Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

займися краще тим, чим ти всі ці роки займався. gallery_32_26_4230.gif і не пар мозок всім присутнім...

ЖЕСТЬ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Приємно що стільки людей мене тут підтримало, хто як, та все одно. До речі, а та дівчина...вона навіть не поцікавилась, чого то я такий, що зхі мною...взагалі ні разу за цей місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно що стільки людей мене тут підтримало, хто як, та все одно. До речі, а та дівчина...вона навіть не поцікавилась, чого то я такий, що зхі мною...взагалі ні разу за цей місяць

ти зноФ начинаєш ? Тобі ше не надоїло ? Тобі не всеодно ? Нецікавиться значить задовбав, вот і харош задрочувать її тут словесно, мож краще хай би сама сюда зайшла і відписалась почитавши всі топи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust, ти вже перегинаєш.

а вчому саме перегинаю ? я просто бачу шо чел хоче шоб його тут дико жаліли і заспокоювали а він буде слізно страдати... Мож варто дійсно закривати хоч і флеймову але всетаки тємкО ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вчому саме перегинаю ? <..>

Мож варто дійсно закривати хоч і флеймову але всетаки тємкО ?

В інших темах тобі буде складніше самостверджуватись. B)

Дай людині пораду, якщо маєш, досить стьобу, йому і та не цукор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба мене жалыти, як повівся так і отримав, зате 2007 рік був для мене щасливим роком романтики, ну і хай буде, 2008 прозрів, живу далі, все нормально.

а вчому саме перегинаю ? <..>

Мож варто дійсно закривати хоч і флеймову але всетаки тємкО ?

В інших темах тобі буде складніше самостверджуватись. B)

Дай людині пораду, якщо маєш, досить стьобу, йому і та не цукор.

Спасибі, я не жалію що просив тут допомоги, мені дійсно не цукор, але я сам винен, і конкретні поради звичайно не завадять, сьогодні піду в школу трохи відновлю заняття на турніку, акинув вже, потім футбол глянем, шось заспокійливе на нічку, а завтра думаю легше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вчому саме перегинаю ? <..>

Мож варто дійсно закривати хоч і флеймову але всетаки тємкО ?

В інших темах тобі буде складніше самостверджуватись. B)

Дай людині пораду, якщо маєш, досить стьобу, йому і та не цукор.

ти впевнений щодо інших тем ? Тим більше я не самостверджуюсь, мені це вже давно не потрібно ))), я просто висловлюю свою думку/позицію..

З.І. В теми де я не знаток чи нічо не розумію непишу взагалі, максимум відвідую і читаю..

шось заспокійливе на нічку

поручики малчать! :D

ЄстЪ СЕР :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergScorprion Я тебе конечно верю, что тебе 25 или больше лет отроду. Но те чувства, что ты описал во всех постах выше, я и все мои знакомые/друзья переживали в 15-17 лет. Романтика, чувства.. итд. Тоесть, получается, ты, допустим, получил образование, устроился на работу, проработал лет 5-6 точно, и только после этого у тебя пробудились чувства? Как ты работал, не имея секса с девушкой? Сейчас любая работа по своему нервная, а разряжался где? B) Судя по постам, ты нормальный человек, с возрастом, конечно загвоздка получается, и с твоим и возрастом девушки. Спорить не буду, но мне кажется, что и тебе и девушке "бывшей" твоей максимум по лет 17-18.

Это все мое ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось заспокійливе на нічку

поручики малчать! B)

А я не поручик і мені, тк би мовити, похігу. :)

Есть у меня один Могильничек там знайдеш все, що необхідно людям для того, щоб ЦІЛИЙ РІК сидіти дома і .... дро.. насолоджуватися дівчиною.... візуально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин где фотка?? как можно дать советы не видя фотки девки. Если там Памела Андерсон без грима это одно дело, ну а если Салма Хаек эт уже другое B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oushen , була B) фотка - її грохнули , через поради на форумі.. якби, не контент....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oushen , була :( фотка - її грохнули , через поради на форумі.. якби, не контент....

Ты видел фотку? На сколько лет там выглядит девушка? Примерно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergScorprion Я тебе конечно верю, что тебе 25 или больше лет отроду. Но те чувства, что ты описал во всех постах выше, я и все мои знакомые/друзья переживали в 15-17 лет. Романтика, чувства.. итд. Тоесть, получается, ты, допустим, получил образование, устроился на работу, проработал лет 5-6 точно, и только после этого у тебя пробудились чувства? Как ты работал, не имея секса с девушкой? Сейчас любая работа по своему нервная, а разряжался где? :( Судя по постам, ты нормальный человек, с возрастом, конечно загвоздка получается, и с твоим и возрастом девушки. Спорить не буду, но мне кажется, что и тебе и девушке "бывшей" твоей максимум по лет 17-18.

