Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

Ну что ж, пожалуй начну.

Как то на работе ходил настраивал всякую технмику, встретил девушку. Что то она во мне нашла, я к нец даже и не приглядывался особо. Но это она меня выделила, не я ее, чем такой как я приглянулся такой как она, просто загадка для меня. Я все никак не мог дойти, что же ей от меня то надо, неужели ничего? Вообщем она меня пригласила погулять, вот так и познакомились. Я по натуре романтик, коечно же я ее водил по всяких там интересным местам, парк, загородние прогулки, были у нас чисто ну дружеские что ли отношения, приходил к ней домой, что то помагал, общались весело. Ничего такого и небыло. Год прошол уже. Вот стал я ее приглашать куда то погулять, а она уж и не хочет что то. Я забеспокоился. Раз, другой...нет, то время поджимает, то некогда, то устала. Я вот начал ошибки делать, СМСками ее завалил, думал случилось что то...хотел узнать, помочь. "Добрые" люди посоветовали, иди к ней домой и все выясни. Пошел, она мне дверь не открыла, сказала что боится меня в таком вот состоянии и хочет чтобы я снова вернулся в прежнее состояние. Но я то за нее переживал, написал на бумаг, что мол типа чувствую что у нее что то не то и хочу знать, что же случилось. Она говорит что у нее все нормально и я тут ни при чем. Что ж, я начал у друзей ее выяснять, что ж такое, друзья сказали, что она и была такая и что я не первый. И еще сказали, что у нее кто-то есть. Все, я уже почти сдался. Еще она говорит, что боится потерять свободу, ну Водолей она по гороскопу, это наверное у нее в крови. Общаясь с ней я раньше чувствовал ТЕПЛОТУ, сейчас нету уже этого. Неужели вот так у человека проходит даже заинтересованность романтикой? Получается, нужен я был лишь для того чтобы просто нового человека к себе привязать, а больше ей это не интересно стало? Я думал что я в чем то виноват, но она говорит что я ничего не сделал и исправлять нечего. Что ж, позвонил к ее подруге лучшей (опять нав. ошибка моя), она говорит, что нету у нее никого. Я чувствую, что она мне небезразлична, понял наконец то. А ей похоже, я уже не нужен. Вообщем, я теперь не знаю, что делать, просто ждать и не трогать ее, либо добиваться ее, либо сразу начать процесс самоизлечения. Она - Водолей, 25.01.1980гр. Я Скорпион. Может тут астрологи есть, типа сразу скажут, не мучайся, ты ей равнодушен, придумал себе идеал, а его нету, попользовались таки тобой и иди гуляй себе. Если есть какие то неточности в описании моей проблемы, то спросите, на эмоциях пишу, уже 3 недели на стрессе, у меня впервые такое, никогда к девушке так вот не имел такого чувства, может это пройдет и не мучаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ничего такого и небыло. Год прошол уже.

Треба було іншими частинами тіла займатись, а не мозг їй цілий рік @бати... Соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ні, на рахунок других частин...послала би вона мене думаю далеко далеко...

Короче, гіблий номер, бачу в мене така ситуація в одного, більше ніхто такого не мав. Самому прийдетьсчя щось рішати, немає правда варіантів поки, що робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фігня, в ній дійсно є ця сама свобода, боїться її втратити. сам не вірив, якби не прочитав трохи про Водоліїв. Хочалюбі думки прийму, перш ніж зморозити чергову дурість, тіпа позвонити і запрсити на каву. Може нема смислу, пошле нафіг, тоді не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ні, на рахунок других частин...послала би вона мене думаю далеко далеко...

А ти пробував? До речі, ти так і не написав, що ти хочеш: одружитись, в ліжко її затягунти чи далі гуляти по парку і їй допомагати те, що вона скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, як вже такі обстоятельства, не в падай в паніку. Вицепи її і скажи те, що вона хоче почути. Ане те що читаємо тут. Дефку добітца нада, а не вона тебе :).

Водолей - по гороскопу ? Нормально ^_^ .

А ти Скарпійон, ще краще :D , вперед...твоя астрологічна карта бє нижчу ! (аля Нострадамусо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене була подібна ситуація.Тоже,спочатку було все Ок,а потім почала морозитись.Тоже було таке відчуття ніби сильно люблю і без неї не можу. Так само

бігав за нею,звонив і т.д. Потім запарило мене все і перестав їй звонити.Три місяці мене рамсило!!! Знайшов після того класну дівчину,довго зустрічався,зараз

вона моя дружина. А та перша потім почала звонити,писати,хотіла все повернути назад.

Деколи девкі не люблять коли їм надоїдають,деколи хочуть просто побути самій.Але потім,коли її попускає,тоді вже може бути пізно.(так було в мене)

Ти не перегружайся! Девок класних є повно і не варто на одній зациклюватися.Розвійся трошки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunnSeth

Що я від неї хочу? Вона мені подобається, як особистість, і зовнішньо теж, хочу продовження відносин.

pmk

Так певне шо і буду робити, запрошу ще раз на каву, получу НОН, ну і нафіг все, правда три місяці блін...жалко, прийдеться срочно на когось перемкнутись. Може ще в когось таке було...

Zibers

До речі, а що вона хоче по твоєму почути? Що я її більше не буду діставати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо... три місяця хіба то багато, мій знайомий 2 роки зустрічався, пожинився і через 2 тижні розвівся.

Забий ти на неї. Тіпа на ній одній світ клином зійшовся.

З.І як кажуть: "забитий х..й, залог успіху"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunnSeth

Що я від неї хочу? Вона мені подобається, як особистість, і зовнішньо теж, хочу продовження відносин.

