Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

Ну що весна пройшла, попкорн закінчується, чергові передвиборні обіцянки типу "бандитам тюрми", "саджати будемо" і т.п. виявились пшиком:

https://racurs.ua/ua/n140859-sud-zobov-yazav-bihus-info-sprostuvaty-informaciu-pro-prychetnist-gladkovskogo-do-rozkradan.html

А ще сьогодні на свому черговому корпоративі під печерським судом секта порохобратів з порохосестрами придумала свому пастору нове погоняло:  "криголам",  видно "пєтя-бульдозер" вже не підходить.:rolleyes:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідчий ДБР Корецький який заявив про тиск на нього по справам порошенка приховав дорогу нерухомість навколо Луцька.

https://368.media/2020/07/09/sledovatel-gbr-zayavivshij-o-davlenii-po-delam-poroshenko-skryl-doroguyu-nedvizhimost-semi/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, jurgen007 said:

Ну що весна пройшла, попкорн закінчується, чергові передвиборні обіцянки типу "бандитам тюрми", "саджати будемо" і т.п. виявились пшиком:

Для тих, хто втратив віру в зе!, якого ви привели до влади в минулому році, на горизонті замайоріла нова надія! Створюється потужна партія, що обіцяє нарешті побороти корупцію в Україні!


 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Ну, принаймні, дві потужності, видно точно.

Ролик знято під якимось шляхопроводом, видно це зараз її чобоче місце - збирає гроші на майбутню виборчу компанію, форма одягу теж робоча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Красива ,немолода вже жінка

для тебе по віку ще норм?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

Та ладно. Он, чувак, який в молодості казав, що "в рот брав" і "Боря, ти не то робиш", нещодавно був 2-3-м у рейтингу політичних симпатій українців.

В порівнянні з політикинями бальзаківського віку з БПП і ПЕС у неї ще все попереду, хоча треба в них взяти трохи уроків по пробиванню грудями до політичного бомонду, але покищо виходить непогано.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sergkots said:

Про що будо відео? Вже видалили.

Дивно, не помічав за "Суспільним" таких речей. Взяв з волиньпосту новину

 

У Луцьку породіллям вже не видають «бебі-бокси». ВІДЕО

Станом на 10 червня на Волині лишилося всього 50 пакунків для новонароджених. У Луцьку – жодного.
Про це Суспільному розповіла т.в.о. директора департаменту соцполітики облдержадміністрації Людмила Сербіненко.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жид Гройсман придумав нову схему ,як заробити на дітях. цікаво, скільки держава декларувала за такий "пакунок", і скільки вні вартував насправді. Хто виграв тендер і на яких умовах?

 

Людей затопило на Закарпатті. От і не дали грошей на бокси. Все просто.

 

але ж крикунам, аби кричати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

жид Гройсман придумав нову схему ,як заробити на дітях

ну тепер зрозуміла його мотивація

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, alexvvv сказано:

ну тепер зрозуміла його мотивація

а що не жид?

 

Цитувати

Батько — Борис Ісакович Гройсман (нар. 1946), ати — Жанна Ізраїлівна (1950—2000 р.),

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затопило і тепер нема грошей на дітей? Ясненько, пішов долари купувати :)

Розумію, мутно-жидівські схеми.. Але ж, бляха муха, можна було дочекатися поставок від нового правильного партнера, а тоді вже припиняти вірогідні схеми зі старим!?

Круто, коли батьки особливо можуть не заморочуватись і купити все необхідне самі. Але епоха бідності вперто не хоче здаватися і тому навіть серед моїх знайомих є люди, яким той жидівський бебі-бокс значно допоміг на старті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

Женя, а чого ж за теперішнього жида мовчиш?

 

Це ви про Адон Зева? Чи про іншого?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeiss сказано:

Затопило і тепер нема грошей на дітей?

Та ні, просто перестраховуються - а раптом пакунок перепаде низькоякісним дітям? Все в межах стратегії боротьби з бідністюими.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ha3aP сказано:

Женя, а чого ж за теперішнього жида мовчиш?

поки я його явних схем ще не бачу.

 

1 година тому, Zeiss сказано:

Затопило і тепер нема грошей на дітей? Ясненько, пішов долари купувати :)

Розумію, мутно-жидівські схеми.. Але ж, бляха муха, можна було дочекатися поставок від нового правильного партнера, а тоді вже припиняти вірогідні схеми зі старим!?

Круто, коли батьки особливо можуть не заморочуватись і купити все необхідне самі. Але епоха бідності вперто не хоче здаватися і тому навіть серед моїх знайомих є люди, яким той жидівський бебі-бокс значно допоміг на старті.

Карамба - видихай!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

поки я його явних схем ще не бачу.

Конча Заспа, екскурсії Україною, прогулки на вєліку за 40к грн, Єрмаки, премії підлеглим, падіння ВВП і економіки, забув про бабло в декларацію внести, кадрова політика на дні, посадка пороха, закриття справи свинарчуків, турбо-режим у ВР, плата за пай, кортеж, перейменування АП і т.д. Про передвиборчі обіцянки я взагалі мовчу, а слова кінець епохи бідності я навіть і не згадаю! ЖЕНЯ, АГОВ!!!

