Перейти до змісту

порадьте фотика, будь ласка


lanima

Рекомендовані повідомлення

потрібен простий недорогий цифровий фотик, швидше всього бв.

яким можна знімати з близької відстані, 5-7см.  який з такої відстані зелений чи бірюзовий колір такими і лишить. щоб без додаткових танців по кругу з намаганням зловити колір.

і з якого можна перекидати фото на планшет не через шнур. 

вайфай, блютуз, чи якась програмка типу шерієт. головне щоб без шнурів було.

в мене не було фотопарата взагалі. тому не орієнтуюся навіть близько, що мені треба і скільки воно буде коштувати. тому прошу поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мабуть любий, їх зараз, відверто кончених мабуть й немає, а от на рахунок перекидання фоток без шнура, я навіть не в курсі, що така функція існує, хоча з точки зору логіки, таке вже повинно бути. А от чи буде таке в дешевому й тим більше б/ушному (тобто не свіжої моделі) то навряд чи, але то їмхо, бо фотоапарат останній раз купував мабуть років з 8 назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

потрібен простий недорогий цифровий фотик, швидше всього бв.

яким можна знімати з близької відстані, 5-7см.  який з такої відстані зелений чи бірюзовий колір такими і лишить. щоб без додаткових танців по кругу з намаганням зловити колір.

 

Я думаю, що неможливо назвати точно, що саме ось цей фотоапарат буде передавати саме той колір, який ти бачиш саме в цей час і саме при актуальному освітленні. Полюбому різні фотоапарати по різному себе ведуть при одинакових умовах (сюжет, освітлення, настройки фотоапарата), так само як і один той самий фотоапарат буде вести себе по різному при різних умовах. А ще врахуй, що те, що ти передасиш з фотоапарата на свій планшет або клієнту на ноут (смарт, пк), буде мати інший відтінок, так як різні екрани передають кольори по різному. 

А на рахунок wi-fi в фотоапараті - то це не проблема, ця фішка часто присутня в сучасних апаратах, але як сказав Вадім, то вже трохи інша цінова категорія, бо в старіших моделях ця функція мало де зустрічається. Хоча той же блютуз в мобілках був вже давним давно і мене завжди цікавило питання - якого милого не всунули його у всі фотоапарати років 10 назад? Фотоапарати ж набагато більші за мобілки, невже місця не знайшли? Навіть взяти мій Соні. Апарат 12-го року, вартував на той час 550 баксів, шо бл@, важко той блюпуп всунути було? Я вже мовчу про wi-fi...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже ж колись розмовляли.

Для точної кольоропеедачі потрібно або налаштвувати баланс білого (що кожен раз робити напряжно), або ж фоткати з шматочком білого паперу, і по ньому баланс білого в фотошопі або ж в програмі на андроїді (там повно програм які це вміють, toolwiz photo editor).

 

По переносу файлів, або фотік з сд карткою, яку можна вставити через адаптор, або ж міні сд картка, що ставиться в сд адаптор і в фотік.

Або ж (що найдоречніше) фоткати смартфоном чи планшетом, і на ньому ж корегувати баланс білого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене все норм з балансом білого)

фоткаю зараз своїм леново s650.

фото досить непогані виходять.

але занадто багато танців біля кожного фото.

наприклад, щоб сфотографувати свілолавандовий колір прийшлося ледь не фотостудію зробити .

випадково взяла в руки свекрового фотопарата. старенький 10мегапіксельний пентакс цифровий. і о чудо! без будь яких танців лавандовий на фото лавандовий.

от тільки далі тими фото хіба що полюбуватися( 

бо маю лише планшет і фото на нього ніяк не перекинеш.

картки пам'яті переставляти теж розглядала варіант. але боюся, що розіб'ю нафіг того фотика, якщо прийдеться раз 30 на день переставити. бо ж потрібно людині зробити фото і перекинути відразу.

смартфон це ідеальний варіант для таких речей. але новий, який робить фото, що мене влаштовують, коштує мінімум 6000грн.

тому почала розглядати варіант фотика. якщо знайду з безпровідною передачею в межах трьох чотирьох тисяч, буде просто чудово. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от приблизно такі фото в мене зараз. по якості цілком влаштовують. мені не треба чогось там супер особливого і точного.

