Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

28 minutes ago, Bliksss said:

Я в минулому році, по 2-3 рази на тиждень катався цим потягом в Київ і назад, о 13-й в Києві, 4 години в Києві для вирішення своїх питань і назад додому ,ще до опівночі. Маршрутка - 230 грн, сидячі місця в потязі 90 грн., майже завжди - всі вагони (з Києва) на 100% заповнені. В потязі - туалет, чай - кава, ну і безпечніше ніж в маршрутці. З теперішнім графіком - нафіг цей потяг.

Тобто назад приблизно за 6 з половиною годин добирався? Не сильно відрізняється від маршрутки, але можна реально встати ноги розім'яти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Bliksss сказано:

 Маршрутка - 230 грн, сидячі місця в потязі 90 грн., майже завжди - всі вагони (з Києва) на 100% заповнені. В потязі - туалет, чай - кава, ну і безпечніше ніж в маршрутці. З теперішнім графіком - нафіг цей потяг.

та в порівнянні з автотранспортом то зрозуміло і беззаперечно. Питання тут в іншому - в незрозумілому дублюванні маршруту. Ще можна було б зрозуміти, якби цей "сидячий" "літав" вдень, ну чи хоча б спозарання, коли ще якось можна висидіти ті 6,5 годин, а от вночі, коли за вікном ніч, коли нормальний біологічний годинний хилить спати, і ото продрімати ті 6,5 годин сидячи коліна в коліна на незручних кріслах (спинки сильно вертикально і не регулюються (про щоб відкидалися я взагалі мовчу) ...хоча, можливо в "першому" класі зручніші... не їздив) - це жесть! Особливо коли поруч їде нормальний поїзд, в котрому люди теж сплять, але в нормальному лежачому положенні

 

ПиСи: до речі, назву теми відкорегували б коректно, у відповідності, так як обговорюється конкретний маршрут/рейс/потяг, а то якось занадто загальна...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не помітив я там незручних сидінь (1,88м зростом), м'які сидіння, розкладаються, підставки для ніг... Ну, телевізори не працюють - але як сказав провідник - тєлікі є, апаратури для трансляції - немає, з самого початку,коли тільки з'явився цей потяг -  навіть сидіння в туалеті обмотувалось гігієнічним папером коли натиснеш на кнопку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Bliksss said:

не помітив я там незручних сидінь (1,88м зростом), м'які сидіння, розкладаються, підставки для ніг... Ну, телевізори не працюють - але як сказав провідник - тєлікі є, апаратури для трансляції - немає, з самого початку,коли тільки з'явився цей потяг -  навіть сидіння в туалеті обмотувалось гігієнічним папером коли натиснеш на кнопку...

То таки мабуть про різні потяги мова. Давайте хто теперечки буде їхати - сфоткайте. Бо я коли їхав то він ще був Київ-Ковель-Варшава і вагони були такі, які я у нас ще ніколи не бачив (досить широкі, сидіння із підлокотниками і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене залишились фотки, зараз скину

P.S. фоткав - бо сам був в шоці що зо 90 грн. можна так доїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, на жаль не збереглись на телефоні, може десь в архіві, але немає часу шукати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно це і є різниця між 1-м та 2-м класами - сидіння, підлокотники, відстань між сидіннями і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно мова про 1-й клас (я ж про цей момент підкреслював), де впоперек вагону лише три місця в ряд (так показує програма "ТКТ.Укрзалізниця квитки"), і зовсім інше, коли в 2-му класі впоперек вагону 5 місць - три і два в ряду (між ними прохід)

Я в 2007-му їхав якраз в такому, 2-му класі. Так, вагон був новий, чистий, м'які крісла (про наявність підлокотників не пам'ятаю ...певно були), але незручно.

шось типу такого

Показати прихований контент  

slide_4.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки шукав, який же тип вагонів використовується в цьому 768-му "Столичному експресі" (на сайті УЗ 768-м ще старий "Ковель-Київ" показує), показало, що в нього навіть своя сторінка на Вікі є :)

 

ПиСи: Ось хтось виклав фотку - це, певно, і є отой 1-й клас?

