Перейти до змісту

Что за движ у Луческа?


romanc

Рекомендовані повідомлення

Собирается народ у гостиницы Луческ. Некоторые с бумагами. Полиция оформляет протокол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Варшавському "ганяли" стихіну торгівлю (бабусьок). Може сьогодні те ж саме біля базарчика на Відродження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли кого ганяти...люди зубожіли,може це єдине джерело доходу(розмір пенсії всі знають)...я не знаю кому вони можуть заважати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, EleKtrik said:

Що таке Луческ?:blink:

Може не ще, а хто. Як варіант, Луческа - це якась родичка колишньго тренера кротів.

п.с. Випередили ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, san4ez1 сказано:

Знайшли кого ганяти...люди зубожіли,може це єдине джерело доходу(розмір пенсії всі знають)...я не знаю кому вони можуть заважати...

напр., тому, хто хоче на їхньому місці щось своє будувати чи новий "свій" риночок "реконструювати.

 

Не знаю, чи цей "двіж" дійсно з людей з того ринку, але на тому ринку зараз йдуть серйозні ремонтні роботи... Частину "черепашок" пересунуто, розрито великі котловани, схоже теплотрасу вскривали... Можливо хтось впирався, не давався... То вирішили законним методом, перевірити дозволи всіх і порозганяти...

Це просто припущення можливого варіанту, а ніяк не факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Dim@ сказано:

Заважають перехожим + не зовсім гігієнічно продавати з землі. Для цього є спеціальні місця на ринках. Але ж в проходах вигідніше продавати.

ПиСи: Суджу по Північному і Варшавці.

де на варшавці є місця ? навіть на пасажі торгують на землі або ящиках

бабки не мають з чого платити за місце, тому що не накручуються багато, на відміну від варшавських бариг

ось їм і немає місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

де на варшавці є місця ? навіть на пасажі торгують на землі або ящиках

бабки не мають з чого платити за місце, тому що не накручуються багато, на відміну від варшавських бариг

ось їм і немає місця

у всьому мають бути межі.
коли на старому торгуют ьтак що на переході треба через "товар" переступати- то також не прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на старому давно не був, але там була просто жесть, коли торгували прям на зупинці, а варшавці може бути (поки що)

 

мене більш дратує, коли базарніки аля носочникі, повиставляються на проході, або повиносять товар з контейнерів на пів проходу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власна продукція підтримується, а все інше на тому ринку мені зовсім не подобається, ціни суттєво дорожчі, а особливо на фрукти, та й все інше так само. Я взагалі поважаю малий бізнес і не хотілось би виручку давати супермаркетовим олігархам але часто бачу якість товарів в магазинчиках, продають по перемоги .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, EleKtrik сказал:

Що таке Луческ?:blink:

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Готель_«Лучеськ»_(Луцьк)

Были муниципалы, патрульная полиция и в гражданском. Там, где стоянка такси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2017 at 14:22, flashmax сказал:

на старому давно не був, але там була просто жесть, коли торгували прям на зупинці, а варшавці може бути (поки що)

 

мене більш дратує, коли базарніки аля носочникі, повиставляються на проході, або повиносять товар з контейнерів на пів проходу. 

того року паро раз літом проходив  вечером вдоль старого базару.жесть була сама натуральна.штин стояв круче того запаха шо недавно був в Луцьку.коробки всякий мусор розкиданий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за збір був не знаю, але якщо пов'язано з ринком то там останнім часом добре ганяють халявщиків. І я з цим згоден. Уся ця торгівля з землі – то якась дічь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Dim@ сказано:

Сьогодні навмисно пройшов через критий ринок. Половина прилавків пусті. Зате біля Пасажу, як завжди, ажіотаж. І це при тому, що в критому суттєво прохолодніше, що дуже важливо для продавців молочки. Але ж там треба плати за місце і проходняка такого нема. Так що немає чого нити, що місця немає. Ганяти їх всіх потрібно.

 

ще б дізнатись вартість за місце ..

а то не всі бабки тягнуть багато товару, а продають дрібниці, і для них навіть 20грн буде багато

можлива краще спитати у держави, чому бабки стоять за якихось 50грн ? чому пенсії не вистачає ?

 

треба розділяти, тих які продають постійно і багато, від тих, хто продає інколи, і трішки.

перших гнати на відведене місце, других ... жаль

 

ну і те що на старому купа сміття - винні не торговці, вони мало смітять, а покупці, і прибиральникі, які "сплять"

 

чисто моя думкка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже женуть

Луцькі муніципали взялись за «торгашів» на парковках

Цитувати

Луцькі муніципали борються з продавцями, які торгують просто з парковки ринку.
Про це муніципали повідомили на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Автопарковка біля ринку «Пасаж» – постійне місце порушення закону.
Особи що паркують авто, спільно з адміністрацією ринку, що їх покриває, здійснюють торгівлю з авто. Дана територія визначена для обслуговування ринку як автопарковка проте цільове використання землі систематично ігнорується», - зазначили у департаменті муніципальної поліції Луцької міської ради.

Зі слів муніципалів, перешкоджають проїзду транспорту й продавці, які виставляють піддони далеко за межі своїх павільйонів. 
До того ж адміністрація ринку бере плату за торгівлю на тротуарній доріжці.
На парковці ринку «Пасаж» цього тижня працювали усі луцькі інспектори-муніципали. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

братись треба за адміністрація ринку, яка бере плату за торгівлю на тротуарній доріжці

і гнати в шию ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...