Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

А от тут не виключаю, що це все Аваковим і організовано для власного піару та створення видимості ефективності самого незамінного міністра в уряді.

Ага. При пороху то був самий чесній міністр.. А тут всьо.. Прєдатєль...

Як же ваш святий порох терпів таку людину в своєму уряді? Сам же і призначив його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

То може займись вже реальною роботою, а не Пороха рейтинг тут всьо не можете підняти. Може й ти хату побудуєш..

Я вже писав недавно - за порохоботське бабло вже третю квартиру взяв у новобудові.

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Неблагодарна то робота порохоботом працювати... Обсирають же кожен день.. Як ти з цим живеш??

Добре доплачують за шкідливість.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ага. При пороху то був самий чесній міністр.. А тут всьо.. Прєдатєль...

Оце точно. При Порошенку - самий корумпований міністр, який провалив усі реформи.

А от при Зеленському - незамінний член нового уряду, заслужений реформатор і гарант чесних виборів. І саме головне - не можна трогати Авакова, а то Пєтя нападе.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Віталій СК сказал:

Я вже писав недавно - за порохоботське бабло вже третю квартиру взяв у новобудові.

Так отож. Не рахуй чужих грошей. Це як мінімум не культурно.

І тим більше не варто обговорення на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Віталій СК сказал:

При Порошенку - самий корумпований міністр, який провалив усі реформи.

А от при Зеленському - незамінний член нового уряду, заслужений реформатор і гарант чесних виборів. І саме головне - не можна трогати Авакова, а то Пєтя нападе.

І шо? Є тема "Стидоба України", давно є.

Там хоч одне повідомлення було з вашої конторки шо така падлюка працює в уряді святого По?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, WebTraveller сказано:

І шо? Є тема "Стидоба України", давно є.

Там хоч одне повідомлення було з вашої конторки шо така падлюка працює в уряді святого По?

Ти шукав? 

А з вашої кантори є хоч одне повідомлення там про таку падлюку в уряді одного з найвеличніших лідерів світу?

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Так отож. Не рахуй чужих грошей. Це як мінімум не культурно.

І тим більше не варто обговорення на форумі.

Ти сам колись виніс на форум свої заробітки на Росії, так що не треба дивуватись, що хтось тепер про це пише.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Віталій СК сказал:

І будь обережний - тобі @d.u.a.l найближчим часом може очко назовсім зализати. В туалет буде незручно ходити.

Звідки такі пізнання? Він тебе вже нахлобучив чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, risenseven сказано:

Звідки такі пізнання? Він тебе вже нахлобучив чи як?

А що означає слово нахлобучив?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я щось не поняв, стільки часу пройшло, а ніхто із прихильників одного з найвеличніших лідерів світу не написав на форумі про блокаду торгівлі на крові у Львівській області.

Сплять всі, чи що? 

Де пости про ганебний розгін блокувальників псами Авакова? 

Де заклики до Авакова піти у відставку?

Скільки можна лише порохоботам переживати за долю неньки-України, пора і зелебобам підключатися. 

Всі на редути!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

зелебобам

можна взнати, звідки ти притягнув це поганяло? Бо я його поки лише на "запорєбрикових" форумах зустрічав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

можна взнати, звідки ти притягнув це поганяло? Бо я його поки лише на "запорєбрикових" форумах зустрічав...

О, я на російських інтернет-форумах не буваю. 

Вперше зустрів зелебобу ще після президентських виборів у коментах на фейсбуці. Тоді писали, що це герой якогось мультфільму.

Тепер там же цей термін досить часто звучить серед противників Зеленського.

От зараз, порившись в неті, знайшов, що насправді це персонаж російської версії популярної міжнародної дитячої передачі Вулиця Сезам. Тільки зовуть його Зелібоба, через букву "і".

spacer.png

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

у коментах на фейсбуці.

ну-ну? в чиїх коментах? на чиєму ФБ? 

здайоцца мнє, што ти засланий казачьок...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, risenseven сказал:

Ну що ж, після того, як спроба теракту у нас кваліфікується я к хуліганство, а незарєєстровану вогнепальну зброю взагалі до уваги не беруть, я думав що дно пробите вже повністю.

  "мінер" -  нарік,був судимий, погнали з армії,бо неадекват,в той же час має у власності недешеві автівки.Нам вклали через ЗМІ, що чувак вимагає припинити капітуляцію України,показово вивішений прапор України. На відео допиту і на суді про капітуляцію України майже не говорить. говорить,що його чмурив молодий летьоха чи хто там ше,шо канабіс це не наркота і мєнти його тоді теж засадили несправедливо.Кароче обіжений на теє все. Далі за нього впрягається сам ахкакойміністр. Складіть ці пазли до купи і картина маслом.Як на мене,то це початок або проба пера по диксридитації ветеранів АТО.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Віталій СК сказал:

Так, я щось не поняв, стільки часу пройшло, а ніхто із прихильників одного з найвеличніших лідерів світу не написав на форумі про блокаду торгівлі на крові у Львівській області.

Сплять всі, чи що? 

Де пости про ганебний розгін блокувальників псами Авакова? 

Де заклики до Авакова піти у відставку?

Скільки можна лише порохоботам переживати за долю неньки-України, пора і зелебобам підключатися. 

Всі на редути!

