Перейти до змісту

який з трьох велів коаще купити.


Рекомендовані повідомлення

треба малим купити по велосипеду, щоб мого не чіпали. сьогодні подивилися.

приглянулися три. який з них краще взяти?

ціна на всі однакова 4000грн. чи за таку ціну жодного не варто?

прошу поради від знавців.

перший велик.

DSC_2393.JPG

DSC_2392.JPG

DSC_2391.JPG

DSC_2390.JPG

DSC_2389.JPG

DSC_2387.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Я взагалі не спєц, но мені на вигляд то якісь зламки... Он мій брат недавно купив сину вєла за 2400 грн. Є дешевші в того продавця і не гірші. Якщо треба телефон продавця, можу взнати.

 

 

IMG_2017-06-12_154545.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б брав пепшого. Але ще треба дивитись ріст дитини.

Юріч, я теж не спец, але б такого точно не брав, від задньоі підвіски там один тільки мінус
@lanima, На борді за 2500 є вел на продажу
Рівня тим, що ви надивились, але на 1500 дешевше


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кума доця купила за 300 грн ровер, кум його пофарбував за 500 грн (фарбували навчені люди), інша людина купила нові тросики, гальма, три підшипничка, все поміняла, налаштувала, змазала, за роботу правда не взяла, тільки за деталі 230 грн. Всього ровер став 1030 грн.

 

 

 

 

IMG_2017-06-12_160954.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima , якщо хлопцям, то +1 за першого, але 4 к грн. він не вартує... імхо

ну і так, як казав @rl72 , дивитись по ростовці, щоб не був замалим, діти вони швидко ростуть...

і постаратись вберегтись від покупки велів, які пропонував @Юріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коратек, але ціна висока, якщо його помиють, поставлять нові зірки та ланцюг тоді йому буде ціна 100 долларів. І ростовка там вроді як S, а в інших фіг поймеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

@lanima , якщо хлопцям, то +1 за першого, але 4 к грн. він не вартує... імхо

ну і так, як казав @rl72 , дивитись по ростовці, щоб не був замалим, діти вони швидко ростуть...

і постаратись вберегтись від покупки велів, які пропонував @Юріч.

 

Слухай, чоловіче, ти взагалі не запропонував ніякий варіант. Бачу тебе ще вчора зацепило, гумору не розумієш чи в тебе тільки твій солдафонский гумор пре? Не бігай і не цитуй мене. Я тебе більше чіпати не буду, а то як в тій приказці...

 

Свет, мені все одно, просто хотів чимось тобі допомогти, але видно дарма поліз, тут хватає спеціалістів... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Слухай, чоловіче, ти взагалі не запропонував ніякий варіант. Бачу тебе ще вчора зацепило, гумору не розумієш чи в тебе тільки твій солдафонский гумор пре? Не бігай і не цитуй мене. Я тебе більше чіпати не буду, а то як в тій приказці...

 

Свет, мені все одно, просто хотів чимось тобі допомогти, але видно дарма поліз, тут хватає спеціалістів... 

це ж борда)))

велик такого плану, як той що ти показував проживе в моїх малих рівно два місяці, три, якщо пощастить. вони за день часом до 100км накатують, і ніяк не асфальтованою дорогою.

тому й потрібно щось дорожче і витриваліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Я взагалі не спєц, но мені на вигляд то якісь зламки... Он мій брат недавно купив сину вєла за 2400 грн. Є дешевші в того продавця і не гірші. Якщо треба телефон продавця, можу взнати.

 

 

IMG_2017-06-12_154545.jpg

Саш, я на вигляд не звертаю уваги. знаю, хто покрасить  забезплатно))

в усіх великах стоять професійні системи, чи як правильно називається, не знаю.

тому на них і звернула увагу. торг ніхто не відміняв. і ще будемо інші дивитися.

 

пропозиції від продавців в районі до 4000грн і система не нижче діор теж приймаються.

потрібно велики на ріст 174 і 153

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж проходив недавно квест "купівля велосипеда дитині".

Слабенько розбираюсь в технічних питаннях, тому радити не буду.

Лише напишу, що купив за 2250 отакого, стан середній. Купували в Рожищах, там є хлопці, які постійно совають з Європи веломотлох. На момент купівлі в них було більше 20 різних велів на вибір.

