Перейти до змісту

[Архів] - Продасть Саша системник


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

Системник. Проц AMD Athlon 64X2 5000+2,6Ггц, оператика 8 гіг, відяха - NVIDIA Ge Forse 9600 512?  Вінт Самсунг 300Гбт. ДВД-Ром, БЖ. 1900гр Все5 працює супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Попросіть Сашу як мінімум зробити тест смарту диску.

то зайве,

він ж написав - працює супер, цього має бути достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша не знає, що таке смарт. Саша чесний хлопець- якщо сказав, що "всьо супер", то значить так і є :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sobiratel сказано:

Саша не знає, що таке смарт. Саша чесний хлопець- якщо сказав, що "всьо супер", то значить так і є :) 

він ще й бачить диск назкрізь і може визначити стан поверхні не вмикаючи диск

 

 

p.s. давно такого тупого загловку теми не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ви всі такі серйозні, як портрети на 100-доларових купюрах? Вікторією треба пройти? Пройдемо! Бублика з відяхи - закинемо. Якщо покупці реальні - зробимо все. Якщо хтось хоче "понтоватись", що він знає мудрі слова - ми не горді. :) Саша не ображається. Саша - адекватний продавець. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, sobiratel сказал:

А шо ви всі такі серйозні, як портрети на 100-доларових купюрах? Вікторією треба пройти? Пройдемо! Бублика з відяхи - закинемо. Якщо покупці реальні - зробимо все. Якщо хтось хоче "понтоватись", що він знає мудрі слова - ми не горді. :) Саша не ображається. Саша - адекватний продавець. 

тут таких розумних тьма, умнічають і ніфіга не купляють, навіть якщо і ціни адекватні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nemec сказал:

умнічають і ніфіга не купляють, навіть якщо і ціни адекватні

Тому що борда це в першу чергу що? Правильно - форум. А основне призначення форуму яке? Правильно - спілкування (у будь-яких проявах).

Єслі чо - ніц не маю проти барахолки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, daewoo сказал:

:D классссссс

Ага, теж так здалося, щось не все так однозначно із ТС))

Коли людина говорить про себе у множині це свідчить як мінімум про два прояви особистості.

Або індивід належить до класу монархів або у нього еее... того... не всі вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як-що Саша адекватний, то має розуміти, що цей понос є національною особливістю мешканців цього берега Дніпра.А низька ціна особливо чистокровним взагалі може нанести психологічну травму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nemec сказал:

тут таких розумних тьма, умнічають і ніфіга не купляють, навіть якщо і ціни адекватні

купляють.я то знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, iiron сказал:

що цей понос є національною особливістю мешканців цього берега Дніпра.А низька ціна особливо чистокровним взагалі може нанести психологічну травму.

Про те що є національною особливістю мешканців іншого берега Дніпра на публіці непристойно навіть згадувати. 

А щодо речей які їх психологічно травмують - то це взагалі тема для п"ятого тому "Война и мир"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... не шарити ви

автор спецом так тему назвав і оформив, щоб її розрекламували і в топі тримали

продавець 100 левела

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильний маркетинг - наше всьо :) . Саша - то однина, єслі шшо. Там - третя особа. :) Спілкування вам, панове, треба побільше "розкрепошонного". Саша знає. А я - Сергій. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sobiratel сказано:

Саша знає. А я - Сергій. :)

І чому один я зрозумів, що автор не продавець ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Zheny@ сказал:

І чому один я зрозумів, що автор не продавець ?

 

Ти не один)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, sobiratel сказал:

Правильний маркетинг - наше всьо :) . Саша - то однина, єслі шшо. Там - третя особа. :) Спілкування вам, панове, треба побільше "розкрепошонного". Саша знає. А я - Сергій. :)

ТС не напрягай попу, тебе спалили, піщі більше не буде:D На майбутнє - віддочуй скіл, точніше відтончуй:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От про ТС і попу ваапше не пойняв. Якщо про ініціали - НС. Мої, я маю на увазі. Де "Н", - то є прізвище, а "С" - відповідно ім"я. Сергій:) Ну але тут місця для попи абсолютно нема.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

І чому один я зрозумів, що автор не продавець ?

А де тоді контакти продавця? Їх немає в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть мені або сюди, або в приватному повідомленні. Хто хоче  - може подзвонити. Сашу турбувати не варто. Він - зайнята людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, host1303 сказано:

А де тоді контакти продавця? Їх немає в першому пості.

мопед не его, он просто разместил объяву!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую всім за небайдужість. Саша продав системник. За 2250. Закривайте тему. Удачі всім у продажах. У покупках. У спілкуванні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...