В тебе не було з нею відносин. Гуляти і допомагати - це не відносини.

Вицепи її і скажи те, що вона хоче почути.

І можеш тоді про неї забути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було відносин, але я хочу їх, в тому то і справа, а чи вона хоче...блін, в цьому і складність, спитаю в лоб і папа, навіть другап не залишиться, якщо воно їй не треба.

3-1 за те шоб здатися поким такі мені поради тут

І ще, я не знаю, що вона хоче почути, аби знати то ... діяв би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серж, мисли самостійно - невір ти в ті гороскопи! До сраки їх! І про Водоліїв невір. То все брехня! Життя НІКОЛИ не буде піддаватись логічним правилам! В ньому стільки парадоксів і нестиковок шо голова йде кругом. Ну відбився від теми...

Дівчину краще залиш - хай побуде одна. В мене таке було, тільки трошки по-іншому. Я дівчину кинув, бо вона дуже ревнувала. Через два місяці почала мені смс-ки посилати (хотя угрожала багато разів шо мій номер удалить). Можу тобі порекомендувати почитати книгу В. Зарубінського, чувак пише не тупий пікап, а реальні речі про жіночу психологію. Якшо нада - можу сюда кинуть - на фтп або прикріплю.

З.І. Дівчата не люблять коли мужики стають мямлями. Вони деколи нас провіряють! Просто забудь про неї, займись корисними справами - пограй на гітарі, послухай файну музику, побудь з друзями - це помогає - 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STOP!

1) людина настрочила купу повідомлкень - а відображається - 0 (нуль) - лажа якась.

2) Топікстартеру - в мене складається враження, що ти флудер! (бабу - читай дівчину/жінку/подругу , часом і "порати" треба! Себто і сексом із нею займатися!

"Любовь - это костер, не кинешь палку - погаснет"© - погасло....

3) Завершуйте цей флуд. Тут більше 3-х тисяч користувачів, і в кожного СВОЯ думка... поради тут не буде жодної... (лише власні думки)

4) Моя "порада" (думка) - таких як ти на кожному форумі по десятку в тиждень флудять.. благо адміни з модерами на місці...

ІМХО..(частково)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) людина настрочила купу повідомлкень - а відображається - 0 (нуль) - лажа якась.

3) Завершуйте цей флуд. Тут більше 3-х тисяч користувачів, і в кожного СВОЯ думка... поради тут не буде жодної... (лише власні думки)

1) во Флейме счетчик не добавляет сообщений

3) это ж Флейм

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

Ти неправий, я який є, романтик, то такий є, флуд твій мені до одного місця, я не пишу просто так, мені потрібна допомога бо я наробив дурниць і не знаю що буде далі, знов робити...щось не те.

4-1 на користь забути...думаю все таки на каву запрошу прям завтра, 99% що відморозиться, але порадьте хоч як з нею говорити коли буду запрошувати, бо так от знаю що, а як почну говорить, то все не те буде, брєд буду нести...Скажу привіт, як діла, чи не хош на каву вечерком, почую що не знаю, не зможу повне, і чи щось ще в мене є до неї, а я що...спитаю чого охололи наші відносини?

Zheny@

Подивився би я на тебе в такий ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене складається враження, що ти дитина років 16-ти ..

а стосовно мого"флуду" ;) , що тобі сказати..

Я тобі вже сказав.. дівчата не люблять тих, хто соплі жує...

Запроси на каву, напої мартіні чи "жидкостью для снятия женщин" , тобто шампанським .. та веди до хати і тр@h@й поки в обох в очах не потемніє...

А тоді бачитимеш, що вона тобі скаже.. :)

Я теж "романтик", але я практик.. "подруга - это такой друг, которого можна даже b%$#atь"©..

Влесне - це ж моє ІМХО, як сказав автор теми - флуд...

але теж порада.. :)

Zheny@

Подивився би я на тебе в такий ситуації

Я був і в гірших ситуаціях, повір "НІЯКА ДІВЧИНА/ЖІНКА НЕ ВАРТО ТОГО ЩОБ ЗА НЕЮ ТАК ВБИВАТИСЯ".. нехай пробачить мене жіноча половина форуму (ви теж можете про нас таке сказати). Є кращі.. І якщо ти думаєш, що на ній світ клином зійшовся - то ти дурень, ображайся чи ні - твоя справа.. але я кажу так як є...

плюнь і забудь..

P.S. Скажи но ще свій вік .. може ти дядько дорослий років 40-а...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pmk

А потім це коли, через рік-два?

Потім це через пару днів.

Це я тобі написав про свої серйозні відносини,а кого я ще частенько "любив" до справи не відноситься. Тут пацани правильно пишуть нарахунок ....(ну ти поняв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужик повинен сам зробити вибір, вибір, який буде тільки його, нах поради, співчуття і все інше, WAR, SEX, LINUX!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені як і їй і я хреновий романтик і дівчини в мене не було, перший раз така херня, того і запанікував, не хочу нікого напрягати і ображати тут, і якщо людина того не хочу,Ю то я не можу їй себе навязувати, луччє...здохнути, отак, можете як хочете мене обзивати, не пю і не палю до речі, теж напевне таких не поважають, але що я зроблю...не моє. По кафе два рази тільки завів, в основному то на прогулянки та в неї дома були ;) ... жалію мля, що тільки зара дойшло що вона мені треба, а не поверну здається час вже ніяк...маю те шо маю.

Це фотка, щоб знали, що я втратив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...