але коли справа доходить до бірюзи, зеленого, оливкового. то смарт мій робить з них сині, сірі, коричневі і ще хто зна які кольори.

і починається ручна настойка всього чого тільки можна, щоб той колір зловити. а коли треба одночасно зробити 10-15 різних фото. 

при тому, що навіть дешевенький старий фотик робить то без всіх тих лишніх рухів.

тому і хочу розглянути варіант купити фотопарата. може це виявиться правильнішим .

 

 

DSC_3554.JPG

DSC_3868.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, lanima said:

який робить фото, що мене влаштовують, коштує мінімум 6000грн

маю редмі 3с, поставив надстройку, що відключає шумодав, дає досить пристойні фото, звичайно що фотоапарат краще.

є така штука https://comfy.ua/karta-pamjati-sd-transcend-sdhc-16gb-class-10-wifi-ts16gwsdhc10.html

плюс бу фотік (едине не забувайте про обєктив, даже рідко який може фокусуватись від 7 см, але часто можна використати зум, і буде схоже на на макро)

на рахунок картки з вайфай, то їх майже нема в наявності і вони дорогі, там напевно стара ціна, є ще технологія Eye Fi, той самий принцип https://top-device.com.ua/g6614524-eye  але дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світланка, я продивився  б/в фотикі з wi-fi (деякі + NFC) на ОЛХ. За твої гроші можна щось вибрати. Є продвинуті компакти (минулих років) Кенони, Нікони... Самсунгів багато серії WB (wb150f, wb 250f), ця серія з маленькою матрицею (1/2.3"), але з великим зумом (12-18 кратний), досить компактні. А є серія NX (nx1000, nx1100, nx2000), в них матриця велика (як в дзеркалок), якщо тобі потрібно потім буде збільшувати картинку на моніторі (планшет, смарт, ноут, тв... неважливо), щоб побачити мєлкі деталі, і щоб не була каша, як в фотоапаратах з маленькою (1/2,3") матрицею, то треба брати фотоапарат з великою матрицею. Але в них вже оптичний зум маленький, 2.5-3 кратний по замовчуванню. Мають змінні об'єктиви (досить дорогі). Так що тобі потрібно визначитись, що тобі важливіже - синиця в руках чи журавель в небі (це я буквально говорю, не образно). А на рахунок кольоропередачі - потрібно юзати окремо взяті апарати.

 

П.С. Ось, як недорогий варіант, близько біля тебе https://www.olx.ua/obyavlenie/fotoaparat-samsung-wb202f-IDnXV9M.html

Але про той вайфай потрібно почитати перед купівлею, можливо він обрізаний і не перекидає фотки з апарата на планшет, а лише закидує в соцмережі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Revolver сказано:

маю редмі 3с, поставив надстройку, що відключає шумодав, дає досить пристойні фото, звичайно що фотоапарат краще.

є така штука https://comfy.ua/karta-pamjati-sd-transcend-sdhc-16gb-class-10-wifi-ts16gwsdhc10.html

плюс бу фотік 

тобто любий бв фотик?

цю картку можна в любий вставити, як звичайну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Світланка, я продивився  б/в фотикі з wi-fi (деякі + NFC) на ОЛХ. За твої гроші можна щось вибрати. Є продвинуті компакти (минулих років) Кенони, Нікони... Самсунгів багато серії WB (wb150f, wb 250f), ця серія з маленькою матрицею (1/2.3"), але з великим зумом (12-18 кратний), досить компактні. А є серія NX (nx1000, nx1100, nx2000), в них матриця велика (як в дзеркалок), якщо тобі потрібно потім буде збільшувати картинку на моніторі (планшет, смарт, ноут, тв... неважливо), щоб побачити мєлкі деталі, і щоб не була каша, як в фотоапаратах з маленькою (1/2,3") матрицею, то треба брати фотоапарат з великою матрицею. Але в них вже оптичний зум маленький, 2.5-3 кратний по замовчуванню. Мають змінні об'єктиви (досить дорогі). Так що тобі потрібно визначитись, що тобі важливіже - синиця в руках чи журавель в небі (це я буквально говорю, не образно). А на рахунок кольоропередачі - потрібно юзати окремо взяті апарати.