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Конча Заспа, екскурсії Україною, прогулки на вєліку за 40к грн, Єрмаки, премії підлеглим, падіння ВВП і економіки, забув про бабло в декларацію внести, кадрова політика на дні, посадка пороха, закриття справи свинарчуків, турбо-режим у ВР, плата за пай, кортеж, перейменування АП і т.д. Про передвиборчі обіцянки я взагалі мовчу, а слова кінець епохи бідності я навіть і не згадаю! ЖЕНЯ, АГОВ!!!

це ти щойно перерахував всі "досягнення" Порошенка.

та й мабуть, усіх інших президентів України.

Всі кричали про покращення і про зміни і ніхто нічого не робив (особо).

Я можу контраргументів навести по кожному твоєму аргументу. Не хочу вихідний вечір тратити на це. Кіно дивлюся, пиво п'ю. Сім'я і т.д.

Власне, якщо зняти рожеві окуляри і увімкнути режим "логіка". то й сам усе це побачиш і зрозумієш.

 

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

падіння ВВП і економіки

Гонтарєва при Пєті...

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

забув про бабло в декларацію внести

Забув  про офшори..

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

кадрова політика на дні

ніби при колишніх було краще? Кролік, Юлька, Турчинов, та інші суки, з початку 90-х (ти ще не родився, певно) уже розкрадали Україну, мутили схеми і жили на широку ногу / руку / і всі їхні родини.

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

посадка пороха

це абсурд, і про це говорили. Бо тоді кожен наступник мав би "посадити" попередника, а таким чином кожен президент має "сісти" після закінчення своєї каденції. Сам подумай - маразм!

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

закриття справи свинарчуків

Хоча б хтось із причетних до розстрілу на Майдані сидить?

 

Друже, включи логіку, і мозок.

Я не люблю ніяку владу. Мені вони всі козли і сволочі. Цей, принаймні, нагло не сцить в очі народу не краде у всіх на очах і не каже, що це Божа роса, так має бути, бо така ситуація.

 

я писав кілька років тому. ЩО захищав Порошенка. Що йому важко було. Дуже. Взяти на себе керування розграбленою януковичем країною... це потрібно було мати неабиякі сталеві яйця. РЕспект йому за це! Він багато чого добився, але...

Але, як я згодом зрозумів, він це робив не гірше того ж яника, тільки більш розумно (бо все ж таки вища економічна освіта та 15-річна приближеність до держ корита далася в знаки!!) , і краде в нас, в простих людей. В підприємців. Просто вишукано краде. Не так як яник "отдавай, патамуша ми знаєм в какой школе таой ребйонок учица!". Цей наїб*ав усіх. Грамотно, як бухгалтер. керуючись законами, які ж сам і підписував. Нє, ну а чьо, бля, бюджет наповнив, попутно зі своїми карманами, хулє!

 

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Zheny@ сказано:

це ти щойно перерахував всі "досягнення" Порошенка.

та й мабуть, усіх інших президентів України.

Всі кричали про покращення і про зміни і ніхто нічого не робив (особо).

Я можу контраргументів навести по кожному твоєму аргументу. Не хочу вихідний вечір тратити на це. Кіно дивлюся, пиво п'ю. Сім'я і т.д.

Власне, якщо зняти рожеві окуляри і увімкнути режим "логіка". то й сам усе це побачиш і зрозумієш.

 

Гонтарєва при Пєті...

Забув  про офшори..

ніби при колишніх було краще? Кролік, Юлька, Турчинов, та інші суки, з початку 90-х (ти ще не родився, певно) уже розкрадали Україну, мутили схеми і жили на широку ногу / руку / і всі їхні родини.

це абсурд, і про це говорили. Бо тоді кожен наступник мав би "посадити" попередника, а таким чином кожен президент має "сісти" після закінчення своєї каденції. Сам подумай - маразм!

Хоча б хтось із причетних до розстрілу на Майдані сидить?

 

72837980_3952737711419119_36742457632499

  • Ха-ха 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

spacer.png

 

Пук-пук. А тепер порівняй в якому стані залишив країну Янукович, і в якому її через 5 років передав наступнику Порошенко. Мені страшно уявити, що було би зараз із Україною, якби у 2014 році президентом стало зелене чудо.

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Serpent сказал:

 

Пук-пук. А тепер порівняй в якому стані залишив країну Янукович, і в якому її через 5 років передав наступнику Порошенко. Мені страшно уявити, що було би зараз із Україною, якби у 2014 році президентом стало зелене чудо.

То скільки боргів перед МВФ було в Януковича і скільки набрався криголам? Так можна "піднімати" економіку /разом з своєю кишенею/, розраховуватись будуть інші, хулє. А зараз якраз прийшов час починати виплачувати по боргам.;)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...