   Душив редути по вказівці злочинного пороха минулий міністр МВС, бо там вагони з цукром блокували. А тут новий міністр МВС по вказівці народного презедента просто навів порядок. 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

ну-ну? в чиїх коментах? на чиєму ФБ? 

здайоцца мнє, што ти засланий казачьок...

Та да, тож прямо з Ольгіно пишу. Бля, ти мене розсекретив, тепер не бачити мені квартальної премії. Всьо, переходжу на запасний аккаунт.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Та да, тож прямо з Ольгіно пишу. Бля, ти мене розсекретив, тепер не бачити мені квартальної премії. Всьо, переходжу на запасний аккаунт.

а чьо ти дурника ображеного граєш? Ну ніде ми такого поганяла не використовуємо, а тут ОПА! - запорєбріковий жаргон... Тоо ти ТАМ підпітуєшся?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, jack74 сказано:

а чьо ти дурника ображеного граєш? Ну ніде ми такого поганяла не використовуємо, а тут ОПА! - запорєбріковий жаргон... Тоо ти ТАМ підпітуєшся?

Пля, от ніколи не вважав тебе тупим бовдуром, виходить  я помилявся?

Ви не використовуєте це хто? Отих два десятки чоловік, що пишуть в політиці?

Я тобі написав звідки взяв зелєбобу, а ти собі в гуглі шукай. Надіюсь не забанили.

І "підпітуєшся" ТАМ саме ти, про що сам написав, а я на їхні форуми не заходжу.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Віталій СК said:

Пля, от ніколи не вважав тебе тупим бовдуром, виходить  я помилявся?

Ви не використовуєте це хто? Отих два десятки чоловік, що пишуть в політиці?

Я тобі написав звідки взяв зелєбобу, а ти собі в гуглі шукай. Надіюсь не забанили.

І "підпітуєшся" ТАМ саме ти, про що сам написав, а я на їхні форуми не заходжу.

Спокійніше, порохобратиме! Не гарячкуй! В цей складний для нашого лідера час нам, відданим порохотягам, слід зберігати абсолютний спокій і скуповувати долари, поки вони дешеві. Прийде час і ми нанесемо ніщівний удар по всіх зелібобах, що окупували цей форум. А поки нехай тішаться, бо ж "не відають вони, що творять ..." )))

  • Ха-ха 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

 В цей складний для нашого лідера час 

Тута побратим за творчістю якого я уважно стежу переконує що у вашого лідера мало не тріумф.Каже - "Погодьтеся  результат "Європейської солідарності" є вражаючим":_36:

Жалко що рідко став писати.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Спокійніше, порохобратиме! Не гарячкуй! В цей складний для нашого лідера час нам, відданим порохотягам, слід зберігати абсолютний спокій і скуповувати долари, поки вони дешеві. Прийде час і ми нанесемо ніщівний удар по всіх зелібобах, що окупували цей форум. А поки нехай тішаться, бо ж "не відають вони, що творять ..." )))

Дякую тобі, великий Майстре над порохоптунами Західних земель, що в ці темні часи  підтримуєш та наставляєш на шлях істинний простих прихильників нашого короля Петра Порошенона, так підло скинутого з трону самозванцями зелєбобами із королівства Кривих Рогів.

Та чи не занадто влади ти береш на себе, закликаючи скуповувати долари без відома вірного радника короля Порошенона, Майстра над валютою Нокіана Ювантського?  Лиш він один вірно може зпрогнозувати курс на місяці вперед і правильно зпланувати цю операцію.

Допоки відданий десниця короля Захар Крішнаїтський домовляється  із Залізним банком Браавоса про позику для озброєння армії вірних мечів короля Порошенона мусимо поводити себе спокійніше та стриманіше, як ти і написав, аби нас не переловили поодинці та чекати сигналу.

Валар шаленобджіліс!

  • Ха-ха 6
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надіюсь хоч хтось помітив, як @jack74 технічно зняв з порядку денного мій учорашній пост про те, як нова влада гнобить патріотів на редутах, розпочавши холівар про зелєбобів та звинувативши мене у роботі на окупанта.

Внаслідок його підривної діяльності, моє, сповнене розпачу та переживань за майбутнє України, повідомлення не набуло масштабного розголосу та не здобуло широкої підтримки серед користувачів форуму.

Саме так працюють зелєбоби та заслані кізячки Коломойського і лише завдяки моїй пильній увазі та кмітливості його було виведено на чисту воду. Усі його шкідливі повідомлення заскрінені та підшиті до спеціальної папочки, яка, після повалення злочинної влади та повернення на Банкову істинного державотворця,  суверена та володаря над світами, владики усіх князівств руських та держателя усіх земель бусурманських Петра Першого Томаса Вальцманського, буде передана у руки вірних інквізиторів нашого милосердного можновладця.

І тоді з усіма посіпаками диктаторського режиму Зеленського буде вчинено згідно кращих заповідей Сашки Дубінського.

Вірю в нашу перемогу!

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Віталій СК said:

Вірю в нашу перемогу!

 

 

Змінено користувачем yu2007
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007, вірний порохобратиме, бачу від наслідків ранкового бодуна ти зажурився та втратив віру у нашого величного лідера. Терміново прийми склянку порошнівки та дві цукерки Рошен, виготовлені на Липецькій фабриці, і всі твої негаразди минуть, а віра у велич нашого царя повернеться.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...