 

П.С. Ось, як недорогий варіант, близько біля тебе https://www.olx.ua/obyavlenie/fotoaparat-samsung-wb202f-IDnXV9M.html

Але про той вайфай потрібно почитати перед купівлею, можливо він обрізаний і не перекидає фотки з апарата на планшет, а лише закидує в соцмережі...

на цей апарат їду дивитися після шостої. теж на нього глянула.

і ще два схожих.

поки що потрібна синиця.

за журавля буду думати в міру росту потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, lanima сказано:

тобто любий бв фотик?

цю картку можна в любий вставити, як звичайну?

треба уточнювати, не всякий б/в підтримує високошвидкісні карти (клас 10) та високовмісні SD-карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Basil сказано:

треба уточнювати, не всякий б/в підтримує високошвидкісні карти (клас 10) та високовмісні SD-карти.

99% що він нормально перетравить 32ГБ/10 кл, навіть 64ГБ, а більші\скоріші в побутову іграшку немає сенсу пхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, lanima said:

цю картку можна в любий вставити, як звичайну?

саме так, на алі від 20 долларів, так що мож і є в комфі по тій ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, lanima сказано:

випадково взяла в руки свекрового фотопарата. старенький 10мегапіксельний пентакс цифровий. і о чудо! без будь яких танців лавандовий на фото лавандовий.

от тільки далі тими фото хіба що полюбуватися( 

бо маю лише планшет і фото на нього ніяк не перекинеш.

картки пам'яті переставляти теж розглядала варіант.

це якраз самий бюджетний варіант.

якщо планшет підтримує OTG - то це "дешево, сердито", і не найдовше по часу.

якщо планшет  не підтримує OTG, але має окремий слот під карти пам'яті з вільним доступом - карти переставляти можна.

а щоб не переставляти по 30 разів - робити відразу 5-10 фото трохи під різними кутами, щоб було з чого вибирати на планшеті.

 

або ризикнути, і взяти на olx фотоапарат з підтримкою Wi-Fi, наприклад https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-tsifrovoy-fotoapparat-samsung-st5500-IDu6svK.html

але й тут все непросто - хоча цей Самсунг продавався колись по 600 доларів, але безпровідні інтерфейси реалізовані там криво (по блютусу передає зменшені знімки, а з вай-фай там свої граблі), та й кольоропередача в різних моделей ЦФК буде різною (як вище написали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але роздули тему - виходячи з першого повідомлення ТС необхідне будь що що знімає -  телефон, планшет, фотоапарат і т.д. до вибору - до кольору. 

люди: які швидкісні картки? які 32/64 ГБ?  - ви про що?  швидкісні картки потрібні коли ви валите серії по кілька десятків кадрів і кожний кадр важить по 6-10 Мб і більше (якщо jpg+raw)

 

ТС, не муч себе і людей-  йдеш у будь який магазин, береш те, що тобі до вподоби і робиш свою маленьку справу. єдиний нюанс - навіть з супер-пупер фотоапаратами за 100500 $ з балансом білого (правильною передачою кольору)треба буде гратись при кожній зйомці в залежності від  освітлення та  фону навколо основного об'єкта зйомки.

Удачі!

 

p.s. уточни що саме треба знімати, де і як часто ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зніматися має пряжа. тому взяла пару моточків і пішла в магазин, вибирати. все, що планувалося спочатку дешевше, не підійшло(

тому взяла отакого, як на фото. для початку вистачить. за пів року-рік зрозумію, що мені треба і куплятиму тоді, вже знаючи, чого хочу від фотопарата. а може і цього вистачить з головою.

хоч як не давила жаба викидати гроші, але вирішила таки не брати бв. вся ця техніка має звичку ламатися. і краще все таки, коли є якась гарантія. в даному випадку на два роки.

 

Screenshot_2017-08-23-19-06-47.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дешеве і з віфі то:

https://m.f.ua/nikon/coolpix-a300-red/specefication/

https://m.f.ua/canon/ixus-182-black/specefication/

Якщо чуть дорожче то:

https://m.f.ua/canon/powershot-sx530-hs-black/specefication/

А якщо собі, я порадив би брати гібридну соньку із змінною оптикою, але там бюджет далеко за 10к...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...