Перейти до змісту

Хтось юзав такий Strong Power Bank 50000mAh (250грн!)


jack74

Рекомендовані повідомлення

Шукав заміну своєму акумулятору до смарта і натрапив на гарні відгуки про корейські акумулятори "StrongPower", а вже пошуком натрапив на такі пауербанки з смішною ціною - в Харкові за 275 грн. тут тобі і 50000мА*г, і сонячна панель зарядки, та ще й лед-фонар...

552414880_w0_h430_1.jpg

А без ледів взагалі за 250...

І така ціна на них не лише в томі "магазині", є схоже "чудо" і  на ОЛХ, і на інших площадках...

Ніхто такого "чуда" не пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував "Ксяомі" на 20000, за 350 грн. але без сонячної панелі, і фонарика.

нема там Xiaomi, 8 банок ноунейм. в принципі смарта 3 рази зарядити вистачить. на 20000мА навряд чи потягне))

Думаю, що й тут то саме. десь в гаражі збирають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Алі є конструктор, для самостійної збірки такого банку. В описі вказано, що він на 5 елементів 18650. Найпотужніші такі акуми - 2600. 2600*5=13000. Це максимум, що туди можна впихнути. Але конструктор коштує майже 5 баксів, залишається ще 5 на акуми або по долару за 1 акум. Що то буде за акум? І це без заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

Найпотужніші такі акуми - 2600. 2600*5=13000. Це максимум, що туди можна впихнути

не зовсім, рекодсмени по ємкості - Panasonic NCR18650B - 3400mAh

3400x5=17K

Якщо хочеться компактних габаритів, тоді вже шукати на LiPo банках, але не такий фуфел як в першому топіку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін .... ви шо взагалі гуглом не вмієте користуватись. максимальна ємінсть 18650 на даний час можлива на рівні 3600-4000 мА (те що китайці продають під видом 8800мА це мусор).

 

в 50000 їх має мінімум 12. а тепер подивись нарозмір і подумай як туди запихнути 12 акумів. вага такого причандала з нормальними акумами буде 1,1 кг. навіть якщо там не 18650 то там має бути міні атомний реатор щоб видати 50000. маркетинг і най№бка не більше. 

 

сонячна панель такого розміру це окрема тема бо там струм заряду на рівні 0,2-0,3А (максимум) в кращому випадку. 50000 при такому струмі буде тиждень/два заряджатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не в реальній ємності девайса (з цим все зрозуміло, як з китайськими ватами), а в працездатності цього "чуда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротко - батарея - гугно, за такі гроші там більше ніж 5000А\год не буде, плюс вони низькоякісні, довго не служитимуть.

сонячна панель - бутафорія, вона нічого не зарядить, навіть під палючим сонцем Ефіопії.

бабло на вітер, третьосортний підвал

п.с. корейці і не підозрюють що вони випускають такий абібас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Deemon сказано:

сонячна панель - бутафорія, вона нічого не зарядить, навіть під палючим сонцем Ефіопії.

 

Ну зате, в гарну сонячну погоду живлення сонячної батареї цілком достатньо для лед ліхтарика!!!   :sm110: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене такий на тесті, ємність заміряв оригіналом imax b6 показав 2049 mAh, сама сонячна панель при хорошому сонці дає 10мА , хто розуміє ці значення знає що це за річ, це гірше за "чіна підвал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

От я баран, відвалив за якихось 20800 мАч 800+ грн... А тут така штука!

за яку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз юзаю пауербанку ТОМО на 4 акума 18650. Перевагою є те що акуми там мають зарядку і розрядку кожен окремо є екран який показує рівень заряду кожної банки. Саме головне, що можна міняти акуми .... відкрив кришку замінив і далі працює. Інколи використовую в якості зарядки для акумів різної ємності.

 

https://ru.aliexpress.com/store/product/TOMO-Smart-4-x-18650-External-Battery-Charger-Power-Bank-Box-for-iphone-5S-ipad-Galaxy/612976_1410012384.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

за яку?

 

1 час назад, Саня сказал:

 

Ту, що по першій ссилці. Біленька).

П.С. я трошкі неправильно вказав ємність. Правильно 20000 мАч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

 

Ту, що по першій ссилці. Біленька).

П.С. я трошкі неправильно вказав ємність. Правильно 20000 мАч.

бо по другій ссилці - підробка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

бо по другій ссилці - підробка

 

Взагалі-то, я в курсі). Тому перший мій коментар в цій темі - це сарказм, якщо хтось не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50000 mAh = 50Ah а це ємність акумулятора в моєму автомобілі :)

Якщо серйозно, мав таке чудо. Ємність на порядок завищена. Здох за 2 місяці. "Вскритіє" показало, що всередині нонейм акуми, такі як стояеь в нонейм планшетах. Воно навіть тих грошей не варте. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

терміново приперло, по-швидкому "на коліні" зліпив отаку "павербанку" :)

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  до якої напруги розряджаються банки при повному розряді і які використовуєте плати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вловив той момент, ще не мав часу побавитись... Збираюсь сісти і нормально потестувати і тоді вже намалюю тему, де все опишу.

 

ПиСи: ті банки, що на фото, вони з захистом, тому нижче дозволеного не розрядяться. Тут питання інше - до якої напруги ще "качається" перетворювач, так як по "документації" він взагалі повинен працювати по входу "ВІД 5В", а працює від 3,7 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

Не вловив той момент, ще не мав часу побавитись... Збираюсь сісти і нормально потестувати і тоді вже намалюю тему, де все опишу.

Було б цікаво, бо валяється паро банок, не знаю які контролери заряду/розряду брати, щоб були якісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...