75599856_2LnPGNn6aCIxVvK5EoaWntUaYAc6lAg

це теж такий же

%D0%92%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BD_%D0%9A%D0

 

воно?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевно все-таки 1-й клас, бо той вагон, в якому я їхав, зовсім не такий (гірший, менш комфортний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

поки шукав, який же тип вагонів використовується в цьому 768-му "Столичному експресі" (на сайті УЗ 768-м ще старий "Ковель-Київ" показує), показало, що в нього навіть своя сторінка на Вікі є :)

 

ПиСи: Ось хтось виклав фотку - це, певно, і є отой 1-й клас?

 

це теж такий же

 

 

воно?

 

 

Точно такий самий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Saddy сказано:

це напевно все-таки 1-й клас, бо той вагон, в якому я їхав, зовсім не такий (гірший, менш комфортний)

це другий клас, в першому класі - набагато менше місць для сидіння, бо у вагоні є "буфет"... який жодного разу не працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, наявність буфету - це не до класності. Це просто такий вагон, інший тип вагону - з буфетом. Тобто вагонів декілька, однакових по класності, але з буфетом один з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это и есть тот Варшавский, обратно едет по старому графику.

Вагоны разные в во втором классе, есть покупено, есть по одно за другим кресла, половина по ходу, половина вагона против.

Ладно уже б пустили его в ночь только в воскресенье, когда обычный не справляется. Ав обычном плацкарты по двум ценам, в зависимости от вагона. 

Эти поезда едут до Киева Разными маршрутами.

А варшавский так и ходит утром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки шукав, який же тип вагонів використовується в цьому 768-му "Столичному експресі" (на сайті УЗ 768-м ще старий "Ковель-Київ" показує), показало, що в нього навіть своя сторінка на Вікі є [emoji4]

 

ПиСи: Ось хтось виклав фотку - це, певно, і є отой 1-й клас?

 

воно?

 

ні, це якраз 2й. я ним якось з Рівного їхав в 21:30, по 60₴ квитки були. Правда тоді він до Варшави їздив. І летів він не слабо, вагон хитало знатно. Але такі сидушки були більш / менш зручні. Принаймні думаю годинки 3-4 я б висидів в такому кріслі.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это и есть тот Варшавский, обратно едет по старому графику.
...
А варшавский так и ходит утром?

Емм, так в чому власне питання? ;))

Так, це той потяг що їздив на Варшаву, але вже не їздить.

Я так він ніби в обід з Києва виїздить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, vaz75 сказано:

1-й клас, це вагони з міні купе по 3 і 6 місць в кожному.

 

А згадав, точно, раз попався такий вагон - інших квитків не було, в купе 3 койки, я ще дуже здивувався - звик що в купе 4 койки, а в СВ - 2 )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.05.2017 at 00:03, itax сказал:


Емм, так в чому власне питання? ;))

Так, це той потяг що їздив на Варшаву, але вже не їздить.

Я так він ніби в обід з Києва виїздить.

Сидячий в Киев ехал без варшавских спальных вагонов. Вот и спрашивааю, как ходит варшавский

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Новий сервіс від Укрзалізниці - результат потужних реформ. Боюсь уявити який сервіс буде,  як запустять гіперлуп.:0016:

43674842_1042238056226745_57498879657362

 

Голубой вагон бежит качается
Скорый поезд набирает ход
Ну зачем же этот день кончается
Пусть бы он тянулся целый год...

Змінено користувачем Віталій СК
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
  • 1 рік потому...

З 17 червня додають ще один нічний потяг на Київ

202 Л Ковель - Київ

з Луцька о 00.48 в Києві о 08.40

назад 23.10 в Луцьку о 6.05 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

З 17 червня додають ще один нічний потяг на Київ

202 Л Ковель - Київ

з Луцька о 00.48 в Києві о 08.40

назад 23.10 в Луцьку о 6.05 

Там ніби лише на 1 рейс. 17.06 з Києва, 18 з Луцька і все

Змінено користувачем Ghost_manka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...