Хоча й ту вартість вважаю завищеною. Траплялись і кращі за адекватну ціну, але всі на 26 колесах і з великими рамами, моїй дитині були завеликі. Тому вирішив, що буде на одне-два літа як перехідний варіант.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я точно далекий в тому всьому, але раніше катались на орльонках, мінсках роками, вєліки передавались від батька до сина, від брата до меньшого брата, в мене навіть дід свій мінск віддав моєму старшому братові, коли йому років 14-15 було, то він з нього лялю зробив, перебрав, пофарбував по модному, то коли брат в армію пішов, то я на тому мінску ще парочку років катався... Що ж то за вєли зараз пішли, що навіть дітей не витримують...І вроді німецькі, і шімано-шмано...Нєпанімаю)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодного з тих брати не варто. Всі три - відверте на№балово фразами "крута система". Шоб вам, автомобілістам, було зрозуміліше - це як на жигуль-шістку поставити круте аудіо і титани і пулити його по ціні гольфа-однолітка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Не бігай і не цитуй мене

Боже збав, щоб я за тобою бігав...

не давай дурних порад і ніхто тобі нічого не скаже... сам же ж визнав, що не петраєш у цьому, а радити берешся...

 

3 годин тому, lanima сказано:

пропозиції від продавців в районі до 4000грн і система не нижче діор теж приймаються.

не на систему перш за все треба дивитись, а на раму, її геометрію, матеріал, потім вилку та колеса

 

 

3 годин тому, lanima сказано:

на вигляд не звертаю уваги. знаю, хто покрасить  забезплатно))

якщо рама "не їде", то фарбуй-не фарбуй, їхати вона не стане...

а система то таке, як з"їздять одну, можна буде замінити...

і з "діором" та хорошою рамою і вилкою, ви навряд чи влізете в 4к грн.

 

3 годин тому, lanima сказано:

потрібно велики на ріст 174 і 153

%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%

відповідно для першого бажано розмір L (19-20"), а для другого М (17-18") на вирост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, difoto сказал:

Жодного з тих брати не варто. Всі три - відверте на№балово фразами "крута система". Шоб вам, автомобілістам, було зрозуміліше - це як на жигуль-шістку поставити круте аудіо і титани і пулити його по ціні гольфа-однолітка.

 

Ну я про те саме зразу говорив - зламки. А ти, @Basil , чого підмахуєш @difoto, ти ж за перший варіант радиш. І слідкуй за мовою, це на рахунок дурних порад, не тобі судити. Є що радити - радь. Світлана сама розбереться в порадах. І тим паче, я не радив саме ті велосипеди, які тут постив, я просто констатував факт. А пропонував продавця, в якого є великий вибір велів різних систем. Так що ще раз тобі говорю, слідкуй за язиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы второй выбрал, обвес хоть и чуть старый, но с виду не ушатанный (дуалы, хт по кругу, гидра-параллельки, пистонированные обода с живой тормозной дорожкой, динамка под диск, свет), рама возможно хромоль вес около 13-15 кг. Первый похоже прошел огонь и воду и вилка наверно шатается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Basil сказал:

 

 

%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%

відповідно для першого бажано розмір L (19-20"), а для другого М (17-18") на вирост.

это для мтб-первого велика, у 28дюмовых другая ростовка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romanc сказано:

я бы второй выбрал

другий більше до сіті-байка схожий чи гібрида, на ньому за пивом в сонячну спеку їздити багажник там і все-таке, ну й ввечері теж - фара, динамо-втулка, а хлопцям треба хардкор... ;) імхо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romanc сказано:

это для мтб-первого велика, у 28дюмовых другая ростовка.

я знаю, я писав про мтб на 26" колесах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Света, бери себе второй, а свой передашь по наследству, это если не сменила)))

Поменять подсидел на человеческий и можно катать.

Задние перья тонкие как у шоссера, точно хромолевая рама - будет катить и амортизировать лучше алюминия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

А ти, @Basil , чого підмахуєш @difoto, ти ж за перший варіант радиш

а за перший з трьох запропонованих @lanima голосував, але казав, що він не вартий 4к грн., ти уважніше слідкуй за моїм язиком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...