Это все мое ИМХО.

Мені поджобались всякі, і теж пережевав, ала так як зараз...то ніколи. в 15-16 в основному на зовнішність дивишся, встає на все шо шевелиться, яка там нафіг особистість, а тут...тут інше...тут я внутрішньо гармонію її відчував...здавалось що я їй дійсно потрібен був...такого не було в мене. Тому так все заморочливо вийшло. Тіки не кажіть що знов я починаю, самі спитали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячи зі слів SergScorprion "сьогодні піду в школу трохи відновлю заняття на турніку" нашому ромео чи донжуану (як вже захочете) 17-18 років а їй з його ж слів "Она - Водолей, 25.01.1980гр", тобто їй 28 років, а це все пояснює чому вона його поматросила і бросила :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Terrable - Років на 18-21 , не більше, я б їй не дав більше 25 років, аж ніколи...

нема там нічого такого, АЖ....

тьолка, як тьолка.. доволі .. примітивне Блондинк0

....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То як вітрянка. Перехворіти краще в дитячому віці.

Перше кохання і аж до гробу буває дуже рідко. Забути її, ту першу, не просто. Та й не хочеться цього робити. Просто відпусти її. Хай живе своїм життям і сам живи насолоджуйся. Зроби висновки. Поради на форумі висловленні трохи в грубуватій формі, але ж діло говорять.

А про ту... збережи собі світле почуття, якесь тепло в душі. Тільки не муч себе зайвими спогадами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Terrable - Років на 18-21 , не більше, я б їй не дав більше 25 років, аж ніколи...

нема там нічого такого, АЖ....

тьолка, як тьолка.. доволі .. примітивне Блондинк0

....

Уже что-то конкретнее прорисовывается. Я тоже так думаю, что ей где-то 18.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То як вітрянка. Перехворіти краще в дитячому віці.

Перше кохання і аж до гробу буває дуже рідко. Забути її, ту першу, не просто. Та й не хочеться цього робити. Просто відпусти її. Хай живе своїм життям і сам живи насолоджуйся. Зроби висновки. Поради на форумі висловленні трохи в грубуватій формі, але ж діло говорять.

А про ту... збережи собі світле почуття, якесь тепло в душі. Тільки не муч себе зайвими спогадами.

Мда, первая любовь, это есть первая. Я вот в 16 лет влюбился во все уши, руки ноги ну и все остальные части тела, она меня тоже любила очень, по крайней мере я это чувствовал или она имитировала, но я сомневаюсь, что девушка 16 лет будет что-то имитировать. Повстречались месяц, расстались по глупости, время от времени встречаемся случайно в магазине :( Здороваемся и делам вид что не интересуем друг-друга, а на самом деле еще что-то осталось, ооооочень далеко но есть, даже не могу назвать чувством, какой-то осадок приятный. И при встречах вижу в ее глазах тоже что-то похожее... прям чувствую..

После того как расстались, пошел по "бабам" гулять, нагулял много интересного всего... через 3 года успокоился, и уже 3 года с одной девушкой постоянно, собираемся свадьбу делать скоро...

Мда, были времена..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" А я милую узнаю по беременности....:("..

млять.. фтопку.. я млін п*яний фтопку.. зараз наговорю дурниць.. піляць...

топіксартеру... іди фтопку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust, mix_forever

Жаль не можу поставити вам мінуси!!!!

Ображати людей на форумі не можна!!! №;*!!!!!

Не відповідайте ДЕБІЛЬНИМИ!! постами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо я тут тіко читаю... говорить більш не буду, даби не назбирать кучу нЄгатІва..... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust, mix_forever

Жаль не можу поставити вам мінуси!!!!

Ображати людей на форумі не можна!!! №;*!!!!!

Не відповідайте ДЕБІЛЬНИМИ!! постами

а ми не його ображали (в кожному разі як особистість не можу собі такого дозволити), ми знущалися, ображали, обіжали але і в одночас навчали над його думками, позицією, діями і т.д.

Особистість ніхто не хотів образить, хотіли розізлить даби проснувся реальний мужик а не хнюпаЛо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust, mix_forever

Жаль не можу поставити вам мінуси!!!!

Ображати людей на форумі не можна!!! №;*!!!!!

Не відповідайте ДЕБІЛЬНИМИ!! постами

а ми не його ображали (в кожному разі як особистість не можу собі такого дозволити), ми знущалися, ображали, обіжали але і в одночас навчали над його думками, позицією, діями і т.д.

Особистість ніхто не хотів образить, хотіли розізлить даби проснувся реальний мужик а не хнюпаЛо....

Причому тут "Сапер" до мужика???

На моє запитання ти відписав, шо воне ТУПЕ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...