Перейти до змісту

ДОЗВІЛ НА ДОБУДОВУ


Igor_P@dro

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Плануємо розділити ділянку, яка має бути після поділу 23*9. На ділянці вже є будинок, хочемо зробити добудову. Виникли питання прошу допомоги:

1) Чи дозволять добудову якщо будинок з добудовою займає 54 % ділянки?

2) Чи дозволять зробити вигрібну яму(найбільша відстань від стіни добудови до забору 7 м?

3) Чи можна робити стіну добудови на межі ділянки?

 

План.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Igor_P@dro сказано:

Доброго дня! Плануємо розділити ділянку, яка має бути після поділу 23*9. На ділянці вже є будинок, хочемо зробити добудову. Виникли питання прошу допомоги:

1) Чи дозволять добудову якщо будинок з добудовою займає 54 % ділянки?

2) Чи дозволять зробити вигрібну яму(найбільша відстань від стіни добудови до забору 7 м?

3) Чи можна робити стіну добудови на межі ділянки?

 

Показати прихований контент  

План.jpg

Hide  

Для початку варто вказати де ж та ділянка знаходиться.
Далі розібратись куди йти щоб задати свої питання, І ОТРИМАТИ 100% КОМПЕТЕНТНУ ВІДПОВІДЬ.

Для Луцька - в ЦНАПі чудово відповідають на такі питання.
З того що знаю по луцьку:

1 не чув такого взагалі. Має бути 6 метрів від сусідніх будов. А т оне погодять.. або як варіант через нотаріальну згоду сусідів, і то треба буде шукати хто вирішить.
2 а хто заборонить? Я щось не чув щоб в нас бігали і перевіряли вигрібні ями. При тому що в 90% це прост ояма, яка давн оне відповідає санітарним нормам і забруднює навколишнє середовище.
3 Має бути відстань від межі і сусіднього будинку. не памятаю скілкьи там метрів. та думаю "єсли сильно захотеть..." і якщо сусіди не проти...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...