Перейти до змісту

Кредит в Платинум банку


lorik

Рекомендовані повідомлення

Платинум банк ліквідовано, відділення закрито, і що робити з кредитом взятим у ПБ?????

Якщо точніше, то кредит брався не в Платинумі, а перейшов з Михайлівського, знову ж таки ліквідованого. Кредит оформили як взятий у ПБ, фактично можна сказати просто перевели (на кращих умовах), хоча коли потрібні були грошімайже півтора року тому і звернулись у ПБ, то там відмовили. З червня минулого року кредит вже у ПБ, все було нормально, щомісяця дзвонили нагадували, навіть у лютому-березні цього року після оголошення ліквідації все було так само, а у квітні прийшло смс-повідомлення від EasyPay, що в зв"язку з ліквідацією погоджено рефінансування і потрібно звернутись за тел. 0 800...За набраним номером сказали звернутись в Кредо банк для рефінансування (переоформлення кредиту) для його поальшого погашення. Порадили взяти з роботи довідку про доходи за останні пів року, щоб менші відсотки порахували. призначили зустріч на вибрану мною дат і час.

За кілька днів прийшла в Кредо банк, і там мене чекала несподіванка. Працівник,який займається кредитами каже, що потрібно заповнити анкету на отримання кредиту - згідно поспорта і ІПН, купа запитань про роботу, кредити в іших банках, контактні телефони, розглянули довідку... А сюприз чекав, коли мене запитали про суму кредиту. Я кажу, що сума та, що залишилась в ПБ (з собою взяла договір з ліквідованим банком) і думаю, що працівник назве суму (в такому ж випадку з Михайлівським, ПБ точно знав суму кредиту, що в мене лишилась, і умови на яких він брався). Нічого подібного не сталось. Молодий прцівник банку каже зараз порахуємо згідно мого графіку у договорі з ПБ скільки ви вже заплатили. Тільки платила я мінімальну або і більшку суму щомісяця, а одного разу було використано послугу кредитні канікули (- 1 платіж). Він рахує з калькулятором, а я шокована почутим приблизно прикидаю скільки це вийде з врахуванням того, що в лютому я знала точну суму залишку. Нарахував менше десь на платежі 2-3, заокруглив на 20грн. до круглої суми і вказав в анкеті таку суму. Сказав, що коли погодять, то прийдеться заплатити 100 грн. за вікдриття рахунку по кредиту (порадував, що це разово), хоча  не чула ще про подібне. Ще потрібно буде самому написати лист в Нац.банк про те, щоб надіслали мені поштою довідку про погашення кредиту Кредо банком. Ця довідка потрібна для заключення договору на кредит, але видається вона тільки, коли мені погодили б кредит і Кредо банк вже сплатив би кошти на відкритий рахунок для погашення заборгованості. Мені це видалось суперечливим, що має бути першим, що другим, але думаю зачекаю підтвердження кредитування. Ще запитала, що робити в разі відмови - звертайтесь в інший банк.

Далі сказали чекати погодження заявки на кредит від години до наступного дня. За кілька годин передзвонив і повідомив, що відмовлено.  Що далі невідомо? Сам собою кредит нікуди не дінеться і що робити далі не знаю?

Можливо, в когось була така ж чи схожа ситуація... будь ласка, поділиться досвідом що робити??? Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та живіть собі спокійно, авось забудуть у бюрократичній системі, якщо десь випливе, то дадуть знати.

P.S. Потихеньку відкладайте гроші про всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В деякій мірі і самій смішно)... якось комічно навіть... Але з погляду на суть самої ситуації - не до сміху.

Чи шарік чи зайчик в ситуації з вже ліквідованим банком, зрозуміти вдаться не відразу.

Халяви не платити, думаю ніхто не був би проти, тільки в таких випадках не ліквідовується безслідно. Якщо зайти на сайт ПБ, то інформацію про вкладені кошти можна знайти, контакти ФГВФО є. Про кредити нічого однозначного не зазначено, лише чітко пише, що відкрито рахунок. Може я чогось не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, lorik сказано:

В деякій мірі і самій смішно)... якось комічно навіть... Але з погляду на суть самої ситуації - не до сміху.

Чи шарік чи зайчик в ситуації з вже ліквідованим банком, зрозуміти вдаться не відразу.

Халяви не платити, думаю ніхто не був би проти, тільки в таких випадках не ліквідовується безслідно. Якщо зайти на сайт ПБ, то інформацію про вкладені кошти можна знайти, контакти ФГВФО є. Про кредити нічого однозначного не зазначено, лише чітко пише, що відкрито рахунок. Може я чогось не розумію.

це депозити ваші вам пробачать) а кредити треба віддавати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, lorik сказано:

В деякій мірі і самій смішно)... якось комічно навіть... Але з погляду на суть самої ситуації - не до сміху.

ви не перша і далеко не остання.

