Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

Я і не збираюсь ніяких дівчат чіпляти і в ліжко щоб забути таке, не та натура в мене, найдеться сама, а ні, то значить нема її, і не варто час тратити на пошуки, отак то.

І одного дня тобі обов"язково зателефонує Анжеліна Джолі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я і не збираюсь ніяких дівчат чіпляти і в ліжко щоб забути таке, не та натура в мене, найдеться сама, а ні, то значить нема її, і не варто час тратити на пошуки, отак то.

І одного дня тобі обов"язково зателефонує Анжеліна Джолі...

Або Бред Піт :):D :D :D:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, знавці життя тут зібралися не ахті які, замість допомоги одні образи, дякую.

Zheny@

Тему зроблено не для того щоб її закривати, я її відкрив я її і продовжу, може комусь цікаво буде, як я це все переживу. А ображати не треба, сам знаю шо провдуплив її, я відносився до неї як до друга, потім мені вже стало її нехватати, пізніше, і тоді почав діяти, і от до чого призвело це все...Знаю шо сам винний, вже не вернеш нічого, якось воно буде...можливо не одна вона така...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, знавці життя тут зібралися не ахті які, замість допомоги одні образи, дякую.

Zheny@

Тему зроблено не для того щоб її закривати, я її відкрив я її і продовжу, може комусь цікаво буде, як я це все переживу. А ображати не треба, сам знаю шо провдуплив її, я відносився до неї як до друга, потім мені вже стало її нехватати, пізніше, і тоді почав діяти, і от до чого призвело це все...Знаю шо сам винний, вже не вернеш нічого, якось воно буде...можливо не одна вона така...

Вот вот в кінці саме те шо ми образами і добиваємось тобі доперти.... з цього моменту поподробніше думай....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін.. наша пісня гарна й нова.. починаймо її знову....

Ти перестанеш соплями харчуватися??

Тобі блін 20 дописувачів радять плюнути й забути а ти за своє.. ну то продовжуйgallery_32_26_4230.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трудно, блін, я то побачив гармоніюкраси і душі, а де таке ще найти? Вперше зустрів, і то не я а мене зустріли, отак то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трудно, блін, я то побачив гармоніюкраси і душі, а де таке ще найти? Вперше зустрів, і то не я а мене зустріли, отак то...

ХАЛЯВИ БОЛЬШ НЕ БУДЕТ !!!!! САМ ИЩИ :):D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забути за день то нереально, не так просто, то треба замість мозгів кашу мати і хляти горілку, шоб нічо не памятати, тут треба певне клин-клингом...піду сам шукати когось, аби тільки історія не повторилась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де та гармонія?? це та гармонія, що тебе через №"Й кинула. .

ну тіло ладно... хоча з таким тілом по місту.. вагон.. аби бажання..

ще , правда, нюанс в тому, що бажання твої та їх - трішечки різні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что такое "іюкраса"? и на что влияет его "гармон"? может у тебя просто этих гормонов в избытке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що автор попросив поради, але не збирається ніякими нашими порадами користуватись.

Топік закривати не варто - це ж флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забути за день то нереально, не так просто, то треба замість мозгів кашу мати і хляти горілку, шоб нічо не памятати, тут треба певне клин-клингом...піду сам шукати когось, аби тільки історія не повторилась...

ти ж казав шо не підеш по барах... це ж низько для тебе.. тиж РОМАНТІК :):D :D , так чого ти кудась йдеш ? сиди і далі соплі жуй, а ми алкаші з кашою замість мозГу обєзяни підемо за тебе шукать нову РОМАНТИЧНУ пасію для тебе...

З.І. тобі яких ? блЯндінок, чи брюНаток :?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я збираюсь користуватись порадами, тільки не знаю поки з чого почати, ще поки не можу від шоку відійти, шо все, КІНЕЦЬ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в людей такі втрати бувають в житті, а ти сам собі робиш трагедію та пестиш її. Візьми себе в руки і будь вже Мужчиною, спробуй себе спочатку полюбити, оцінити, стань особистістю. І не обдурюй себе -ти не любив, ти заболів! Хлопці тебе жостко бачу вчать, але в чомусь і праві... я б сама тебе так встряхнула, щоб ти отямився і почав жити.

Можливо дійсно, як вище виразились, життя ще не бачив. Сильним треба бути ! Все це в тебе пройде, не один такий, не думай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я збираюсь користуватись порадами, тільки не знаю поки з чого почати, ще поки не можу від шоку відійти, шо все, КІНЕЦЬ...

ой бля....всьо немагу..... :):D :D :D:0016: :0016: :0016: :0016:

З.І. КІНЕЦЬ буде коли в труні руки складуть....ти як жить збираєшся далі якшо зараз тупиш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, який КІНЕЦЬ !!?? Ти що так життя знецінюєш ??

ПЛЗ сходи за мій рахунок з ним на каву, плз...

тільки не гуляй з ним а то цілий рік воздЄржанія буде... :):D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фсе... перенесите тему в хумор.... Я плакаю... Аффтар, ты точно про свой возраст не соврал???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зборіщє цинічних падонків...вам би лишень мамку на печі "тарам" та кидати сокиру в паралізовану бабусю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зборіщє цинічних падонків...вам би лишень мамку на печі "тарам" та кидати сокиру в паралізовану бабусю....

в даній тЄмкО ДА Я падонаГ, ібо нєх тупити...і тебе тож стосується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt - не просто "тарам" а дим із хати має йти..:0

А цей "романтик", блін, хай вже нарешті подорослішає..

я в його віці.. (чого ж то я про себе) .. інші в його віці.. вже.. (не буду переходити на особистості, чи згадувати когось.. )..

SergScorprion Знаєш, я тут недавно тему відкрив, що ти скажеш нам із цього приводу?

тема цікава, та не менш болюча.. а що до КІНЦЯ... то я його "демонстрував" у постах №74 та №82 ..

Можу ще раз - мені не шкода.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever

З.Ы. Если аффтар такой раммантег как пишет, то наилучшим методом будет повеситсо на стреле подьемного крана, перед ее окнами, шоб последние лучи заходящего солнца ласкали медленно качающееся тело... Эхх... Раммантега...

разорвало! как хомячка капля никотина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...