Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

14 6xx - переглядів теми.

популярна штука як не крути... ^_^

це, відімо стада псіхоаналітіків рили інфу для наукових робіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему осилити не вдалось. Підкажіть, хто слідкував: автор за 2 роки знайомства з дівчиною 28-29 років ЗАМІЖ її кликав або хоча б натякав?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему осилити не вдалось. Підкажіть, хто слідкував: автор за 2 роки знайомства з дівчиною 28-29 років ЗАМІЖ її кликав або хоча б натякав?!

Так він її навіть не теєво... :blush: Хоча й радили неоднократно.

Який там заміж :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він її навіть не теєво... blush.gif Хоча й радили неоднократно.

Який там заміж g05.gif

Знаю людей... молодих людей, які зустрічаються уже на протязі восьми років, зі школи тобто. Підозрюю, шо вони теєво і не однократно, але женитись жоден з них не хоче. Такі діла.

Zheny@, підтримую реквест. Афтар, як справи загалом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю людей... молодих людей, які зустрічаються уже на протязі восьми років, зі школи тобто. Підозрюю, шо вони теєво і не однократно, але женитись жоден з них не хоче.

Покажіть мені особу жіночої статі, яка 8 років з кимось зустрічається, але "не хоче" заміж, "не хоче" народжувати дітей. Хотілося б поспостерігати за таким унікумом хоча б зі сторони.

Що він не хоче одружуватись, то ніхто не сумнівається, інакше б 8 років не тягнув.

В героя цієї теми приблизно така ж ситуація, але дівчина трапилась менш зговірлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув першу сторінку, клацнув останню! Власне, пора закрити тему і дати всьому спокій. Автор вже, напевно, переймається іншими питаннями.

Хоча, флейму БыТЬ! Розділ зобов’язує))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені особу жіночої статі, яка 8 років з кимось зустрічається, але "не хоче" заміж, "не хоче" народжувати дітей. Хотілося б поспостерігати за таким унікомом хоча б зі сторони

Forever_Autumn :0024:

Якщо їй вірити, то 8 років зустрічатись вона не хоче так само як і заміж, як дітей... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, тобі треба фрілансом займатись... сайти, форуми розкручувати... думаю знайдеться багато людей, які будуть платити непогані гроші за твої послуги! в тебе талант все таки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так думаю у них вже мала народитись дитина, згідно дати початку теми (28-4-2008, 11:35)

якщо одинадцять сторінок замало для допомоги з дівчиною, може з парєньком легше вийде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так думаю у них вже мала народитись дитина, згідно дати початку теми (28-4-2008, 11:35)

якщо одинадцять сторінок замало для допомоги з дівчиною, може з парєньком легше вийде :D

та да...

думаєш чого він не відписує так довго :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаєш чого він не відписує так довго :)  

то як це правда то потрібно відвідати, місце кума забиваю :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаєш чого він не відписує так довго :)  

то як це правда то потрібно відвідати, місце кума забиваю :) )

малось на увазі

може з парєньком легше вийде

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їй вірити, то 8 років зустрічатись вона не хоче так само як і заміж, як дітей... ;)

шо за одна?..хто така? шо за коза?!

от дура, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ну ви блін даєте, в мене такі емоції сталися, як я побачив цю тему знову на верху, зайшов, а тут - попандос. Чувак-топікстартер, як особисте життя взагалі, налагодилось? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergScorprion

Last Seen: 29-04-2009, 17:05

сводку по суицидам с того момента огласите!

ччерт, я волноваться начал.

нафига вы тему подняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...