таких десятки тисяч.  Радійте, що ніякий "ФК Факгор" не викупив кредитний портфель.  Читаю в неті про Михайлівський і вагор - жесть. Фагор, по суті, колектори.

І портфель купився не чесно з порушеннями і т.д.  Людям телефонують, погрожують.

Але ніхто не хоче платити двчі чи тричі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та звісно, що кредити віддавати треба, дуже сумніваюсь що про них забудуть.

З Михайлівським і був Фагор, приходили повідомлення, але я відразу заключила договір з ПБ і там сказали не реагувати на їхні дзвінки і повідомлення, бо мій кредит перед попереднім банком ПБ погасив, Тільки тепер і ПБ вже немає. А що далі невідомо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, lorik сказано:

Платинум банк ліквідовано, відділення закрито, і що робити з кредитом взятим у ПБ?????

банк НЕ ліквідовано ще. Платинум перебуває в стані ліквідації - і в цьому стані може перебувати ще роками.

З кредитом треба розбиратись. Важко щось радити, не знаючи деталей, але це не вірно:

5 годин тому, lorik сказано:

тепер і ПБ вже немає

але на це

15 годин тому, bormotuha сказано:

Та живіть собі спокійно, авось забудуть у бюрократичній системі, якщо десь випливе, то дадуть знати.

ні в якому разі не варто сподіватись, якщо борг не копійчаний, а йде на тисячі гривень!

Банкротство проблемних банків - це системний бізнес, відпрацьований за останні роки, "авось" і прощення кредитів доступні тільки вибраним. Банк в стані ліквідації продовжує існувати роками, керує ним представник ФГВФО (уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію банку), який виставляє активи банку на продаж.

 

Залежно від суми заборгованості за кредитом, наявності застави, поручителів та іншого майна найбільш імовірні наступні сценарії. Якщо кредит іпотечний - то за рік-два кредит виставляється на продаж, боржник отримує вимогу погасити кредитну заборгованість, можливі позови на стягнення заборгованості, майна і т.д. Якщо кредит беззаставний на тисячі гривень - часу до торгів може пройти більше, на претензійну роботу в банку може не вистачити юристів, бо, логічно, вони спочатку працюють із "жирнішими" боржниками. Якщо борг на десятки гривень - можливо, ніхто й не буде ним займатись - як мінімум, до пори, до часу... а потім "загадають", що на "копійчані" борги кредитним договором зазвичай передбачено "тисячні" штрафи, тоді з роками борг різко зросте, і цей збільшений борг знову ж можуть купити колектори. Часто дрібні кредити продають колекторам "пачками" - тоді кредит може бути проданий ще до того, як в банку "дійдуть руки" до надсилання вимог і претензій.

 

Тому варто було б зайти на сайт Платинум банку, ФГВФО, написати на офіційну адресу уповноваженій особі, щоб повідомили залишок заборгованості за кредитом станом на поточну дату (тіло, проценти, можливо є заборгованість за комісіями чи штрафними санкціями) та реквізити для погашення кредиту. І, залежно від ситуації, платити й погашати кредит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 23 лютого 2017 року № 95-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Платинум Банк» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 24 лютого 2017 року № 743  «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ПтБ» та делегування повноважень ліквідатора банку». Згідно із зазначеним рішенням розпочато процедуру ліквідації ПАТ «ПтБ» з 24 лютого 2017 року по 23 лютого 2019 року включно та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ПтБ» Ірклієнка Юрія Петровича.

Доводимо до  відома,  що 16.03.2017 року  Національним  банком  України ПАТ «ПтБ» відкритий накопичувальний рахунок у національній валюті. У зв’язку з вищезазначеним, сплату кредитних коштів необхідно здійснювати за наступними реквізитами:

Отримувач: Публічне акціонерне товариство «Платинум Банк»

Код за ЄДРПОУ отримувача: 33308489

Банк отримувача: Національний банк України, м. Київ

Код банку отримувача (МФО): 300001

№ рахунку: 32071113201026 

Призначення платежу для погашення кредитної заборгованості: «Погашення заборгованості зг. кредитн. договору №_________  від ХХ.ХХ.ХХ ПІБ клієнта (ІПН ХХХХХХХХХХ) рахунок №ХХХХХХХХХХХХХХ» (рахунок №ХХХХХХХХХХХХХХ – вказується рахунок для погашення кредиту, який зазначений в кредитному договорі, що починається з цифр 2620 або 2625 або 2909)

З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Банку: http://ua.platinumbank.com.ua/view.news/mode.view/id.2542/

 

 

Телефон: 0 800 308 308 (дзвінки з номерів усіх операторів зв'язку безкоштовні. Тільки для повнолітніх) і +38 044 495 60 53 (тарифікація згідно умов вашого оператора).

Короткий номер: 3080. Для мобільних операторів Київстар, МТС і life :). Інформація по тарифікації тут.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...