Перейти до змісту

Є пропозиція, вступити в групу Рибаки., В ВАЙБЕРІ.


Андрій26

Рекомендовані повідомлення

Доброї ночі, поступила гарна пропозиція, створити групу в ВАЙБЕРІ, рибачків,  ділитись цікавою інформацією,   незавжди є гарний інтернет для того щоб зайти в мережу,  на ставку, річці. А вайбер працює краще, і простіше. Скидайте свої номера, щоб Вас можна було добавити, в групу( можна приватним повідомленням).  Думаю гарна ідея, надіюсь з того щось вийде. Вайбер, завжди під рукою, швидко, і доступно. 

Я наприклад, приїхав на рибалку,  звечора, і забув щось докупити, скинув в групу, а може пощастить і учасник групи, якраз збирається чи на вечір, чи зранку на те саме місце, вот і круто виручив( якщо є можливість).  Ну і звісно поділитись інформацією про улов, чи консультацієюю. 

Група вже створена, за 30 хв, вже є 13 рибачків, бажаючих. Від вас номер телефону, і Ви з нами.

Screenshot_20170322-001849.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є, вже 25, учасників. Добавляйтесь. В цій групі,  обєднані, самі активні рибаки, з трьох різних груп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому вайбер? Воно ж таке глючне. Ось спробуйте для порівняння як працює така штука: https://t.me/joinchat/AAAAAEIwWRhcYXkAzjNroQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, stal1n сказано:

Ну чому вайбер? Воно ж таке глючне. Ось спробуйте для порівняння як працює така штука: https://t.me/joinchat/AAAAAEIwWRhcYXkAzjNroQ

ага, а інтерфейс на зло кому не українізують-русифікують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз, є група в телезі, правда користувачів мало:D, можу добавити. А вайбер справді глючний і прожерлевий.. 

 

Screenshot_20170322-125056.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Андрій26 сказано:

 Добавляйтесь.

 То всьо канєшно добре,але такий вапросік,а як добавитися? розкажіть селюку)

 

13 годин тому, Андрій26 сказано:

 Від вас номер телефону,

 

куди номер телефону давати/вписати :blink:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У групі вайбері є опція вимкнути сповіщення дл цієї групи, коли зайдете в вайбер можна всі повідомлення прочитати.

@Dars

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і є. Я не розбирався. Просто всі пишуть хто що хоче, і щось корисне треба півдня шукати. Я нікого не відмовляю, просто я поки що там для себе нічого не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи згоден. Думав спочатку що може десь кілька днів на тиждень в районі вихідних буде йти обмін інфою, думками, результатами виїздів. А тут вийшло щогодини набирається по 100 повідомлень, причому більшість з яких із категорії байок біля вогнища типу " а от як я минулого року...."

Якось швидко той чат перетворився на балаган під чарку, і щоб зустріти щось дійсно корисне і цікаве доведеться перечитати море хлама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишив той балаган. За два дні аж голова розболілась. Аби шо і хз про шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо гопота ковельська обговорює ківерцівських циган в рибацькому чаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dimon18 сказано:

я теж видалився

нереально!

Ну, але мочять,мене десь на годинку вистачило))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там один Ковєльський був, виписував,як з переляку. Ще й на псячій мові.) зараз більш спокійно. Ще який тиждень і перегорить. Буде нормальне спілкування. Звіти,паролі,янки...

ЗЮ. Виключіть звук в групп і просто читайте переписку,коли заходите в группу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...