Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

Ні, так неможна! Не потрібно судити всіх мужиків під одну лінійку! Якшо небуло дівчини - то це не катастрофа, і не недолік! В кожного своє життя і події деякі стаються пізніше, деякі раніше ні ж в інших! Я розумію топікстартера! Сам раніше убивався за дівчатами, а тепер вже ні! А шо йому 27 років - то нічого страшного! Головне бути людиною! Во!

Это кого я под линейку судил? Понимаешь, в 14-16 лет, когда бурлят гормоны, естественным желанием является поиск девушки. Если такого желания не возникало, то это НЕ НОРМАЛЬНО.

А судя вот по этому:

Ну ось і все скінчилося, я сам все зруйнував своїми ж руками. Не потрібно було дзвонити подрузі її, вона мене видно просто здала з потрохами...Подзвонив їй, вона сказала що в неї інші плани і що сама подзвонить...потім брат її подзвонив і попросив не турбувати сестру, коли вона того не хоче...отак то...піду сьогодні десь пригод шукати мабудь.

То развитие сего индивидуума остановилось именно в 14-15 лет. Бо в 27, если тебя бросает девушка (бо ты сам нифига не сделал для того шоб она с тобой была), реакция будет ДАЛЕКО не такой.

В данной ситуации проще всего избавить мир от своего генофонда, бо недай бог он в банк спермы попадет...

З.Ы. Если аффтар такой раммантег как пишет, то наилучшим методом будет повеситсо на стреле подьемного крана, перед ее окнами, шоб последние лучи заходящего солнца ласкали медленно качающееся тело... Эхх... Раммантега... :hug:

Так шо Shkoder прав - куда катится этот мир?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну ось і все скінчилося, я сам все зруйнував своїми ж руками. Не потрібно було дзвонити подрузі її, вона мене видно просто здала з потрохами...Подзвонив їй, вона сказала що в неї інші плани і що сама подзвонить...

"чмо ты, а не мачо"... © радіво

Треба було ще її мамі подзвонити - пожалітись на доцю...

Соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эмо?

В 28 то років?...

хіба що на всю голову ЕМО...

мені здається, що дівчина (в такому віці) - не кидатиметься в крайнощі і зустрічатися із ким небудь. Їй потрібен МУЖИК і впрямому, і в переносному значенні (іщоб гроші були, і "йєнг" стояв, і щоб прикрикнути міг коли треба, а коли треба і приласкати) ...

а сумісне соплежування по скверах та парках, пробачте - цікаво мені зараз із дружиною, щоб відволіктися від проблем! І то воно супроводжується питтям пива..чи інших напоїв..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як хочете зневажайте, з фізіологігєю в мене як у всіх, просто якщо мені подобається якась то я на інших дивитись не можу, так сталося вже, що ті яким я подобався, мені не до вподоби, ну і навпаки. А таке от майже взаємне відчуття гармонії в мене було вперше...Я ще не можу повірити, що бачив її востаннє...спілкувався теж...поки в шоці сижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужос н*х аФтар ти нормальний ? ти за цілий рік нічо не зробив а зараз хочеш шось виясняти ? Те що ти тормозиФ по повній тут сумніву немає, але можу тебе заспокоїти ВОНА тож гальмо не слабе..якшо ви обоє в такому віці поводите себе як 16, то МІХ написав на всі 100% правильно, ЗАСТРЕЛЬТЕСЬ ЧИ ВИПРИГНІТЬ З ВИСОТКИ НАХРЕН...

З.І. Мля та куда ми катимся ? Миж так вимрем н*х.. чим же ти займався до того як з нею зустрівся ? УЖОС,,,, :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надо подталкивать человека к суициду. пусть выпьет йаду водки. если до 27 лет научился :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінал видався найгіршим самим, який тільки може бути, я дарма переживав за людину, просто все в мусор...Я і не збираюсь ніяких дівчат чіпляти і в ліжко щоб забути таке, не та натура в мене, найдеться сама, а ні, то значить нема її, і не варто час тратити на пошуки, отак то. може комусь моя історія бути повчальною.

Водку теж не навчився, і не навчусь вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergScorprion, если ты считаешь, что вскрыть вены или повеситься - не больно. ты ошибаешься. кроме того, самоубийц не должны хоронить на кладбищах. и в рай они не попадают.

или ты в надежде, что девушка тоже форум читает?

Syberia, к тому, что детские проблемы у взрослых...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінал видався найгіршим самим, який тільки може бути, я дарма переживав за людину, просто все в мусор...Я і не збираюсь ніяких дівчат чіпляти і в ліжко щоб забути таке, не та натура в мене, найдеться сама, а ні, то значить нема її, і не варто час тратити на пошуки, отак то. може комусь моя історія бути повчальною.

