Перейти до змісту

Обговорення бордовки 2017 (12 рочків)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Обговорення бордовки 2017 (12 рочків)

Флуд флейм і конструктив. Усе в стилі борди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

так субота.

В тяпницю підготовка. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, kmd сказано:

так субота.

В тяпницю підготовка. :)

.... я думав памілка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і не знаю навіть.

З одного боку хочеться, бо колись було так файно!

З іншого боку, розумію, що борда вже не та. Та може, це якраз і той випадок, коли треба віддати данину минулому - і таки прийти?

Соціальні мережі, звісно, борду істотно попустили. Але мене, наприклад, Солнишко в Фейсбуці забанила. Лишня причина прийти на бордовку, і мовчки, з докором дивитися в її бесстижі очі. Хоча хто її знає, ту Солнишко в гнєвє - мо й на борді забанить бокалом по лисині :) 

 

Коротше, стільки "pro" i "contra", що аж не знаю. Мабуть, буду, якщо буде хоча б половина того, "золотого состава". Може, дійсно, намітиться якась конструктивна розмова "как дальше жить".

 

Щодо Китайських дідів Морозів - х.з., минулого року мій китайський дід Мороз мене проігнорував. Цього року треба призначити Дідом Морозом когось з задатками тамади :) Пригадую, як у минулі роки кожен подарунок було обов'язковим не лише розгорнути, а й скуштувати/приміряти/натягти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, @leg сказано:

а з іншого боку нікого незнаю

А бордовка - це як раз привід взнати тих, "кого не знаєш". Всі так знайомились. Після третього тосту взнаєш усіх. 

Я буду, як завжди зі скринькою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Yarchik сказано:

От і не знаю навіть.

З одного боку хочеться, бо колись було так файно!

З іншого боку, розумію, що борда вже не та. Та може, це якраз і той випадок, коли треба віддати данину минулому - і таки прийти?

Соціальні мережі, звісно, борду істотно попустили. Але мене, наприклад, Солнишко в Фейсбуці забанила. Лишня причина прийти на бордовку, і мовчки, з докором дивитися в її бесстижі очі. Хоча хто її знає, ту Солнишко в гнєвє - мо й на борді забанить бокалом по лисині :) 

 

Коротше, стільки "pro" i "contra", що аж не знаю. Мабуть, буду, якщо буде хоча б половина того, "золотого состава". Може, дійсно, намітиться якась конструктивна розмова "как дальше жить".

 

Щодо Китайських дідів Морозів - х.з., минулого року мій китайський дід Мороз мене проігнорував. Цього року треба призначити Дідом Морозом когось з задатками тамади :) Пригадую, як у минулі роки кожен подарунок було обов'язковим не лише розгорнути, а й скуштувати/приміряти/натягти.

ярчик, я цього року навіть якщо знову з вітрянкою буду, всерівно приїду. хай хоч вся в зелену крапочку.

крім того,ви мені морозиво винні.( чи то я вам)

так що без вас ніяк)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таки сьогодні ...(людина, і нічого людське мені не чуже)

Не роздивився уважно місяць і ледь вже не поїхав у Кораблик.

Запорожцем.

З яким  же полегшнням  нарешті звернув увагу, що ще цілий місяць до зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж ніколи не був на бордівках. А на котру годину збір?? Як підтвердити, що я сплатив завдаток??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Все як завжди просто.

гроші на картку і в темі + бажано з інфою від кого прийшли гроші. Щоб я в приваті побачив.

Чи мені в особисті повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Basil сказано:

дедлайн?

для старих жуків "1 хв до першого тосту" ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01/02/2017 - 9 років на борді. :blink:

А ще пам'ятаю, як почувалась невпевненим новачком. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадую, як я після реєстрації, ще десь півроку тільки читала, вивчаючи місцевих дописувачів )))
Ех, цікаво було спостерігати за соціумом, аналізувати. Як колись командор казав, по борді можна було написати цілу кандидатську))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха я відчуваю себе справжньою сукою що не пишу на борді. Тому прийду нажрусь і буду хтиво танцювати нібито паслєдній раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...