже робити все по правилам, то потрібно кликати геодезистів вони дадуть свій висновок по грунтах, тоді вже замовляти проект прибудови. Але ж автор з самого початку пояснив ситуацію: самому все зробити з мінімальними витратами. Потрібно робити нижче глибини промерзання - це істина.

Геологів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арматура 10ка, приблизно в'яжеться у чотори прути паралельно фундаменту+ вертикальні стійки з нього ж, для того щоб рівномірно прокласти та "завязати" всю арматуру. Заливати. Чому залишати на зиму?, мені не зрозуміло. Я соби вилив фундамент та через місяць почав будувати стіни... до зими хата була збудована. Так і залишив її зимовати. Моя думка що краще навантажити все разом з самого початку... а не частинами.

 Живу вже 5й рік, нічого дякувати Богу не тріснуло. 

П.С. Не забудь у фундамент закласти закладні, для майбутніх комунікацій... бо потім ой тяжко буде довбати бетон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.09.2017 at 08:43, Alto®WoLF сказано:

Арматура 10ка, приблизно в'яжеться у чотори прути паралельно фундаменту+ вертикальні стійки з нього ж, для того щоб рівномірно прокласти та "завязати" всю арматуру. Заливати. Чому залишати на зиму?, мені не зрозуміло. Я соби вилив фундамент та через місяць почав будувати стіни... до зими хата була збудована. Так і залишив її зимовати. Моя думка що краще навантажити все разом з самого початку... а не частинами.

 Живу вже 5й рік, нічого дякувати Богу не тріснуло. 

П.С. Не забудь у фундамент закласти закладні, для майбутніх комунікацій... бо потім ой тяжко буде довбати бетон.

А на яку глибину від землі заливали фундамент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Igor_P@dro сказано:

А на яку глибину від землі заливали фундамент?

 

On 13.09.2017 at 22:11, RojkFV сказано:

Потрібно робити нижче глибини промерзання - це істина.

Дно траншеї під фундамент має бути строго горизонтальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 18.09.2017 в 08:45, Igor_P@dro сказал:

А на яку глибину від землі заливали фундамент?

1.40 - може й багато, але я так вирішив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
В 13.09.2017 в 16:13, Unknown сказал:

Можна поцікавитися,  для чого залишати на зиму? Неодноразово чую пооподібну пораду,  але не розумію мети. 

Ну це багато хто так говорить, що якби - чим довше вистоїться, тим бетон кращий буде. Наскільки це правда, ну не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...