Водку теж не навчився, і не навчусь вже

Мене лякає одне, що ти як бочка з порохом, рано чи пізно тобі зірве бошку і тебе понесе.... нічо в цьому поганого немає що підеш з народом по пиву чи водочці бахнеш, познайомишся із дівчинкою яка від тебе нічо не захоче окрім як просто т....хнутись, пожалій своє тіло яке ти добиваєш, і раз так вийшло то подумай про майбутнє...далі ніж 1-2 роки. Для чого ти живеш ? Для кого ? Кому ти нах потрібний ? Сім'я от що дійсно не дає мені скучати, це не лише добре але і проблеми всілякі.. а ще надіюсь на поповнення в сім'ї, це взагалі буде супер, тільки тоді в мене з'явиться основна причина для когось жити не даремно...все інше немає ніякого значення...

З.І. Мож хватить слюні пускати і пора вже ставати більш конкретним

И тут и там медицина бессильна...

++++1 :hug:;):0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи ніхера не робити, а просто сидіти, виявляється краще, ніж рипатись на щось, звонити, надоїдати. Як в мому випадку. був би шанс, а так все...назажди фінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстате, аффтар, ты еще озвуч ФИО девушки :hug: Авось кто ее знает, замолвят за тебя словечко ;):):0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінал видався найгіршим самим, який тільки може бути, я дарма переживав за людину, просто все в мусор...Я і не збираюсь ніяких дівчат чіпляти і в ліжко щоб забути таке, не та натура в мене, найдеться сама, а ні, то значить нема її, і не варто час тратити на пошуки, отак то. може комусь моя історія бути повчальною.

Водку теж не навчився, і не навчусь вже

Мене лякає одне, що ти як бочка з порохом, рано чи пізно тобі зірве бошку і тебе понесе.... нічо в цьому поганого немає що підеш з народом по пиву чи водочці бахнеш, познайомишся із дівчинкою яка від тебе нічо не захоче окрім як просто т....хнутись, пожалій своє тіло яке ти добиваєш, і раз так вийшло то подумай про майбутнє...далі ніж 1-2 роки. Для чого ти живеш ? Для кого ? Кому ти нах потрібний ? Сім'я от що дійсно не дає мені скучати, це не лише добре але і проблеми всілякі.. а ще надіюсь на поповнення в сім'ї, це взагалі буде супер, тільки тоді в мене з'явиться основна причина для когось жити не даремно...все інше немає ніякого значення...

З.І. Мож хватить слюні пускати і пора вже ставати більш конкретним

И тут и там медицина бессильна...

++++1 :hug:;):0016: :0016:

Це мавпяча філософія, жити щоб розмножуватись.

Я за своє життя тільки одну от зустрів таку...А знімати по барах дівок...це не моє, на жаль я романтик і мені сидіти біля річки і дивитись на захід сонця і на зірки які зявляються на небі з людиною яка тебе розумє( розуміла, на жаль) це ...неможливо слова підібрати. Тепер цього у мене нема і небуде, і тому я сижу в шоці. Секс це ще далко не все.

Кстате, аффтар, ты еще озвуч ФИО девушки :0016: Авось кто ее знает, замолвят за тебя словечко :0016::):)

Пізно вже, одна така замовлялка розрушила наші відносини назавжди за кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми не Падружкі.. а ваще сторона, а вдруг вона моя одногрупниця по інституті чи однокласниця, чи мож працювали разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі ідея, поможемо чим зможемо, всіж ми люди .. з ким не буває.. :hug:

Кажуж ж тобі, фінал уже відбувся. Все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мавпяча філософія, жити щоб розмножуватись.

покури тему "Релігія/Філософія" зрозумієш..

Я просто в шоці, ти, мабуть, життя не бачив...я тобі щиро співчуваю..

Мабуть ти дійсно сидів десь у танку і ... просто сидів... і..gallery_32_26_4230.gif ці всі роки ???

закрийте тему, бо вже заходимо в тупік...

P.S. Дякую тов. Shkoder за наданий смайлик.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мавпяча філософія, жити щоб розмножуватись.

покури тему "Релігія/Філософія" зрозумієш..

Я просто в шоці, ти, мабуть, життя не бачив...я тобі щиро співчуваю..

Мабуть ти дійсно сидів десь у танку і ... просто сидів... і..

Женік тримайся...ми всі тримаємось..і тебе розуміємо.. :):D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...